Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

поредно измекярство на варненската гупа


Guest vankovarnata

Recommended Posts

Без Яската,Гошето,Роската,Ивака, Петъо и Крум. За пореден път се убедих,че някой злобее по-мой адес и не само мой. За пореден път се убедих,че Варненската група не струва и като си оставиш колата за месеци без ежедневен надзор в хале наето от мен може да има липси от колата и частите. При положение, че не си бил от месеци явно някой си мисли ТОЙ НЕ ЗНАЕ КАДЕ И КАКВО ИМА и всяка мизерия е добре дошла, ама хаоса е моята стихия и си зная точно каде какво и колко имам. Просто съм много разочарован от някой хора/от година/ наричащи се колеги на които винаги съм се стремял да помагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре! Аз мислех, че Варна е най-стабилното място от към коли и най-задружната група в БГ... Що така си разочарован?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре! Аз мислех, че Варна е най-стабилното място от към коли и най-задружната група в БГ... Що така си разочарован?

 

много излъган си останал, но нали не си тук/и по-добре/ днес се убедих за пореден път след почти 5 месеца липса от халето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АУ,Ванка и аз ли съм в черната група :roll:

 

ти си имаш свой вилает, ама дето стана като хан и всеки влиза и излиза както си изка не е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятно е когато има раздор, без значение в коя група :roll: Мога да кажа само ЖАЛКО, на базата на тази тема, защото за мнозина вие служехте за пример. Повече не мога да коментирам, защото не съм запознат, пък и нямам право.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе сеенето на раздори на никого не помага. Айде оправяйте се там и всичко да се нареди. Не трябва да се караме, варненска, софиийска и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка,

 

1. При условие, че си открил липси по своите части и не ми звънна да ме попиташ, а пускаш тема във форума, аз считам, че търсиш открита конфронтация, която така или иначе се таеше от известно време, породена от самия теб. Припомни си какви работи наговори на момчетата на Шкорпиловци през лятото на 2007. И после ни обвиняваш, че не те търсим за срещи и кафета.... Каквото почукало, такова се обадило :!: Тази твоя тема е изблик на отрицателни чувства от твоя страна, а не от моя, защото, колкото и да е странно, аз не ти завиждам.

 

2. Също преди година ти предпочете други пред мен за компания и помощ до Чехия за Р-ката, защото си въобрази, че съм ти конкуренция и съперник. Поне аз такъв извод си направих. По време на пътуването към Докси ти също си набави части самостоятелно.

 

3. Не забравяй, че пролетта на 2007 (след събора) ти подарих черния Рапид, който на мен ми е струвал пари! И ми обеща, че ще го реставрираш... А ти се захвана с Р-ката, после купи МБ, а Рапида, защото ти е подарък от мен, не го правиш... може би пак от чувства :?:

 

4. Какво може на мен да ми потрябва от твоите части, при положение, че аз имам всякакви резерви за още 10 коли?

 

5. И последно. Вчера се видяхме пред халето и ти нищо не ми каза. Днес, след като прочетох тази твоя лъжа, се опитах да ти звънна по телефона, но ти даже не го вдигаш! Написах ти смс, защото аз все още си мисля, че става въпрос за недоразумение.

 

Много хора ме познават в този форум, с някои от тях, които четат тази срамна тема, съм делил и още деля своето и тяхното в едно, и надали някой може да ме обвини в присвояване на чуждо, напротив - аз съм купувал неща за общо ползване, без дори да съм правил сметка кое колко струва на всеки един от тях.

