Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нови двигатели


bega4kata

Recommended Posts

1,4т и дсж за рс

се предлагат вече от ет

вижте тук- http://www.skoda-auto.com/NR/rdonlyres/ ... ctavia.pdf

 

предполагам това е за купето преди ф.л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,4TSI като знам тегли VW Scirocco(сори ако съм объркал нещо правописа :oops: ), със сигурност няма да се представя зле и на купето на Октавията. Приятно моторче с 2 думи. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая машала!Вече предполагам това е ценовата листа на фейслифнатата О2!!! :mrgreen:

Много яко РС-ките вече и с DSG!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или аз нещо недовиждам или няма RS с 1.4 TFSI - поне по ценовата листа на ЕураТек. Това къде го виждате не знам, но на няколко сайта проверих и никъде няма РС с малкия мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до simichoil

 

Или аз нещо недовиждам или няма RS с 1.4 TFSI - поне по ценовата листа на ЕураТек. Това къде го виждате не знам, но на няколко сайта проверих и никъде няма РС с малкия мотор

... или не четеш писаното от бегачката, или ако си го прочел ни си разбрал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до simichoil

 

Или аз нещо недовиждам или няма RS с 1.4 TFSI - поне по ценовата листа на ЕураТек. Това къде го виждате не знам, но на няколко сайта проверих и никъде няма РС с малкия мотор

... или не четеш писаното от бегачката, или ако си го прочел ни си разбрал...

 

1,4т и дсж за рс

 

Точно това чета и така съм го разбрал - както си е написано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до simichoil

 

Или аз нещо недовиждам или няма RS с 1.4 TFSI - поне по ценовата листа на ЕураТек. Това къде го виждате не знам, но на няколко сайта проверих и никъде няма РС с малкия мотор

... или не четеш писаното от бегачката, или ако си го прочел ни си разбрал...

 

1,4т, и дсж за рс

 

Точно това чета и така съм го разбрал - както си е написано.

 

Просто липсва една запетая. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да грешката е моя

защото пред и обикновено не се слага запетая,но в случая е нужно

но пък каква да е тая рс-ка с 1,4 :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,4т и дсж за рс

се предлагат вече от ет

вижте тук- http://www.skoda-auto.com/NR/rdonlyres/ ... ctavia.pdf

 

предполагам това е за купето преди ф.л.

 

Също така и DSG за 1.8 FSI е новост според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам усещането, че сайтът на ЕТ нещо изостава с информацията. Съдейки по ценовата листа, май вече предлагат Октавията след фейслифта, но никъде това не го пише в явен вид.

Някой знае ли дали е така?

Ако се вземе информацията от ценовия лист, излиза, че вече има и двигател 1.4TFSI, но нещо го няма в комбинацията с новата DSG7, въпреки, че в основния сайт на Шкода изрично пише, че може да се поръчва и с този двигател, а не само с 1.8 както е посочено в ЕТ.

Още повече, че в другите сайтове на Шкода има и конфигуратор, тук такъв няма...

Доста е разхвърляна информацията, май ще трябва да се пише "забележка" на webmaster'а на сайта...за сега :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не обичат да си дават зор в ЕТ,като че ли продажбите им са гарантирани.

Каквато информация дават на сайта,същата е и в сервиза-"главата не знае какво правят краката" :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.