Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НАЙ-евтината гумаджийница е...? (за София)


joeless

Recommended Posts

днес в варна, точно пред гюрлата в младост за 24 лв направиха смяната....сега като пишете и подчертавате че и баланс са правили...се чудя то възможно ли е без баланс.....аз днес не гледах дали правят баланс но...не сам си и помислил че можеда е без баланс...а по принцип в варна си ги сменям..на краиезерния път има един паркинг за тирове.. и там земат около 25 лв...за сравнение на спартак 40лв....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На околовръсното на София в района казичане има един комплекс НИРА.Там цената за всичко-монтаж,демонтаж и баланс на гуми до 16 цола е 6 лв.

Това им е сайта.

http://www.nira-bg.com/index.php?MhObg5 ... Q9Wzg5OzEZ

 

 

:smt017 :smt017 :smt017 ей това е мястото!!!!

 

за гореписаните неща, плюс леко поизправяне на 2 джанти .... 24, да наистита ДВАДЕСЕТ И ЧЕТИРИ .. лева smile152 е, плюс левче за кафенце и петачка бакшиш за бързата работа ... 30 да ги кажем... демонтаж на 8 гуми, монтаж на 4, баланс и изправяне на две джанти... И никакво, ама никакво чакане, което за мен е голям плюс...

 

Благодаря, dr_ivo, имам да черпя!

 

Джо,кво ти става.........,нали я знаеше тая гумаджийница..? :-k

viewtopic.php?f=2&t=11675

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна - Младост - "голямата гума" след Пикадили.

От ноември 2007 до сега - по 24лв за цялата операция. Пет посещения вече.

Този път имаше и екстри - нови вентили - 4х3лв.

Изправяне на стоманена джанта - 11лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали работят евтино , но гумаджийте на бул. Константин Величков зад бензиностанция Еко са меко казано перфектни ... миналата есен за сефте пропуснах те да ми монтират гумите и чак тогаз разбрах к'во е тва не балансирана гума , та после пак се виждахме и за благодарност хората ме ощасливиха с примосия пролетта (4 зимни на цената на 2) ;)

Сега по темата с цените ... сваляне , демонтаж , монтаж , баланс и качване на 2 гуми ( по желание с крикове , а не с повдигач ) 15 лв. и след туй колата нит' бяга , нит' тича на някъде , ни волана бие .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от край време си ползвам комшията Данчо - отстрани на бл. 621 в Люлин. Човекът работи в трафопоста от може би 20 год. вече и е известен из половин София. Току що му звъннах. Демонтаж, монтаж и баланс на 15" - 9 лв. и на 13" - 7 лв. на гума и знам, че ще бъдат перфектно балансирани гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз на летните гуми съм със лети джанти, на зимните - железни.

Демонтаж на едните, баланс и монтаж на другите - 16 лв общо.

В Пловдив, до първо районно.

С тасовете на Шкода не се разваля толкова визията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На околовръсното на София в района казичане има един комплекс НИРА.Там цената за всичко-монтаж,демонтаж и баланс на гуми до 16 цола е 6 лв.

Това им е сайта.

http://www.nira-bg.com/index.php?MhObg5 ... Q9Wzg5OzEZ

 

Колеги, някой ходил ли е там тая година ??? Стана студено а не ми се чака на голяма опашка.

 

Да,аз ходих.Таз годишните цени за демонтаж,монтаж и баланс са:

13 цола -6.50лв

14-15 цола -8лв

16 цола-10лв.

Не се чака хич.

 

И аз ходих заради липсата на опашки там. Монтираха ми гумите (и балансираха) и тъгнах по магистралата. При 120км/ч волана вибрира все едно не е добре завита гума , страшна работа. Отивам при първия гумаджия пак баланс на предните гуми. На една имаше 70 грама де-баланс в повече. Хората се хванаха за главата. Така че който иска да ходи , но да внимава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз попаднах на това:

http://new.skoda-auto.com/BGR/service/s ... tyres.aspx

 

Като чета Вашите писания, то ЕТ са цвете. А такива цени на зимни гуми Континентал не намерих никъде.

http://new.skoda-auto.com/BGR/service/s ... s%2009.pdf

 

Аз ще ходя там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.