 

Ванка, трябва да освободим халето до Нова Година, звънни ми да ми кажеш какво ти липсва - аз ще се опитам да ти възстановя липсите. А от догодина всеки поема по своя път. Или по-скоро аз по нашия (с Яската, Пепи, Ивака, Роската, Крум) а ти самостоятелно по твоя... ти сам каза някога, че си вълк-единак....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗОБЩО НЕ СМЕ СЕ КАРАЛИ ВАРНЕНСКАТА ГРУПА :!:

това е някакво недоразумение

ВСИЧКИ СМЕ ОТБОР ЮНАЦИ И СЕ ГОТВИМ ЗА РАЛИТО НА 06,12,08

Шкода ще доминира-ОТНОВО

аз и Коко сме с Хашек

:mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗОБЩО НЕ СМЕ СЕ КАРАЛИ ВАРНЕНСКАТА ГРУПА :!:

това е някакво недоразумение

ВСИЧКИ СМЕ ОТБОР ЮНАЦИ И СЕ ГОТВИМ ЗА РАЛИТО НА 06,12,08

Шкода ще доминира-ОТНОВО

аз и Коко сме с Хашек

:mrgreen:

smile119

Гюнтер няма ли да участва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, варненската група фенове май включва доста повече хора от колкото ти си си представял. Из имената на онеправданите не виждам това на Миро, Жорката, Дончо, Тафката и Ники84, името на брат ми, на Оги, Чичо Мирчо, твоят помощник Митака и т.н. Списъкът става доста дълъг и май щеше да е по-лесно да обявиш явно и точно имената на "крадците", тъй като така или иначе си написал тема за случката. И след като аз също не виждам своето име сред горепосочените от теб си правя извода, че съм сред заподозряните. Не се и съмнявам в това... Въпреки, че реално погледнато каквото и да взема от твоите части, няма как да ми послужи за Октавията... Да не говорим за Миро, който има 3 буса (дълга и висока база) с части, толкова излязоха като се местихме в халето. Не мисля, че ти имаш нещо, което би го заинтригувало, а и да е така, май ти си единствения, който мисли, че той би подходил по този грозен начин.

 

Защо си мислиш, че всички ти завиждаме? Може би на теб така ти се иска? Е, да ама не е така, просто не сме такива хора тия дето се събираме и се срещаме във Варна. А от доста време ти не си сред нас. Надявам се наистина да си спомняш случката на Шкорпиловци миналото лято, защото на масата бяхме аз, ти и Яската. Ние си я спомняме с подробности, Ванка, но не сме били тъпана във форума да те видят всички какво говориш зад гърба на хората. И то на тези хора, които най-много държаха да ти помогнат и ти имаха доверие по онова време.

 

От самата си поява в нашите среди показваш стремеж към лидертсво и явно съревнование с останалите. Нямам нищо против, явно такъв ти е характерът, но ние не сме стадо овце, които си търсят овчар. Може би ти е убегнал фактът, че всеки във "Варненската група" си има своя позиция, такава, че да помага на своите приятели с това, което най-добре умее. И тези позиции са равнопоставени, колкото и да ти е странно. Може би е първата такава група хора, с която ти се сблъскваш, не знам....

 

Друго, което напоследък забелязвам е търсенето на явна конфронтация от твоя страна с някои от нас. Като пресен пример преди тази тема е твоята тема за Р-ката в раздела за тунинг, където незнайно защо реши да се заяждаш с мен, при положение, че те похвалих за добре свършената работа :roll: . Вечерта още ти звъннах по телефона за да разбера какво е породило твоето злобно отношение и да намерим решение на проблема, но ти не ми вдигна... Замаза нещата с "отговор" на ЛС. Е добре, щом така ти е по-угодно.

 

Учуден съм как има във форума хора, които приемат всичко написано за чиста монета. Не мога да си обясня какво целиш с тази тема, явно, че не става дума за решение на проблема, а напротив, за нещо като публично порацание. А ако пък търсиш съжаление и подкрепа от колегите тук, дано да ги получиш.

 

П.п.: А халето не беше наето от теб, а от всички, които ежемесечно си плащаха.

