Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Компютър


akinava

Recommended Posts

Така викам да драсна и аз тука ред два ,за да попитам това което ме вълнува ...Значи така имам проблем с оборотите като дойде зимата малко ми се качиха и искам да знам къде да отида да ми видят тоя компютър ,за да ми го настроят мислих да ходя до шкода в надежда ама реших да питам тука все пак.По надолу видях че говориха че им гори масло ,аз карам на минерално и вече съм го засякал че му е тънко на колата и ще го сменям защото си изчезва леко по леко ,а не тече нищо освен хидравликата като я напълна до горе ,само когато карам градско започва да ми изчезва или сутрин като ходя до работата в шест сутринта за седем километра по малко изчезва ,пуши сега зимата ама пак трудно .Но да се върна на основното ми питане интересуваме кой може да ми настрои компютъра ,че аз си бях намерил един човек от фолксваген и ми го оправи преди време ама сега немога да го намеря пак и не ми се лута наляво надясно,защото мога да си карам на първа и втора без да давам газ ,то е добре на задръстванията ама все пак ...

Благодаря предварително за отговорите

А да Шкодата ми е Фелиция 1997 година ,с климитик незнам дали е важно ама ще го спомена на 130 хиляди е вече ...1.6 мпи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.