Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

От Хонда форума - открадната Хонда във Варна


gogata

Recommended Posts

Вярно е, че не е Шкода, но все пак. Ако администрацията реши, че темата пречи, нека я затрие :).

 

http://forums.hondabg.com/index.php?sho ... 28147&st=0

 

МОЛБАТА МИ КЪМ ВСИЧКИ ВАС е ако някой забележи колата където и да е (защото май вече е напуснала Варна) МОЛЯ ВИ ОБАДЕТЕ СЕ ВЕДНАГА НА ТЕЛ 0898417518, 166 или в най-близкото полицейско управление! Анонимноста им е гарантирана! Колата е пусната за НАЦИОНАЛНО ИЗДИРВАНЕ Работата е много сериозна защото се касае за ОТВЛИЧАНЕ И ВЪОРЪЖЕН ГРАБЕЖ!

 

http://forums.hondabg.com/index.php?sho ... 28147&st=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее!!! smile020 Прочетох темата и не мога да разбера как е възможно все още по такъв брутален начин да се отнеме автомобил???

Още повече, че Варна е заприличала на къщата на Big Brother каква е ползата от всички тия камеридет са по светофарите, като явно няма кой да гледа записите, при това е открадната кола, която определено се набива на очи!!

 

s0n22rnnctk5.jpg

 

s0pux887o969.jpg

 

ououb8024khm.jpg

 

Успех на колегата!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, спокойно. Камерите си работят и записите се гледат! Даже този дето удари Миро с Фабията на бул. Мария Луиза и избяга го разкриха точно със запис от камерите ;) . Ако наистина е станало така, както пише момчето от полицията 100% ще прегледат записите и ще определят най-малкото посоката, в която е тръгнал извършителя. Айретен, че на всеки вход/изход на града има пак камери ;) ... Инъче Хондичката съм я засичал на Лучано ХЕИ и беше наистина хубава :oops: .

 

Дано има развитие по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камерите във Варна не само снимат, ами има начин да се определи самоличността на шофьора и пътника до него. В моя случай, след като копелето избяга, КАТ привикаха баща му, а той се опитал да ги излъже, че той карал колата, защото малкото педе*астче няма книжка и го укрива, само че БИГ БРАДЪР вижда всичко :mrgreen:

 

Аз Хондичката я знам много добре, естествено ако я видя, ще му се обадя на момчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.