 

Успех и като си намериш липсващите части, пусни пак една темичка за хаоса ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка,

 

1. При условие, че си открил липси по своите части и не ми звънна да ме попиташ, а пускаш тема във форума, аз считам, че търсиш открита конфронтация, която така или иначе се таеше от известно време, породена от самия теб. Припомни си какви работи наговори на момчетата на Шкорпиловци през лятото на 2007. И после ни обвиняваш, че не те търсим за срещи и кафета.... Каквото почукало, такова се обадило :!: Тази твоя тема е изблик на отрицателни чувства от твоя страна, а не от моя, защото, колкото и да е странно, аз не ти завиждам.

 

Относно липсващи части не съм те визирал, но грешката е твоя като пусна много народ в халето. Липсвашите неща не са нещо особенно обаче е направено на принципа на мен не ми е добре ама и на вуте да е зле. Като се изразих по мизерен начин защото няма как да свършат работа ама и аз да съм набутан.

На шкорпиловци казах пред всички,че сам си върша работата както и постъпих с възтановяването на колата. Видях колко авери си падате когато Ирка беше с проблем и аз дето съм никой се захвана да помага, а вие дето сте с години заедно стояхте. Предпочитам да казвам всичко от самото начало.От декември 2007 те титам всеки месец за събиране на кафе/не волейбол/ а ти ме гледаш в очите и ме лъжеш.

Като визираш шкорпиловци, ще си позволя да ти припомня нещо от преди това. Помниш разговорите и уговорката за ходене за резервацията на сокола 2007. Абсолютно точен беше да се уговориш с мен за един час, а да запалиш точно час преди това. Още тогава трябваше да ми стане ясно как стоят нещата, ами я си припомни Шкорпиловци как постъпи, припомни си при събирането на пари и пазаренето дали вникна в разума или беше си направил сметката за броя на хората предварително.

 

2. Също преди година ти предпочете други пред мен за компания и помощ до Чехия за Р-ката, защото си въобрази, че съм ти конкуренция и съперник. Поне аз такъв извод си направих. По време на пътуването към Докси ти също си набави части самостоятелно.

 

Преди да замина за ерката пуснах обява във форума и отидох с който се отзова, даже и Радка на Валъо беше с нас на мои разноски.

Преди Докси аз казах,че идвам за части и си намерих на 300км. Мога да отбележа, че кой каквото си хареса съм го дал на колкото е платено без лев отгоре. Просто вадя записките и казвам ето виж. Който е купил знае, че и ти. На докси някой да имаше идея за части-НЕ. Всички бяха за шоото. При положени,че предложих на връщане да останем още един ден за посещение на музея и на другия да тръгнем и да ви заведа в Бърно сами отказахти. Просто взимахте много неадекватни решения.

3. Не забравяй, че пролетта на 2007 (след събора) ти подарих черния Рапид, който на мен ми е струвал пари! И ми обеща, че ще го реставрираш... А ти се захвана с Р-ката, после купи МБ, а Рапида, защото ти е подарък от мен, не го правиш... може би пак от чувства :?:

 

Май забравяш или преиначаваш някой неща. Спомни си точните думи червения за талон а черния за правене. Токова за луд ли ме взимаш да платя червения дето е само за скрап. Много се нерви и като купих колата на дъщеря ми и за какво съм се занимавал с нея. Никога не съм питал защо правиш колата на жена си или защо не я зарежеш понеже е ауди а не шкода.

 

4. Какво може на мен да ми потрябва от твоите части, при положение, че аз имам всякакви резерви за още 10 коли?

 

Не съм те визирал. Пак казвам пусна много хора на самотек. Писъл съм горе.

 

5. И последно. Вчера се видяхме пред халето и ти нищо не ми каза. Днес, след като прочетох тази твоя лъжа, се опитах да ти звънна по телефона, но ти даже не го вдигаш! Написах ти смс, защото аз все още си мисля, че става въпрос за недоразумение.

