Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

отечка при Felicia 1.3


totev

Recommended Posts

Здравейте получих следния проблем на моя автомобил.При изключени консуматори ми черпи 240 ma при извесно ровичкане установих че когато разкача радиото отечката изчезва затова за проба закачих друго CD И проблемът пак е същият.Някои имал ли е подобни проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сидито е от по новите е нормално при изключване да има малко "разход", но трябва да е в допустимите норми, които обаче какви бяха ще те излъжа..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте получих следния проблем на моя автомобил.При изключени консуматори ми черпи 240 ma при извесно ровичкане установих че когато разкача радиото отечката изчезва затова за проба закачих друго CD И проблемът пак е същият.Някои имал ли е подобни проблеми.

според мен за 4-5 часа 1А не е никак нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допуска е до 100 mA и ако си правил проби с Елит , Сонаши и др. подобни марки е нормално да имаш такъв проблем ... Pioneer , Sony и JVC със сигурност го нямат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко повече инфо. Каква е марката на пробваните CD-та? С какъв уред отчиташ тази утечка(променливотоков амперметър или правотоков)трябва да е правотоков. Тая утечка ти скапва акумулатора за една нощ! Слагай един Ключ-Маса и си решаваш проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.