Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой имали...


димон

Recommended Posts

Купувал съм от Бриколаж преди няколко години - беше производство на Bison и струваше 28лв.

Много внимателно го използвах, като спазвах всички подробности.

Половината пътечки ми бяха изгоряли преди да го използвам.

Резултата беше краткотраен - от 2 месеца до по-малко от година.

Пробвах на няколко пъти след това - пак без успех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бул.Прага и ъгъла с ул Шандор Петьофи е магазин Конрад в който има такова лепило в шишенце ,преди 3 г беше с цена 12 лв,сега може да е различна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По тая тема и аз да се включа... и аз имах изгорели пътечки на задното стъкло и едно приятелче ми каза да пробвам с лак за нокти/безцветен/ и един молив от книжарницата/НВ или по мек/; Да настържа графита на една шкурка и да ги смеся с лака. Настъргах го, смесих го, с лентичка хартиено тиксо отбелязах пътя на пътечката и намазах, изчаках 2-3 мин и отлепих тиксото.(Графитения лак) си остана там и на всичкото отгоре е и електропроводим. От миналия септември е така и работи мам.... му!

 

ПС.: Трябва да има повече графит от колкото лак. Безцветния лак трябва да почернее иначе нямало ефект. Аз спазих предписанията и даде резултат!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ефекта е по- голям ако добавиш и финни медни стружки - така пишеше в списание млад конструктор на времето ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да! Това е идея, не се бях сетил. Ако не даи си боже пак да се прекъсне ще пробвам и с медни стружки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На таз влага само ще съсипеш лепилото и на първото забърсване на стклото ще ти остане лепилцето на парцала ... чакаш до лятото / до тогаз събираш 50 пари / вземаш едно шишенце Локтайт и лепиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или използваш хелметекс - като изсъхва се свива (намалява обема си) и уплътнява тоководещите си елементи . проверих в списанието - там пище че носи до около 6 ампера на квадратен сантиметър ... с други думи не е подходящо за нагреватели защото на 1 квадратен мм може да проведе 0.06 ампера - това е твърде недостатъчно според мен поне ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазин близо до нас - в Младост 3 има специално такова лепило за реотани - струва от типа на 8-12лв. Ако решиш пиши ми да ти обясня каде е магазина, за да не се занимаваш с глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.