Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ако някой ще си купува нова Октавия ...


mirko

Recommended Posts

имах предвид,че повечето от форума пишат ,че от начало горяла малко повече вместо 5-5.5 стигала до 6-7

чудо голямо два три лева повече няма да ме съборят .В интерес на истината направих доста обширно проучване за марката на автомобила ,който исках да си купувам и мисля че не сбърках...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mirko

    10

  • kukumqv

    8

  • bega4kata

    7

  • roadrunner

    5

Най-много писали в темата

препоръча ми приятел от еуратек сервиза 1.9 tdi-pd 105kc пък и аз не съм по състезателното каране и това ми стига

платил съм ,чакам да я докарат по великден амбиенте с заводска аларма 30700 с отстъпката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставам на вас да се произнесете дали наистина си струва точно тази кола, тъй като все още съм раздвоен между нея и Subaru Forester Boxer Diesel 2.0D.Версията TD BR 6MT, с доста екстри я предлагат за 51 950 лв, вкл.монтирана заводска аларма.

 

Естествено, че тук всеки ще ти каже да избереш Скаут и обратно в Субару форума. Аз лично Легаси/Горски ги харесвам. Може да се каже, че 4х4 при Шкода не е най-доброто на пазара и в този смисъл Субаруто има предимство. От друга страна боксеровия дизел е доста авангардна технология, която само те си я правят и не знам как е откъм поддръжка и надеждност. Сега няма да хваля Скаута, защото той достатъчно вече е хвален в този форум. Аз лично ако трябва утре да отида и да си избера каквато и да е кола на пазара в този ценови диапазон взимам Скаут 1.8 без да се замислям, но това си е мое мнение. Като съвет - МНОГО внимавай с лизингите на Субару (Б.Л. Лизинг). Първо има адски много "скрити" суми, второ не са много благи при събиране на дължимото. Ако ще визмаш от там гледай да го прекараш през Хипо. Последно като се интерсувах от едно Легаси ми казаха 53хил, а се оказа, че някъде около 10 отгоре (по памет казвам) трябв да дам. В ЕТ поне имат собсвен лизинг с възможност да я вземаш дори без оскъпяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

za NightSpirit.Обективно мнение. Не мога да не се съглася с него.Във форума на субаристите прочетох доста интересни неща за Forester, вкл. Boxer Diesel, но като цяло, при тях има доста голяма доза фанатизъм,което не е зле,но на мен ми идва в повече.Все пак, по тяхна препоръка, проучвам въпроса за покупка чрез Субару-Пловдив,които действително са много точни и акуратни,поне на предпродажбения етап.Все още не бързам, за това внимателно чета и ако мога пробвам всичко, което представлява интерес в тази класа-VW Tiguan,Nissan Qashqai,Skoda Octavia Scout,Skoda Yeti, Subaru Forester, Suzuki Grand Vitara,Toyota Urban Cruiser. Целта е да намеря възможно най-подходящото за условията на Б/я, особено от гледна точка надеждност,обслужване,поддръжка,консумативи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

02 , амбиенте -това пише в договора, като екстра сложили и някаква по-добра музикална система и подлакътник /какво е това FL / и хванах последния влак та ми направиха отстъпка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Octavia /Estate-Scout/ provides lots of cabin and boot space. It's good to drive, extremely comfortable and solidly built. Това казват други умни глави по този въпрос. Моля за извинение, че пак се намесвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

roadrunner, самото обслужване не би трябвало да е проблем, само внимавай с лизингите там. В София са ми комшии Субарите, последно контактувах по мейл/тел с Васил Колчагов, но никой не познавам лично, за Пловдив пък изобщо не съм ходил в шоурума. Но ако си от Пловдив или ще взимаш от там Шкода веднага ще ти препоръчам моя дилър - Николай Савов. Страшни пичове са целия екип в Пловдив. Ако ще купуваш от там мисля, че няма да останеш недоволен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

02 , амбиенте -това пише в договора, като екстра сложили и някаква по-добра музикална система и подлакътник /какво е това FL / и хванах последния влак та ми направиха отстъпка

FL означава фейслифт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааа... ](*,) вярно ...имаше от новия FL, но на мен не ми харесва -предните фарове са меко казано грозни/мое мнение/ ,задницата има малки , но добри промени, интериора е по -пипнат.......разликата в цената е около 3000 лв. и ако не беше предницата щях да взема от новите.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile175 -въпрос на вкус ,бе хора,още повече , че съм го писал

един харесва едно, друг друго.аз харесвам октавия 2 -такава и си взех.

важното е че е шкода :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох и аз много се чудих като поръчвахме нашата фабия дали не правим грешка и дали не трябва да си купим втора ръка за малко пари и на под година....но.. минало свършено...фабията е мн яка аз мн я харесвам само дето няма подлакътник ама..не съм се самоубил още заради това... според мен чисто новия автомобил е за богати хора...аз поне не съм богат но вече я купихме..и за сега съм доволен..дано нямам ядове... мезду другото мн върви днес осрах една ц4-ка и бях мн доволен. ко ме интересува че не му се върти целия волан минах го както си искам =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...........че аз ако бях богат щях да си купя Супърб smile169

новата кола върви много здраво ,но не смея да я натискам, че колегите пишат да не и давам зор и си карам кротко с 120

случайно да знае някой дали до мястото за говорители в задните врати отиват кабели и дали ако отиват са свързани с музик. уредба..... Мерси предварително

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.