Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Честит първи сняг


NightSpirit

Recommended Posts

Честит първи сняг! Който още се прави на разсеян и не е сложил зимните гуми да бяга в гумаджийницата. Нека всички да караме по-разумно!

Безаварийна зима на всички, много хубави снежни емоции пред камината с тъмна бира или на пистата със ски, шейна, найлон или кой каквото му е кеф.

 

smile134

 

 

P.S.: Чакаме Емел Етем да даде изявление, че зимата ги е изненадала... и да замине за Монако.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера от Столична община казаха по радиото че се НАДЯВАТ да не ги изненада зимата.. По цариградско нямаше нито една машина преди малко. Но пък току-що обух апреските на Щурек, йеее!

Честит и от мен първия сняг!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как трупа,нищо чудно да се изненадат общинарите!

Хайде,весела и безаварийна зима и от мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит! Аз като лудите щом видях сняг сутринта реших, че е време да проверя дали миналогодишните ми зимни гуми все още стават за нещо - е, стават, доволен съм! :mrgreen:. И аз като Джо не видях нито една опесъчаваща машина, а навън започва да замръзва вече. Явно общината отново е изненадана :roll:. Доста шофьори май също са изненадани, съдейки по няколкото леки катастрофи, които видях - всичките причинени от чиста идиотия проявена зад волана :evil:.

 

П.П. На Витоша, над Княжево, преди около час вече имаше около 5 см сняг :P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снег се сипе на парцали, щом се сипе - значи вАли!

Пухкав, бел и мек - също като снеГ :)

Безаварийно, колеги! Разумната и спазвайте дистанция!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми честит ви първи сняг колеги!

 

Дано тук не завали!

при вас може и да завали,но при нас със сигурност не :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит първи сняг! Време е за тест на зимните гуми. :D

Тествах ги - на отиване към гумаджийницата - с летните... хм, ПОЗОР!

на връщане .... е, страхотно е :mrgreen: нарочно се навирах в преспите и излизах от коловозите - драпат здраво, ейй.. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми честит ви първи сняг колеги!

 

Дано тук не завали!

при вас може и да завали,но при нас със сигурност не :mrgreen:

 

A ся и на нас варненци честит първи сняг :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито след малко ще мина да видя-дали вали повече от колкото тук в Добрич :)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухааааа,много яко! :mrgreen: Обичам първия сняг!В Бургас днес беше +18 градуса.Сега само вали.Дано до сутринта да го обърне на сняг!

 

П>С>Както всяка година и тази последния възможен ден беше лудница пред една гумаджийница!Даже едни щяха да се сбият кой бил наред! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук вали, -ма се топи

какво да прявя ти кажи!

-Зимни гуми си сложи ,

и стъргалка, и солчица,

и вериги и метлица.

Спрейче, за ключалки също,

парното си провери -

БЕЗАВАРИЙНО СЕ ВЪРНИ!

 

ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ ! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита и първа поледица, колеги :mrgreen: ! Внимавайте като се движите из София днес вечерта и утре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със 105-цата е перфектно да се кара сега :)

 

мятай едно чувалче пясък отпред - хем да не поднася, хем да опесъчаваш ако се наложи :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,какво да ви кажа - днес ходих до вилата и общото време, за което изминах феноменалното разстояние от 78 км бе 4ч. и 15мин. Горе долу за същото време стигам до морето. Но кво да се прави ИЗНЕНАДА :? , но затова пък сега отивам да се пързалям на ВИТОША.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.