Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

радиаторче парно 105/120


biser.or

Recommended Posts

Колеги,някой може ли да ми каже какви са размерите на радиаторчето за парното на 105/120

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз миналата година сменях моето радиаторче. Само че моята кола е 79г. и е със старото парно. Аз монтирах направо ново парно(от модел след 80г.) със алуминиево радиаторче. В книгата пише че има разлика в размерите на двата вида радиатори след 80г. и преди 80г. Мога да дам размерите на стария радиатор защото все още го пазя(и аз не знам защо) но утре, че е на работата ми. А на новото радиаторче не мога за съжаление. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.