Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ангренаж на Октавия 1


kondalini

Recommended Posts

Нов съм и се извинявам,ако нещо съм объркал!

Имам въпрос относно смяна на ангренаж на октавия 1.8Т.

Смених го на 88000 км. в Еуратек преди 5 дни и освен него пише, че е сменен и канален ремък и тия ме одраха 730 лв., но това за парите е друга тема:) Въпросът ми е, че като го смениха и започна да се чува виене особено при около 2000-3000 оборота. Дали е нормално и трябва да се разработи?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм запознат с този двигател, но такова виене се получава обикновено при кофти обтяжна ролка.

Водната помпа от ангренажа ли се движи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виене се получава най-често от пренатегнат зъбен ремък
Пренатегнат или не достатъчно опънат?!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връщаи се докато не е станало по зле да го оправят. Незнам какви са тия пренатягания и разхлабвания на назъбения нали си има ролка??? която си го натяга колкото си трябва. Да не е тръгнала водната помпа тя мисля се сменя на втората смяна на ангренажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връщаи се докато не е станало по зле да го оправят. Незнам какви са тия пренатягания и разхлабвания на назъбения нали си има ролка??? която си го натяга колкото си трябва. Да не е тръгнала водната помпа тя мисля се сменя на втората смяна на ангренажа.

ролката си е пружинна,но има белег колко да се натяга :!:

ако я напращят дао края.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, а паразитните ролки смениха ли? И тея 730 сребърника за какво точно са...ако може да кажеш, че ми е интересно. Пък и требе да си сменям и аз ангренажа...отново...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.