Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Едни мъченик


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Пускам малко творби върху един мъченик. Припомних си колко мъка е видял. Колицата се бори със сетни сили да върши своя дълг. По този начин искам да й благодаря:

 

Всичко започна със скъсан мъркуч при скоростната кутия на съединителя(няма да го забравя- беше много мило :roll: ). Потече спирачна течност точно между двете й гуми...

След дълги дни неуморен труд от нейна страна, реших да й сложа хубави джантета и гумета, за да се отличава от останалите "простосмъртни":lol: :lol::lol: :

img0269anr0.jpg

Не дълго след това гадни зависници и НЕценители на красотата решиха да ги спадат и то на бензиностанция Шел, където се охранява с камери!!!

 

Но един хубав слънчев ден решиха, че трябва да я ударят отзад:

img0381axp9.jpg

Това скоро ще бъде поправено със това:

1005058pf8.jpg

Ще бъде гадната, лоша, черна маска, за да бягат от нея и да стоят далеко !!! :evil:

 

Имаше проблеми и със делкото, което с помощ от Анастас бе сменено със 100с-ово.

 

След това й смених ланеца(ангренажната верига), за да се почувства по във такт... с музиката.

Поразходих я до Пловдив, а тя реши да заври водата(явно бе решила че ни се пие чай- беше студено). От Пловдив се върна на ход с мисълта, че мембраната на газта е дефектирала. Но уви не бе така. След кратка инспекция в Сф, останових че надува охладителната система със изгорели газове. И то само, когато двигателя види "зор" или е във високи обороти. Днес мъченика обиколи цяла София, без да се замисли да прегрее.

Но той ще получи своята нова гарнитура и шлайф на главата съвсем скоро smile071 smile071 smile071

И въпреки тази проблеми, аз си го обичам заради неговия боен дух- да служи до последно и да свърши своята работа, за която е създаден. Поклон пред "136ти номер" !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти го казах и тогава, ще го кажа и сега 1000% съм сигурен в колегите, че никой от тях НЕ ти е срязал гумите. Предложих ти да ти помогна да ги напомпаме или да ти дам свой резерви казах ти че имам и крик в нас и всичко необходимо зо смяната на гума, ти не пожела, та чак и калоян по едно време беше решил да ме бие, не знам защо се изрепчихте така на касиерката от нощната смяна, която беше застъпила преди 1 час. На мен също са ми пукали гума и въпреки това не мога да разбера реакцията която направи, въпреки че ти казах поне 2-3 пъти че злосторника не е от момчетата от Шел.

За джантите да ок, биват но доколкото знам тая 136ца беше с лети оригинални, който биха и седяли по - добре.

 

Реално погледнато паркоместата са за кратковремен престой, а не охраняем паркинг. Разочарован съм от твоето кофти отношение което показа към мен тогава. Казах ти най човешки - камерите хващат само входа на бензиностанцията и 8те колонки, те са главно с цел да ти хванат номера ако избягаш с неплатено гориво. паркоместата ги няма.

 

Много пъти бях решавал да не пиша повече тук, но твоето държание тогава, най - стабилно от всичко успя да ме откаже, не съм очаквал хора шкодаджий да се държат по този начин с околните!

 

Ще помоля поста ми да не се трие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не дълго след това гадни зависници и НЕценители на красотата решиха да ги спадат и то на бензиностанция Шел, където се охранява с камери!!!

Мах, айде виж сега дали обвинявам някой. И специално за онази случка- ти просто трябваше да си мълчиш. По случая има яснота, но не мисля да я коментирам във форума.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да стопля точно за какво точно се отнася темата. Евала на адаша за остроумните метафори, ама някак ми е странно да се пише цяла тема в общия раздел, смисълът на която може да бъде разбран само от малцина посветени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да стопля точно за какво точно се отнася темата. Евала на адаша за остроумните метафори, ама някак ми е странно да се пише цяла тема в общия раздел, смисълът на която може да бъде разбран само от малцина посветени...

:smt017

Мите, разкажи по-подробно. Не заради клюка, чесане на пръсти и т.н., а за информацията като такава. Усещам, напрежение е имало, но нужно ли е то :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще бъда кратък.

 

Браво Митак! smile076

 

(И аз съм позмъчил тази Шкода-нали с нея ме разкарва една вечер в София-дето се опрасих с онзи дюнер!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(И аз съм позмъчил тази Шкода-нали с нея ме разкарва една вечер в София-дето се опрасих с онзи дюнер!)

Хаха да! Забравих да спомена че и дюнер е ядено в нея

:lol::lol::lol:

Мите, разкажи по-подробно.

Темата я създадох единствено, защото съм очарован от инатостта на тази колица. Реших че заслужава да бъде споменато за нея за да се овековечи един вид :P .Тя не е моя и за това съм се сдържал от големи подробности защото нямам представа собственика дали е съгласен или не. Абсолютно нямам за цел да се карам с никой или да обвинявам някой в нещо. Темата е с единствена цел- SКODA!!!

Поздрави. :D

А ама някак ми е странно да се пише цяла тема в общия раздел, смисълът на която може да бъде разбран само от малцина посветени...

 

Писал съм да четат и разбират всички, а не от малцина. Цялата тема реших да я напиша точно във "Всеки за всичко" тъй като този подфорум е един вид спамилня. Не мисля че темата е за раздел "Проекти" или някой друг раздел.

Всъщност ако поне един човек мисли, че темата е излишна за форума на Шкода клуб БГ на драго сърце ще я изтрия!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо!

Тук и е мястото! ;)

 

А за дюнера-искренни извинения на Шкодето! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм да четат и разбират всички, а не от малцина. Цялата тема реших да я напиша точно във "Всеки за всичко" тъй като този подфорум е един вид спамилня. Не мисля че темата е за раздел "Проекти" или някой друг раздел.

Всъщност ако поне един човек мисли, че темата е излишна за форума на Шкода клуб БГ на драго сърце ще я изтрия!!!

 

Адаш, не мисля, че трябва да я триеш темата, след като вече разбуни духовете и любопитството ни, но няма да е зле да внесеш малко разяснение за случките, които описваш. С риск да ме помислите за тъп, аз все пак не разбрах кои са тия "гадни зависници и НЕценители на красотата" и какво общо има Сашо с цялата работа. :roll:

 

П.П. Сашо и Миро, моля спазвайте правилата на форума и запазете личните нападки за личните съобщения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похвалим- Снощи ни издиша спирачната помпа, а машинката за стоповете се развали(всъщност преди помпата). Днес пък имах ядове с жилото на педала за газта. Купих си вече нови гумички за сп. помпа.ю

:lol::lol::lol:

да видим кой е по-по-най инат.... :evil: :evil: :evil: :P:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирачната помпа е оправена, жилото за газта също. Машинката се оказа със счупен корпус. Тя ще бъде замененна по-късно(когато се добера до гаража)!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.