Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой на какво слуша?


Recommended Posts

Колеги,нека всеки сподели с какво аудио е в красавицата си.Аз съм със CD Pioneer DEH3000MP,предни колони Pioneer TS-G1303I,задни Pioneer TS-A2003I и бас каса Bochmann,която м/у другото се продава повече инфо. в раздел Продавам. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Favorit

    8

  • mihailstoianov

    6

  • Krankenstein

    4

  • anikolov

    3

Най-много писали в темата

Аз съм с Блаупункт Лондон. http://www.technomarket.bg/product_deta ... d=09026603

Средно доволен съм от Сд-то. Мисля, че за тези пари има по- хубави пайнери.

Тонколоните са ми оригиалните. 4 големи /2 отпред и 2 отзад/ + 4 малки за високите честоти /2 на предните врати и 2 на задните/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sony GT20 - базов и евтин модел, но не е Нео :mrgreen: и вади приличен звук

2бр. Hertz HV165 - от старите, не тези на снимката. води се мидбас, думка много приятно - май никой от клуба не се е возил при мен още, да го чуе.. вързан е само той, няма пищялки - за най плътен експириънс.

 

абе.. думка като си вътре, и вътре е много приятно, но на вън не се усеща. и това ми харесва най-много.

 

http://www.pazaruvaj.com/avtoaudio-c361 ... 50837.html

http://www.aval-bg.com/catalog/display_ ... le_id=1073

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 120ката съм със

 

BLAUPUNKT SYRACUSE MP35

i_09024051.jpg

 

НА кората

BLAUPUNKT GTX-203 BLAUPUNKT GTX-693

 

i_09012234.jpgi_01000152.jpg

 

а отпред

BLAUPUNKT GTX-132 и две пищялки

i_09012236.jpg

 

 

а в Рапида съм със

 

BLAUPUNKT MEMPHIS MP66

b_memphismp66.jpg

 

На кората

 

BLAUPUNKT BGX 693

i_09017918.jpg

 

във вратите

 

BLAUPUNKT Velocity V6

Blaupunkt-Velocity-Speakers-2.jpg

 

 

Много съм доволен от всичките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сигурно ще пусна тема скоро с новото проектче в шкодата за музика така че засега ще кажа само плеъра Alpine 9855R.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте и от мене фабийката е с оригинални колонки и

Pioneer DEH-2020MP

PIONEER%20Autoradio%20CD%20MP3%20DEH-2020MP.jpg

купен от: www.electron.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта красавица си има заводска музика DANCE с 8 тонколонки и управление от волана. За момента съм много доволен и от работата на радиото и от звука който излиза от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам да питам хората с 120ки с какви алтернатори са ? :lol:

 

На моята бях монтирал алтернатор от мотоциклет "симсон"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mp3 Tevion 4x40 с колонки Boshman, доколкото помня 2х25 във вратите и 2х45 отзад - това беше на 110R-a, но нали напоследък тя не се кара, та съм го преместил във фелата към оригиналните колонки във вратите. Бях доволен от музичката, ма оптиката взе да сдава багажа и свири кога си иска. Вече втори плеар ми се прецаква на фелата /първо умря едно Сонаши със същите симптоми/, почвам вече да си мисля, че има някакъв проблем в захранващото напрежение. По едно време бях сложил дори стабилизатор Mugen, ама май не вършеше много работа, само консумираше и го махнах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен звука осигурява един Alpine CDA-9887R от там сигнала отива в HELIX B4 PRECISION и излиза на бял свят от 4 броя FOCAL 165 A1.Вратите са олепени с малко Dynamat Dynaliner.А звука обикновенно е записан на един Apple iPod 30GB. Всичко това е най-добре пазената тайна от жена ми :mrgreen: .Favorit и аз се бях насочил към 9855 ама четох по руските форуми че този глайд бар или както там му викат бил доста проблемен, те за това и Алпин го спряха, както между впрочем и моторизираните панели.

П.С. И за малко да забравя- всичко това е монтирано от едни Майстори и Манияци с главна буква-ЕМК -разбират си от работата, вервайте ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен звука осигурява един Alpine CDA-9887R от там сигнала отива в HELIX B4 PRECISION и излиза на бял свят от 4 броя FOCAL 165 A1.Вратите са олепени с малко Dynamat Dynaliner.А звука обикновенно е записан на един Apple iPod 30GB. Всичко това е най-добре пазената тайна от жена ми :mrgreen: .Favorit и аз се бях насочил към 9855 ама четох по руските форуми че този глайд бар или както там му викат бил доста проблемен, те за това и Алпин го спряха, както между впрочем и моторизираните панели.

П.С. И за малко да забравя- всичко това е монтирано от едни Майстори и Манияци с главна буква-ЕМК -разбират си от работата, вервайте ми!

 

Колега ще пуснеш ли малко снимки в форума да разгледам монтажите? Обещавам, няма да казваме на жена ти :mrgreen: На въпроса с Алпина. Тъч лентата проблеми не ми прави, освен че е неудобна за ползване в движение. Ама да дадеш 900 лв за плеър и да няма маторизиран панел направо няма да го преживея ;) Много дървено се отваря без него, не ми харесва. Иначе плеърчето ти е супер.

 

п.с. нямаш ли суб?!? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.clarion.com/bg/bg/common/popup/popLarge.html

 

аз съм ето с това и съм много доволен от звука smile158

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
Alpine CDA 9853R

"DLS Iridium MidRange 3"

"DLS Iridium High"

"DLS MS6A x4 " по 2 на врата

"DLS OA12" Sub

"DLS RA40"

"DLS CA41"

"Audio System F2 300"

 

Ето тази комбинация е доста впечатляваща :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авто CD Panasonic DFX 100 N (допотопно) с едно малко усилвателче на фирма DEK ето такива разглобени тонколони (от съветски магнетофон Юпитер М-202 барабар с филтрите). Пълна самоделка но свири прилично като за 35-те лева, които похарчих smile001 .post-1730-138453072907_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го видях на живо и май ще те наема да направиш същото и на ладата ми - ще стане много автентична като ретрокола :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го видях на живо и май ще те наема да направиш същото и на ладата ми - ще стане много автентична като ретрокола :lol:

smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз имам една китайска измишльотина! Касетофон, с радио. И използвам type-адаптор, за да слушам CD-та. Колонките са две обикновени, разположени на обичайното място. Преди разполагах, с едно "Респром"-че, което не ловеше, нищо друго, освен "Радио 1" и "Програма Христо Ботев". :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
lubomirov1985 как свири басс-а доволен ли си?

 

Ако дойдеш на някоя от срещите ще чуеш и сам ще прецениш. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CD .... много силно свети дисплея и като карам нощем си отварям пепелника smile112 smile001 smile168

предна линия оригинални 2х....

задна линия все още няма (проект)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.