Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Milotec


lubomirov1985

Recommended Posts

Колеги,споделете къде мога да си направя поръчка от Milotec ? В главата ми се върти някакъв магазин в София,но дали съм прав?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазина за Шкода части на бул. Васил Левски в посока Сточна Гара. Няма как да го пропуснеш :). Доколкото съм чел из форума, там правят поръчки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИ значи утре ще намина :)

Гога,мерси за инфото,но предполагам,че се сещаш за какво ми трябва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до магазина на Сточна гара,ама греда ! :( В техните каталози няма тези халогени, а в сайта немога да се ориентирам кое е каталожния номер. Ще полудея...

 

http://milotec.de/index.php?cat=c277_Sp ... c23115f28d

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми колега, точно на долния ред под цената на дадения артикул пише Art.Nr.: и номера / Artikel Nummer /. :)

 

 

 

П.С. Между другото, в линка който си дал не видях халогени. За О2 гледам, че се предлагат някакви LED дневни светлини, а това за О1 са само някакви лайстни дето се слагат там където може да се сложат и халогени. То си пише, че са бленди за влизащия въздух.

1250535_orig.jpg

1250540_orig.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, но са по-надолу в страницата. Номера им е 433/04

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обади се на колегата rgc :!:[/quot

 

няма му телефон в списъка:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обади се на колегата rgc :!:[/quot

 

няма му телефон в списъка]

0898631413-Радослав

той ще види кой е номера/точния/,ще се обади и ще ти каже цена и вс.останало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегииии,много скъпи тез халогени !!! Тцтцтц

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в този ред на мисли съм съгласен,но немога да разбера защо в сайта цената е 246.80евро,а те ми искат 709 лева?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам ,но аз като съм поръчвал до сега,каквито са цените в сайта,на такива ми ги доставят и такива съм плащал

делят се на 10,34 -нещо такова беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.