Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

сайта ли хакнаха?!


todor_velikov

Recommended Posts

като отидеш на търсене и дадеш търси и автоматично се отваря -http://www.save-darina.org/ -е тоя сайт и няма връщане? :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като отидеш на търсене и дадеш търси и автоматично се отваря -http://www.save-darina.org/ -е тоя сайт и няма връщане? :evil:

 

И азсе опитах да ползвам търсачката и ми се отвори същото... То не е лошо да има такива сайтове, но да нахалстват така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам часът, в който са пуснати вашите постове...последният показва 17:48, а всички часовници у нас показват 17:21 :roll: нещо май и часът не е наред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има определн период когато се получава това с този сайт... Аз това съм го забелязъл от МЕСЕЦИ!!! Просто не пуснах тема...викам то така става за час-два на ден...за добра кауза...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се е случвало ,правя по няколко опита да вляза и все този сайт излиза.

Според мен не е случайно,целта е де се помогне на детето,като се привлече повече внимание. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема си го има и не е от 1-2 дена, а както каза колегата от месеци. Коментирано е и преди, но май проблема не е при нас във форума а е от фирмата на чиито сървър ни е форума и сайта. Това го казвам по някакъв спомен и не казвам че е 100% вярно.

 

Нещото се получава при мен най често като се използва опцията от форума "виж всички актуални мнения" и след това всяко мнение му се дава десен бутон и ''отвори в нов прозорец''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е поне от година. Всеки ден, между 16 и 17 часа, ако се използва търсачката се зарежда друг сайт. Повече от ясно е, че е "желан" проблем на хостинг компанията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези, които не са нагласили в профилите си часова зона GMT+2 е желателно да го сторят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема си го има и не е от 1-2 дена, а както каза колегата от месеци. Коментирано е и преди, но май проблема не е при нас във форума а е от фирмата на чиито сървър ни е форума и сайта. Това го казвам по някакъв спомен и не казвам че е 100% вярно.

 

Нещото се получава при мен най често като се използва опцията от форума "виж всички актуални мнения" и след това всяко мнение му се дава десен бутон и ''отвори в нов прозорец''

Абсолютно вярно...Кога стане този проблем просто като искате да отворите определения линк не ги правете по стандартния начин с дясно копче и "отвори в нов прозорец" а КОПИРАЙТЕ линка(дясно копче и "Copy Link location") и след това го лепнете (paste) в нов прозорец, който сте отворили преди това...малко бавно и неудобно ама поне не се налага да чакате един час, докато ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.