Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос към собствениците на FAV/Forman


biser.or

Recommended Posts

Колеги ,имам проблем с автоматичното изключване на мигачите.Смених ключа с нов ,тъй като на стария перцата бяха счупени.Монтирах новия ключ и вече всичко работи,но когато завивам на ляво или дясно,без заначение при включен мигач се чува механично прещракване. :evil: При Вас как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че това е нормално и се получава когато зъбчето на кормилната колона минава през перцето на лостчето. При всичките по възрастни автомобили които съм карал е било така, а при някои нови (Пежо Боксер, Лада Нива) е било така. И при старата ни Шкода 105L беше така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разочаровахте ме :(

Явно този механизъм чехите са го мислели в петък към края на работния ден :mrgreen: Никой ли не се е опитал да отстрани този конструктивен недостатък?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.