 

Вчера като се видяхме бях забелязал някои нещо но си премълчах както винаги правя/нямам навика да говоря много/, но следобяд като се сетих и наново отидох ми стана ясно. За някои неща ти говоря дори относно таблото на уното, не че на някой му трябват някой неща.

 

Много хора ме познават в този форум, с някои от тях, които четат тази срамна тема, съм делил и още деля своето и тяхното в едно, и надали някой може да ме обвини в присвояване на чуждо, напротив - аз съм купувал неща за общо ползване, без дори да съм правил сметка кое колко струва на всеки един от тях.

Никога не съм казал, че си присвоил нещо. Пак казвам много хора влизаха в по твоя вина и тия мизерии са от някой от тях.Интересно защо преди шкорпиловци не беше така?

Ванка, трябва да освободим халето до Нова Година, звънни ми да ми кажеш какво ти липсва - аз ще се опитам да ти възстановя липсите. А от догодина всеки поема по своя път. Или по-скоро аз по нашия (с Яската, Пепи, Ивака, Роската, Крум) а ти самостоятелно по твоя... ти сам каза някога, че си вълк-единак....

 

Много добре знаеш че няма да обеднея, но ме е яд на отношението. Няма лошо само трябва да уредим нещата с купените принадлежности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, варненската група фенове май включва доста повече хора от колкото ти си си представял. Из имената на онеправданите не виждам това на Миро, Жорката, Дончо, Тафката и Ники84, името на брат ми, на Оги, Чичо Мирчо, твоят помощник Митака и т.н. Списъкът става доста дълъг и май щеше да е по-лесно да обявиш явно и точно имената на "крадците", тъй като така или иначе си написал тема за случката. И след като аз също не виждам своето име сред горепосочените от теб си правя извода, че съм сред заподозряните. Не се и съмнявам в това... Въпреки, че реално погледнато каквото и да взема от твоите части, няма как да ми послужи за Октавията... Да не говорим за Миро, който има 3 буса (дълга и висока база) с части, толкова излязоха като се местихме в халето. Не мисля, че ти имаш нещо, което би го заинтригувало, а и да е така, май ти си единствения, който мисли, че той би подходил по този грозен начин.

 

Защо си мислиш, че всички ти завиждаме? Може би на теб така ти се иска? Е, да ама не е така, просто не сме такива хора тия дето се събираме и се срещаме във Варна. А от доста време ти не си сред нас. Надявам се наистина да си спомняш случката на Шкорпиловци миналото лято, защото на масата бяхме аз, ти и Яската. Ние си я спомняме с подробности, Ванка, но не сме били тъпана във форума да те видят всички какво говориш зад гърба на хората.

 

Зад чии гръб? Точно на тая маса ви казах че сам си върша работата. Предпочитам всичко да е точно. И не беше ли ти дето веднага преведе донус на миро и на сутринта цъфна с приказката промених си решението. Каде ти беше доблеста да ми каже така и така, щях да си изместя палатката някаде другаде. Каде ти беше доблеста тогава като има нещо да ми го кажеш в очите? Като нещо ви хареса кой имаше доблеста да го каже?

 

И то на тези хора, които най-много държаха да ти помогнат и ти имаха доверие по онова време.

 

От самата си поява в нашите среди показваш стремеж към лидертсво и явно съревнование с останалите.

Лидерство не съм показвал освен в случая за настояването и организирането на соколския 2007 защото мястото е супер и при ходенето на Докси защото нямаше кой да води и се оправях сам с пътя и картата.

Явно много грешиш от самото начало гледам да помагам на всеки защото вие сте свикнали на друго. Някой до вас може да се мъчи и вие да стоите и гледате докато не ви извика. Аз не съм научен така.

 

Нямам нищо против, явно такъв ти е характерът, но ние не сме стадо овце, които си търсят овчар.

 

И тука си в грешка. Защо в продължение на повече от година бях готин и всичко беше наред. На ден по два пъти идвах в сервиза и всеки който правеше нещо му помагах.

