Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Части за Фелиция Кабрио 1959г.


W84me

Recommended Posts

Имам Фелиця Кабрио от 1959г.Мисля да я реставрирам,но ми трябват оригинални калници.Всякаква информация,къде мога да ги намеря ще бъде полезна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти помагна само с пожелания за успехи в реставрацията.От октавия не стават ли калниците? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!От Октавия стават,имаме и такава,но не искам да я бутам нея,защото е в горе-долу добро състояние.Къде мога да намеря калници за Октавия 1959-1960 година? По възможност нови. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

имаме тема със "забелязани някъде" или нещо подобно. Там има доста наснимани/май предимно октавии/. Аз лично се сещам за една, която още кисне пред подстанцията в Ботевград. Така, че.. изчакай колегите по-в час с ретро автомобилите да се изкажат.

Успех от мен и добре дошъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!От Октавия стават,имаме и такава,но не искам да я бутам нея,защото е в горе-долу добро състояние.Къде мога да намеря калници за Октавия 1959-1960 година? По възможност нови. ;)

 

Мога да ти доставя до месец каквото си поискаш, обаче има едно НОООООО наясно ли си с цените? Говоря за нови части? Всички части нови заводско производство /от едно време, не гаражно от сега/ струват пари. Иначе има каквото кажеш - калници, фарове, под, прагове, стопове, прибори всичко което си пожелаеш ново със смазката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какви цено говорим?

 

За 120-ците, стар модел, (преди 84г) предни калници цените на нови са около 80лв. За твоята са в пъти по скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vankovarnata, нямаше предвид че вие не можете, а че няма откъде да съберете необходимите части мисля ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Частите ги имаме,просто ни трябват 2 калника и време,най-важното...

 

По моя преценка колата е изтървана и за да се възтанови в перфектен вид и оригинал и трябват поне година плътна работа и около 5-7000лв. Трябва да се изгради наново. Друг е въпроса ако се замаже само и се нареди. От доста време щях да ходя да ги гледам и вчера, ако си разбрал се запознах с дядо ти. Виж октито е скрита лимка която може да стане перфектно след 5-6 мес. работа. и не се лъжи, че доста неща от октито стават на фелата. Нямат нищо общо както ламарини, двг така и окачване и за проборите също. Дядо ти има добра идея ама е изтървал периода на правене и закупуване на части и сега вече времената са съвсем други. Иначе невъзможни неща няма. Сам си преценяваш. Може да я постегнеш и после малко по-малко да е вкараш в релси/оригинал/ иначе трябва да налееш доста пари наведнъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах,че сте се запознали,току-що говорих с него.Два предни калника,независимо дали са нови,или не, на какви пари?

 

В момента не мога да кажа нищо/когато отида тогава ще знам/. Нали са му обещали един. Няма да е лошо да провери там каквото ми каза за идеята си ;) и аз ще проверя. Дано съм му полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.