Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

карбуратора тече като лейка


faraona

Recommended Posts

Колеги помагайте! одеве се качвам в трътла и като запалих така яко замириса на бензин че направо се уплаших... Вдигнах капака и кво да видя smile020 smile177 карба тече като лейка отвсякъде. утре отивам да купувам нови уплътнения пълен комплект. Някои знае ли колко горе долу трябва да им броя в магазина? и най-важното: лесно ли се сменят или най-добре да я оставя да ми ги сменят(не съм от тия дето са с двете леви ама не съм за пипкава работа и почвам да мятам разни неща като ме изнервят...) smile183

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама не! Тече(направо пръска) от това пласмасовото разпределително казанче(разпределя към карба и към обратния бензин); напукано цялото и цвърчи навсякъде и от уплътнението на обогатителя. Справих се сам за 1 час. Имам приятел в Автоцентър "Люси" П-в, та тои ми даде каквото ми трябва и ми каза че и тоя с най-вързаните леви ръчички ще се справи smile174 . Проблема е отстранен. Темата може да бъде заключена..

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.