Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за Теглич за Фабия 1


filipkarolev

Recommended Posts

Колеги, поразрових малко из форума но не попаднах на разискване относно това, което ме вълнува, и затова реших да пусна това запитване.

Виждате Бялата красавица от Аватара. Като ходих на село, където ми е вилата, много изгодно купих едно запазено ремарке, стояло 8 години в гараж , само за 50 лева и каса с Бира. Собственикът живее и работи в Норвегия и буквалнио ми го подари защото не му трябва. А на мен често ми се налага да пренасям разни обемисти простотии.

Искам да питам как мога да си монтирам теглич на фабийката, трябва ли да спазвам някакви изисквания.

Като гледам конструкцията на купето под задната броня някак си не ми изглежда много здраво. Къде да пробия, трябва ли да пререгистрирам ремаркето. Аз имам категория В+С, но нямам Е. Трябва ли да карам курсове, събраха се куп неща които ВЪОБЩЕ не са ми ясни.

Моля за помощ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ограничението, ако не се лъжа е теглото на ремаркето (при условие че няма собствени спирачки) да не надвишава половината от това на колата.

 

Иначе теглича го има като аксесоар в ЕТ, но цената му сигурно не е приятна. Можеш да погледнеш брошурата в сайта им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мои спомени,можеш да караш ремарке с обща маса 750 кг(тази на ремаркето + тази на товара). Оттам нагоре,трябва да имаш Е категория.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфо-то особено за линка, разбрах че няма нужда и да пререгистрирам ремаркето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.