Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

-грозна постъпка...


paparazzo

Recommended Posts

Октавия РС, синичка, СА 3337 или нещо от сорта. Като ме видя явно реши че трябва да доказва нещо. Преди Стара Загора изпреварваше доста рисково, а по-късно на магистралата изпреварваше с около 200 в аварийната лента.По 1 време явно някаква колица не му направи път, след което я изпревари и наби спирачки пред него. Прекланям се пред шофьорските му умения Силно впечатлен останах.

 

-това е тема в друг форум-има върху какво да се замисли човек....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    4

  • BlackPearl

    4

  • new_

    3

  • filipkarolev

    3

Най-много писали в темата

Такива карачи дал Господ безброй! :evil: Тъпото е, че обикновено след кретенизма на някой такъв титан на мисълта, го отнасят съвсем невинни хора, а тои излиза от ситуацията невредим. :| Трябва да осъзнаем, че безсмъртни хора няма, а "това не може да се случи на мен" е пълна заблуда :?.

 

 

П.П. На какво попаднах из архивите на "форумния фотограф" Ицо :| .

007439558.jpg

 

П.П. Ице, надявам се няма проблем, че ти ползвам снимките. Плащам каквито и колкото авторски права кажеш :lol: !

 

PRR:URL-то е нарочно повредено. Моля, без нарочване ако не сте 100% сигурни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива карачи дал Господ безброй! :evil: Тъпото е, че обикновено след кретенизма на някой такъв титан на мисълта, го отнасят съвсем невинни хора, а тои излиза от ситуацията невредим. :| Трябва да осъзнаем, че безсмъртни хора няма, а "това не може да се случи на мен" е пълна заблуда :?.

 

 

П.П. На какво попаднах из архивите на "форумния фотограф" Ицо :| .

007439558.jpg

 

П.П. Ице, надявам се няма проблем, че ти ползвам снимките. Плащам каквито и колкото авторски права кажеш :lol: !

 

... всеки си носи кръста............и глава на раменете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е от възрастта,или от нещо друго......?

Но всеки накрая си намира майстора! smile019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

П.П. Ице, надявам се няма проблем, че ти ползвам снимките. Плащам каквито и колкото авторски права кажеш :lol: !

 

Ти ме уби, кво си пийнал, да знам ква противоотрова да ти донеса. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата наистина е неприятна, но точно колегите от въпросния форум най-често се представят в тази светлина

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?p=1101136#1101136

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа няколко неща:

 

Щом на колегата от БМВ форума му е направило впечатление-яно найстина е имал основание да изкаже мнението си в теми по форумите....

 

За агресивното шофиране-донякъде съм съгласен-не е хубаво,но всеки шофьор си има различни възможности и стил на каране!

 

За спирачки пред автомобил (току шо изпреварен)-е това е нещото което най-много МРАЗЯ-на такива водачи направо ме вбесяват! :evil: :evil: :evil:

 

Аз преди време бях писал за един "кавал" с фабия РС-сребриста от Сливен където ми излезе в насрещтното пред камиона-при това на завой и явно искаше да пробва-кой е по-здрав.

Нямапе да му харесат последствията-но просто аз си пазих камиона и "излязох" с половината автомобил на банкета и така келеша мина!

НА 2 пътни ленти се събрахме-ТИР,Камион и ФАбия :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номерът не съвпада баш:

 

Октавия РС, синичка, СА 3337

 

Дай боже да съм сгрешил и да не е някой колега от форума :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той колегата е казал: или нещо от сорта???

 

Дано найстина не е Георги......(момчето с РСа)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той колегата е казал: или нещо от сорта???

 

Дано найстина не е Георги......(момчето с РСа)?

 

 

... дано, но все пак сини РС-и не се срещат "под път и над път" ... явно и ние се заразихме от синдрома на"селската чест" ..... :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наблюдениата ми са, че хората с Октавии са стабилни и отговорни хора на пътя, докато "изпълнения" с онази .... другата марка наблюдавам ежедневно.... и на никой не му прави впечатление, подобно поведение.

