Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Плеър на Alpine


Recommended Posts

Здравейте колеги, реших да променя музикалното оформление на О1, като й сложа MP3 и то не какво да е, а Alpine!

Харесах CDE-9872RM, защото се вмества в 'семейния бюджет', а е и същия цвят като таблото (оранжево-червено) - демек подхождат си:

 

model_image_701.jpg

 

На въпроса: "защо тази марка", отговарям - тази марка ще бъде!

Всъщност се обръщам към Вас за съвет - откъде да го купя по на сметка? Гледах няколко оферти и всичките с различни цени, като почват 200лв. и се стигне до 390лв. за един и същи модел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър избор си направил, едва ли някой ще те упрекне. За съвет откъде да го вземеш обаче идея нямам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо място искам да те поздравя, че си се спрял на тази марка! Мисля, че ще останеш много доволен! Аз също съм с Alpine...само, че по-старичък 9846RM е модела и нямам никакви забележки! Много реален и чист звук! Така сега по-въпроса, видях,че си от София...в НДК-а има магазин с богата гама аудио техника(обаче,не си спомням името), също и "Авител" (адрес: бул. "Цар Борис III N: 54, бл. 44 и телефони: 0700 18 018, 0885 5537 67 )ето и сайта: http://www.avitel-bg.com/for_the_mobile/cd_players/ ! Другия вариант е да го поръчаш онлайн. Има доста възможности,например http://www.aval-bg.com/CAR AUDIO > Категория > ALPINE > CD/MP3 Players. Все пак, като цяло е по-добре да отидеш на място в някой магазин и да го прослушаш, но ти си решаваш. Надявам се, да съм помогнала! Успех! Поздрави! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазина в НДК се намира в единия от двата края на Пасажа - базара, който е на нивото на фонтаните. По спомен беше в онзи край от към Витошка. Имат и онлайн магазин - попитай Гугъл за електрон.бг - това е. Пазарувал съм онлайн от тях и бяха коректни. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ KAM4ETO_7, Mishelle, Favorit - огромно БЛАГОДАРЯ за изчерпателния отговор - възхитен съм! Сетих се къде са! Другата седмица ще ходя за "прослушване" на Алпайнчета. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.