Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос към запознати с диференциалите на Фаворит/Форман и...


toto

Recommended Posts

Някой може ли да ми разясни дали диференциала (цялата касета с пиньона) на Шкода Фаворит/Форман и Шкода 130 (сухи полуоски) има ли някаква прилика между тях или ако никой незнае ако можете да ми кажете габаритни размери.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам впредвид шлиците на полуоските имам впредвид габаритни размери на самата касета на фаворитовия диференциал.Дали може касетата да се монтира в скорустна кутия на 130 (сухи полуоски).

Нали касетата се установява в корпуса на кутията по два радиално аксиални лагера и мисля че ако диаметрите на двата диференциала и съответно останалите габаритни размери са сходни ще може да се монтира в 130-кова кутия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.