На всички е ясно, че Октито може да се кара и много агресивно и въпреки това си остава стабилна и динамична кола..... особено с 1.9 ТДИ мотор. Няма да си кривя душата...и на мен понякога ми се е приисквало да "натрия носа" на някоя надувка, дето мисли, че пътя е само негов... и само неговата кола е най, най, най.... Въздържал съм се. Просто нищо не се печели ... а лошото става бързо!

Относно колегата дето бил от форума и карал "онази синята октавия" ще кажа само, че е адски обидно да набедиш някой, че е виновен за нещо което не е извършил. Сини Октавии ....дал Господ. Мисля че синия цвят беше безплатен....(не си спомням). За момент се поставих на негово място... ами ако в оня Форум пишеше....Фабия I Седан?

С пожелание за успешен ден.... и да не ви застига...."онази Синя Октавия" :D

PS. Категорично заклеймявам подобно безумно поведение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че синия цвят беше безплатен....(не си спомням).

Синия цвят не е безплатен - струва над 45000 лв :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо отношенията на пътя, следствие от това кой колко си го е навирил определено не им е мястото там. Крайно време е малки и големи, млади и стари да си набият в тиквите, че емоциите и излишните простотии на пътя освен едни тъпи правила за движение и малка доза колегиалност никак не са нужни, нито са от полза на някого. Но могат да бъдат в голяма вреда , както и най-голямата. При тоз трафик, състояние на пътищата и автопарка едно подобно арогантно поведение е чиста проба безумна идиотщина, граничаща с престъпност. Както сте постнали и снимка на колата, чийто ориентировъчен номер съвпада със цвета бих казал, че ако този колега беше член на пежо-клуб останалите биха го набръчкали като акордеон и би бил с прекратено членство. Със здраве, все пак е добре, че не се е случило нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е жива простотия и комплекс за малоценност!

Подписа на ikonoma е най-подходящ коментар за случая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези които изпреварват в аварийната лента са просто малоумници - нищо друго не мога да кажа. Това е убиец - не мисли, че и той кола кара, че и тя може да отбие там при повреда. Дано не е човек от форума. А иначе - явно и човека с бмв-то е покарвал със едно 180 за да може да следи какво прави октавията. Общото впечатление че каращите голф, бмв и напоследък ауди са "избиващи комплекси" си остава обаче. С това естествено не искам да обидя пишещите във форумите на тези марки - даже напротив - много читав народ има там 98-99%, повечето имаме приятели пишещи там, но какво да се прави като селянията все на тези марки налита като муха лайнарка на мед. Да се надяваме, че селски прояви с Шкоди няма да има. Тук ще бъде заклеймено такова повезение, както и в другите автофоруми - това е 100% сигурно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е безкрайна и вина има полицията. В случая комплексара е карал Шкода, в друг случай е Голф, в трети BMW, Mercedes, Volvo, Fiat и т.н. Т.е. не марката е проблема а тоя дето върти геврека. И докато полицията не почне да си върши работата и набързо да им прибира книжките на тия "специалисти" ще си ги дъвчем тия теми :evil:

 

Извън темата: промених няколко мнения и развалих умишлено линка със снимката. Въпреки много близките букви/цифри хич не е сигурно, че точно това е колата извършила простотията. Молбата ми е да се въздържате от обвинения без 100% сигурност (че дори и тогава).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е безкрайна и вина има полицията. В случая комплексара е карал Шкода, в друг случай е Голф, в трети BMW, Mercedes, Volvo, Fiat и т.н. Т.е. не марката е проблема а тоя дето върти геврека. И докато полицията не почне да си върши работата и набързо да им прибира книжките на тия "специалисти" ще си ги дъвчем тия теми :evil:

Абсолютно съгласен!Само дето... за полицията е по-лесно да вдига спрели автомобили, и то от места дето е - най-лесно вдигането...а не където пречат най-много. Да дебне в някое дере, с някое безумно ограничение на скоростта....и да прилага цялата строгост на закона за превишилите с 11 км.....например. А безумците по путя....не ги вижда....трудно били за доказване, обикновено били "избрани"....

