Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bgшкода_събор

Айде - и това да ни е честито!!!

Боби Доктора

Recommended Posts

Повод да се почерпиш ли си търсиш? :-k

Ами - като не се обаждате вие да се почерпим заедно... Човек почва да си търси алтернативи :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашите потребители са написали 100000 мнения...........
ми то не е спам, не е чудо :lol: :lol: :lol:

по-скоро наистина се радвам на "Имаме 2611 регистрирани потребители" - това показва, че макар наистина надали всички от тях да пишат всеки ден във форума, все пак са малко или много свързани с любимата марка ;) пък клуб с толкова регистрирани членове вече си заслужава да бъде уважаван, мисля аз :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм от форума в дира още, забележеи колко мнения имам - малко нали на фона на хора които са от миналата година, но пък чета всеки ден ако ми отдаде възможност. Просто пиша когато се налага или ако мога да помогна на някого с нощо от опита който имам. Поздрави на всички smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме били ного народ бе хора.

Брейй ами можем да се изселим ан някой терен в регулация и да си основем собствено населено място, да си избираме кмет и да си имаме собствен пощенски и телефонен код. И собствена Буква за номерата на колите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2611 - според мен не сме малко, но не сме и много на фона на това колко много шкоди се карат. не знам дали може да се провери но сигурно има над 20 000 шкоди в България. което би значело че едва 10% сме регистрирани във форума. а тези форуми според мен трябва все да стават все по-големи и да имат сериозна гражданска позиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а между другото може ли да се проследи кой точно е изказал мение номер 100000 и какво точно е казал ,да го наречем "златното мнение"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме били ного народ бе хора.

Брейй ами можем да се изселим ан някой терен в регулация и да си основем собствено населено място, да си избираме кмет и да си имаме собствен пощенски и телефонен код. И собствена Буква за номерата на колите...

село с 2000 пръча хахахаха тва ще е нещо като

Гей - село

Незнам какво толкова се радвате на 100 000 мнения и 2500 души членове , като от тия мнения и над половината са на тема как да си сменя крушката и какви гуми да си купя, който не са от най смислените. От всичките регистрирани потребители то има не повече от 200 активни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е,верно че повечето теми са скучни и често се повтарят и активните са едни и същи,но форума е най свестния в които съм член и за това вече само тука пиша.Повечето колеги са много готини пичове

Запазва се добрия тон и си помагаме,и аз съм научил доста неща от тук.

Не липсват и интересни постове,особено в разделите -проекти-тунинг-интересни връзки

поздрави на всички

пускайте интересни и разнообразни теми

п.п.пак заспахте ей :!: ;):D

тез гуми не ги оправихме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ ЛИЧНО НАУЧИХ ДОСТА НЕЩА ОТ ТУК!

Вярно че много темите са за неща които знам, но за да съществуват тези теми значи те са били полезни за някой. Ако е така, то значи, че основната идея на форума е постигната, а именно да помага.

А относно активните, като гледам имената, които вече ги научих почти наизуст, редовно пишещите са не повече от 50 да ги кажем, 200 е много оптимистично число (поне според мен).

Аз лично се радвам на цифрите защто колкото повече хора сме тук толкова е по-голяма математическата вероятност когато напишеш някакъв проблем някой да го е изпитал вече и да знае отговора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а между другото може ли да се проследи кой точно е изказал мение номер 100000 и какво точно е казал ,да го наречем "златното мнение"

Mисля, че не може. Трябва някой само с това да си е играл и да е дебнел! На админ ще е най-лесно, че на тях им показва в панела, кой в кой подфорум рзглежда, пише и по-може да се хване. Ако кампанията беше подхваната преди поста, имаше вероятност да се разбере. :) Така доста активни колеги щяха да следят. Както виждате, най-много се пише вечерно време, през деня е по-лек 'трафика' с постовете и нямаше да е трудно.

п.п. До администрацията - това може би е повече за подфорума "Предложения за сайта и форума", но накратко с две думи: поощрявайте за юбилеен пост :idea: Във форума на data.bg, за първият пост след Нова година (00.00ч.) се дава специален ранг за годината - това може да се разбере, но неименуемо ще доведе до спам! :mrgreen:

Да ни е честит юбилеят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. До администрацията - това може би е повече за подфорума "Предложения за сайта и форума", но накратко с две думи: поощрявайте за юбилеен пост :idea: Във форума на data.bg, за първият пост след Нова година (00.00ч.) се дава специален ранг за годината - това може да се разбере, но неименуемо ще доведе до спам! :mrgreen:

Тук не искаме спам, борихме го дълго време :!:

Един такъв "първи" би допринесъл само негативи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемете и моите поздравления. Радвам се да съм част от потребителите в него.

В действителност това е един от форумите, където добрия тон се спазва. Аз съм научил много тук!!!

Да е живот и здраве да го има вечно!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук не искаме спам, борихме го дълго време :!:

Един такъв "първи" би допринесъл само негативи.

Свалям ви шапка за което! smile194

По ми харесва всички да сме си равни както си е сега. Някак си по задружна е атмосферата.

Наистина форума има уникално топла и приятелска атмосфера! Признавам си, че за първи път попадам в такова... кака да кажа - задружно място. Наистина има ФОРУМ, а нали всъщност това е идеята. Някой го беше казал по-горе - тук наистина получавам помощ и знания за да се справям с наболялите проблеми!

Евала на всички Колеги, и евала на "редакционият колеквтив" в лицето на всички админи и модератори, които си вършите така добре - нентрапчиво работата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.