 

Може би ти е убегнал фактът, че всеки във "Варненската група" си има своя позиция, такава, че да помага на своите приятели с това, което най-добре умее. И тези позиции са равнопоставени, колкото и да ти е странно. Може би е първата такава група хора, с която ти се сблъскваш, не знам....

 

Друго, което напоследък забелязвам е търсенето на явна конфронтация от твоя страна с някои от нас. Като пресен пример преди тази тема е твоята тема за Р-ката в раздела за тунинг, където незнайно защо реши да се заяждаш с мен, при положение, че те похвалих за добре свършената работа :roll: .

 

Просто ти отговорих че е по лачена от фелата/не знаех за продажбите/ , а относно октито ти казах че е всекидневна кола/както и ти се изрази след боядисването на броните/ но ти отиде по далеч за горялата ми фабия и допотопната ерка.

 

Вечерта още ти звъннах по телефона за да разбера какво е породило твоето злобно отношение и да намерим решение на проблема, но ти не ми вдигна... Замаза нещата с "отговор" на ЛС.

 

ЛС ти прати и ти отговорих точно. Ще го повторя и тук. След цял ден работа по колата и съм си полегнал на дивана нима мислиш че ще скоча към тела защото си решил да ми кликнеш.

 

Е добре, щом така ти е по-угодно.

 

Учуден съм как има във форума хора, които приемат всичко написано за чиста монета. Не мога да си обясня какво целиш с тази тема, явно, че не става дума за решение на проблема, а напротив, за нещо като публично порацание. А ако пък търсиш съжаление и подкрепа от колегите тук, дано да ги получиш.

 

Някой да ме е чул да се моля за нещо някога?

 

П.п.: А халето не беше наето от теб, а от всички, които ежемесечно си плащаха.

 

Я научи истината :P Миро го заведох да му покажа каде ще работя и наема беше 300лв, но миро се помоли да се пренесете и му казах няма грижа. Щях да говоря с теодор да го наема челогодишно, но миро нали е водеща фигура отиде и наема стана 450лв което пак беше смешно.

 

Успех и като си намериш липсващите части, пусни пак една темичка за хаоса ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам знаете какво е измекярство? Имам един въпрос? На кой и за чии му трябваше да ръчка фиатското табло/отзад защото е фиат или мое/ със шило или отверка и да скапе приборите, за чии му е да прибере/ изхвърли/ стари части от 100/110. Лично не ми пука дали са за 10 или 500лв/това не мие проблем/. Не вярвах,че ще се стигне до там и до това отношение към мен което се проявява повече от година. Нещото което най много мразя е интриганството и лицемерието което при вас е в изобилие. Винаги съм казвал нещата директно защото тогава всичко става ясно/за разлика/. Винаги когато не се съгласявам с нещо казвам защо/довод/. Винаги си премълчавам докато не прелее чашата. Свикна ли сте да ви питат за всяко нещо да диктувате и това,че се справям и оправям сам никак не се хареса, обаче има едно НО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам знаете какво е измекярство?

Знам какво е измекяр и това в точен превод от турски означава "наемен работник, а на български означава друго. Ама както и да е.

 

Имам един въпрос? На кой и за чии му трябваше да ръчка фиатското табло/отзад защото е фиат или мое/ със шило или отверка и да скапе приборите, за чии му е да прибере/ изхвърли/ стари части от 100/110.

Точно в това е проблемът, Ванка - ти направи от мухата слон, и на всички в този форум сам си каза заради какво нанасяш това тежко обвинение... Заради едно табло - километраж на останките от тотализираното ти Уно, и заради стари и амортизирани помпи за съединител и спирачки за 100/110 - ТОВА Е СМЕШНО, ВАНКА!

 

За мен темата е изчерпана. Това чисто и просто си е един "гнил пазарлък"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана интересно.

