Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

бензинова помпа, тече


joeless

Recommended Posts

протече от бензиновата помпа. капе де, но доста.

 

Въпрос 1 - взаимозаменяеми ли са със БП от 105/120 - изглежда ми същата...

Въпрос 2 - разумно ли е да сложа втора употреба? или не си заслужава, и да си взема нова... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ,от 120 стават за фаворит като конструкция ,но дебита им е по-малък.аз съм с такава защото преди време разликата в цената в магазина беше към 30 лв.ако караш само на газ можеш да си сложиш такава ,за 2 употреба можеш да пробваш само ако си сигурен че платното не е заминало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е с оригиналната за фаворит не се разглобява,аз затова и предпочетох от 120.

 

Оргинална е и маята пък се разглаба ;),Тодоре-Великов

Джо! Най-вероятно платното е сдало багажа,но отстрани е трудно да се поставят диагнози.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е с оригиналната за фаворит не се разглобява,аз затова и предпочетох от 120.

 

Оргинална е и маята пък се разглаба ;),Тодоре-Великов

Джо! Най-вероятно платното е сдало багажа,но отстрани е трудно да се поставят диагнози.

 

при платно ще напълни картера. най вероятно тече от болта при капака/проблема е един О пръстен или долу при филтъра/пак е О пръстен/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май имам някъде една свалена 2-ра ръка, ще гледам да я изровя да ти я дам да пробваш с нея. Само при смяната трябва да се натягат внимателно и равномерно болтовете, иначе може да се изкриви основата на помпата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж да не се е разхлабила входяща или изходяща тръба на помпата.На мен ми дадоха такава неразглобяема почти нова и с поксипол залепих тъбичката и стана много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уви, тече от корпуса :? Може да я омажа цялата с поксипол като крайна мярка - така никога няма да протече.. :mrgreen: :evil:

 

Krankenstein, ще съм ти много благодарен ако може да осъществим пробата :D

 

Незнам само.. след замяна на помпата, или платното и, има ли нужда да се правят някакви настройки някъде?! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш проблеми, като дойда за болтовете ще ти я донеса - преди да я сваля не течеше, просто сложих помпа с лостче, щото мотора беше на 110R-ката и без ръчно подкачане трудно палеше. Aко сменяш бенз. помпа с такава от същия тип мисля няма да са нужни нови настройки на карба...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.