Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да се похваля


drigi

Recommended Posts

От една седмица вече съм с фелиция 98г. 1,9 дизел комби.Тази събота и неделя ще я пробваме до Русе и ако се върнем успешно ще пиша впечатления.С Фаворита за пет г. нямах особени проблеми дано и тази е толкава здрава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Значи със семейството успешно направихме София-Русе-София с новата ни семейна кола.За сега впечатленията са ми много добри дано да си останат такива и за бъдеще.На отиване установих че термостата неработи защото през целия път не можа да вдигне стрелката изобщо но в Русе с бащата на favorit решихме проблема с нов.Спецялни благодарности на човека че ми обърна внимание в събота и за приличните цени. На връщане вече нямаше никакви проблеми и се кефех на колицата , за първи път карам дизел на извън градско и съм приятно изненадан как хубаво върви , на определени моменти ми се струваше малко шумно ама за дизел сигорно е нормално нямам база за сравнение с друг дизел. Като разход пак за сега не мога да кажа защото не ми работи отчитането на изминатите километри , с един резервоар минах от София до Русе като на връщане към София се одбихме до Елин Пелин и после се прибрахме и стрелката е точно преди червеното. Ако някой знае колко събира резервоара и колко литра има като почне да светка лампата ще съм му благодарен ако сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

drigi, сега ако ми кажеш че караш сиво комби нов модел с железни джанти без тасове, значи теб съм видял събота по обяд на отиване към Рибарица и неделя следобяд на връщане към Русе :D Направи ми впечатление една такава шкода също като моята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.