Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каско и ГО за О2


coverdale

Recommended Posts

Днес ми се обадиха от ЕТ да си платя каското и ГО.

Колата следващия месец става на 3год.

Цифрите са следните:

Каско-1154лв.

ГО-180лв.

Колеги,интересно ми е колко са при вас двете застраховки?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

 

Да ти е жива и здрава още много години ;)

 

Аз ще споделя след седмица... че моята става на две годинки... та ще подарявам и аз застраховки за празника...

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а знаете ли дали при лизинговите коли Еуратек договаря намаляване с 10% на цената на Каско-то, тъй като обикновено застрахователите правят такава отстъпка, когато се сключват заедно Каско и Гражданска?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден говорих с познат застраховател,та той каза ,че на Алианц процента за каското е един от най-ниските,а и като гледам цифрите при колегите,значи от ЕТ са договорили добри цени. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хайде и аз да кажа както обещах... 1700 лв каско + 182 лв ГО... колата навърши две годинки...

 

Бахти как се дразня на таблиците за овехтяване... как може кола, започваща третата си година... в разцвета на силите си... да има вече 67% от стойността си като нова... не е честно... миналата година се споразумях да си остане пак на фактурна стойност (100%)... ама сега уви... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавиата не е на лизинг и каското е по високо ако беше

на такситата докато бяха на лизинг беше по-малко отколкото като ги изплатих и станаха мои

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.