Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тасове за Roomster


Recommended Posts

Здравейте колеги,искам да ви попитам от къде мога да намеря евтини тасове за румстера.При закупуването му поръчах лети джанти....и сега при смяната на гуми за зимата сложих металните...но без тасове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата, особено като падне снега, тасовете стават ненужни според мен.

Иначе може да сложиш от китайските евтинджоси или да намериш втора ръка тасове от Октавия 1 или Фабия(захващането им е идентично). Втория вариант ми се вижда по-смислен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в ЕТ. ми казаха по-добре да си купа тасове от японеца на ъгъла....от колкото да давам 18 лв.бройката на оригинала

Цената на 15" тас в ЕТ е ~34лв, а не 18. За 15" става въпрос.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сложиш тасовете, задължително ги хвани със свински опашки. От личен опит ти го препоръчвам.

Някъде из форума се коментирапе, че оригиналните тасове може да минат и без опашки, понеже доста залепят за джантата. Да, ама НЕ.

Въпреки че се движа предимно по асфалтирани и без дупки маршрути, онзи ден ми се наложи да догонвам предния тас на паркинга на Арена-Младост. Сложих таса и той определено не залепна за джантата. На другия ден си купих 20 свински опашки(да имам) и сложих по 2 на тас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!!! Kолеги.....купих тасове 4 за 22 лева....и смятам,че съм решил проблема за зимата...задължително ги вързах със свински опашки :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.