Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

буквите на багажника


bobi72

Recommended Posts

имам такова питане:на капака на багажника му се олющи лака и ще го пребоядисвам но трябва да се свалят буквите където пише октавия: какво му е захващането на този надпис и ще може ли да се монтира наново след като го сваля :| благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам такова питане:на капака на багажника му се олющи лака и ще го пребоядисвам но трябва да се свалят буквите където пише октавия: какво му е захващането на този надпис и ще може ли да се монтира наново след като го сваля :| благодаря :)

Може и пради боядисване да ги "гресираш" - боя върху мазно не Фаща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите ги махнах...Изглежда доста добре и без тях. Като смених и емблемата се получи едно пулене от страна на шофьорите. Предната емблема също я няма и съм сменил решетките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите ги махнах...Изглежда доста добре и без тях. Като смених и емблемата се получи едно пулене от страна на шофьорите. Предната емблема също я няма и съм сменил решетките.

 

Ако искаш дай снимки да видим как изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите ги махнах...Изглежда доста добре и без тях. Като смених и емблемата се получи едно пулене от страна на шофьорите. Предната емблема също я няма и съм сменил решетките.

махането на буквите е първата стъпка при автомобилния тунинг :!:

но не и да сменяш емблемата с някяква друга-това е най голямата тъпотия на света

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но не и да сменяш емблемата с някяква друга-това е най голямата тъпотия на света

 

Що бе Сами, аз си смених и предната и задната... с чисто нови :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.