Ще отида за още пуканки.

 

Вземи си и носни кърпички........ smile055

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам знаете какво е измекярство?

Знам какво е измекяр и това в точен превод от турски означава "наемен работник, а на български означава друго. Ама както и да е.

 

Имам един въпрос? На кой и за чии му трябваше да ръчка фиатското табло/отзад защото е фиат или мое/ със шило или отверка и да скапе приборите, за чии му е да прибере/ изхвърли/ стари части от 100/110.

Точно в това е проблемът, Ванка - ти направи от мухата слон, и на всички в този форум сам си каза заради какво нанасяш това тежко обвинение... Заради едно табло - километраж на останките от тотализираното ти Уно, и заради стари и амортизирани помпи за съединител и спирачки за 100/110 - ТОВА Е СМЕШНО, ВАНКА!

 

За мен темата е изчерпана. Това чисто и просто си е един "гнил пазарлък"...

 

Май нещо бягаш, както казах не мие за парите колкото и да са а за отношението което явно тръгна от теб. Определено мога да каже ти си човека който маниполира другите и някой като не е с теб го смяташ че е против теб. Нима забрави какво ми наговори преди година и повече за PRR в опит да направиш нещо,а и не само за него. Имаш навика тънко да подкараш нещата както на теб ти е изгодно и после да кажеш ами момчета аз така и така. Маи забрави момента когато псува по рода ми за да ме предизвикаш и въпреки всичко си сдържах нервите да не отговоря на глупоста ти. Не се прави на света вода ненапита пред всички защото найстина ще си отворя устата. И като тегли чертата си направи сметката кога почна да отделяш другите от мен. Задай си въпроса имаше ли още нещо да свърша за да изчакаш още малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,Варна :!: Що не си изясните отношенията помеждуси на ЛС,ами правите сеир.:evil:Простете мЪ за оФФтопика мЪ Ви четът историйте доста потребители ;)

 

Поздрави и пожелания за изглаждане на отншенията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май нещо бягаш, както казах не мие за парите колкото и да са а за отношението което явно тръгна от теб. Определено мога да каже ти си човека който маниполира другите и някой като не е с теб го смяташ че е против теб. Нима забрави какво ми наговори преди година и повече за PRR в опит да направиш нещо,а и не само за него. Имаш навика тънко да подкараш нещата както на теб ти е изгодно и после да кажеш ами момчета аз така и така. Маи забрави момента когато псува по рода ми за да ме предизвикаш и въпреки всичко си сдържах нервите да не отговоря на глупоста ти. Не се прави на света вода ненапита пред всички защото найстина ще си отворя устата. И като тегли чертата си направи сметката кога почна да отделяш другите от мен. Задай си въпроса имаше ли още нещо да свърша за да изчакаш още малко.

 

Точна така! Направо ме разобличи! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ти си велик!

 

smile194

 

smile182 smile182 smile182

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че всеки сам може да прецени кой какъв е, няма нужда да се "разобличаваме" взаимно на показ. Няма перфектни, всички си имаме и кусури, но и положителни страни. Аз също имам мнение за повечето колеги тук, които познавам, но то си е лично мое и го пазя за себе си... предлагам темата да бъде заключена по взаимно съгласие :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недейте да я заключвате темата бе! Ето - тук и сега е мястото и времето който каквото има да се оплаква по мой адрес да пише!

 

Лоша реклама няма... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре у Варна да не са затворили пивоварната ... да вземем да ви донесем малко софийска бирица и да изгладим отношенията ... малко мЪ е яд да гледам убави , големи ора да се дърлят кЪт първолаци ... я пийте по едно / може и с мезе / :mrgreen:

Ай наздраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появи се една нормална тема във форума и вие искате да я заключите.

Не требе така. Щом са започнали на обща, на обща и да се доизяснят.

 

Отивам за още кола и пуканки drama.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.