Ето, затова е така.

 

Извън темата: промених няколко мнения и развалих умишлено линка със снимката. Въпреки много близките букви/цифри хич не е сигурно, че точно това е колата извършила простотията. Молбата ми е да се въздържате от обвинения без 100% сигурност (че дори и тогава).

С риск да разводня темата....но това аз разбирам за коректност.

Поздравявам PRR за коректността и зачитането на личното достойнството.

 

PS. Не познавам лично нито PRR, нито "синята октавия"

PSS. Категорично не подкрепям поведение тип "синята октавия", но и оклеветяване на база подозрения, ми е също противно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, за съжаление и на мен (предполагам и на повечето от вас) се е случвало такова нещо.

На мен ми се случи следната ситуация. Имам да правя десен завой, дотук ОК, престроил съм се в дясна лента, пуснал съм мигач, абе приказка :) . Но един тип от крайна лява лента решава, че и той ще завива и то пред мене (зад мен коли нямаше на поне 300 метра) пресече средното платно и ме засече най-нагло, без мигач, без никаква индикация за намеренията си. След като го освирках публично използвайки предназначената за целта свирка на колата, тоя същия хубостник реши, че трябва и да се заяжда с мен. Наби спирачките и започна да кара на зиг-заг пред мене :evil: . Еййй побеснях, ама нали съм с деца в колата и думите трябва да са цензурни :mrgreen: ... Не само с BMW, Mercedes, Volvo, Audi, Fiat и т.н. избиват комплекси, оня чукундур беше с Opel Corsa. Аз още продължавам да си го търся ей така за спорта, да си "поприказвам" с него СА7200МВ му беше номера (няма да го забравя или поне няма да е скоро, а цвета на корсата е червен:D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплексари има всякакви. Явно ги мачкат някъде другаде (в работа, в къщи и т.н.) и като стъпят на пътя започват да избиват натрупани негативни емоции. За съжаление напоследък ми прави впечатление, че зачестяват случаите на шофиране в стил "голфаджия" (нищо лично към модела) от страна на шофьори на О2. Извън града - застига те, все едно си спрял, лепи се за бронята ти все едно ще те прескача, в удобен за него, но не винаги за останалите участници в движението, момент те изпреварва сякаш ти задава въпрос "абе ти от къде изникна?". Не ми се вярва това да са хора с личните си коли, в предвид на това как ги настъпват, по-скоро са служебни, ако това има някакво значение... А относно "оплакването" на колегата от БМВ форума, показано по-горе - не ми се коментира. Има една приказка: присмял се хърбел на щърбел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... лепи се за бронята ти все едно ще те прескача,...

 

Тези ги "лекувам" с леко натискане на спирачката. Колкото да ми светнат стоповете. Отлепят се веднага. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е днес един същия като тоя "пич" караше нагоре към кулата от най-лява в най-дясна лента ... аз реших да го видя до къде ще стигне и аз направих един слалом измежду колите и хоп - един зад друг на светофара на кулата :)

после същото по надолнището към румънското посолство. 7262 му е номера на РС-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да разкажа една случка от "пътя" за един такъв наглец.Действито се разиграва през нощта.Та...въпросния гражданин движещ се срещу мен с нерегулиран ксенон, решил твъдо да не сменя дългите светлини и най-упорито кара срещу мен в продължение на километър(отсечката беше права).Сигналите от моя страна бяха поне 20.Реакция отсреща никаква. :evil: На въпросния "инат" му приложих следното наказание:

В момента на разминаване на двата автомобила кривнах и му влязох частично в платното.Разминахме се на една боя растояние,каквато беше и целта.Горкия незнам колко се беше уплашил, но виждах в огледалото как колата му сериозно излизаше от траектория.Все пак успя да се овладее .С постъпката си хич не се гордея дори се разкайвам,но съм сигурен че след тази случка въпросния инат ще употребява къси-дълги.Ха скарайте ми се и на мене малко и сменяйте светлините когато се налага, че не се знае дали оная "ЗЛА ГАД" biser.or не е отсреща. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.