Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спря пред нас, вижте го


РусенскоВарено

Recommended Posts

Колегата chavdarlk го е снимал в Копривщица, аз също го хванах. :mrgreen:

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=306593

 

 

mod edit: Ицо, местя темата във Всичко за всеки, за да я видят повече хора, а и защото няма връзка с раздела!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво и е специалното на тязи шкода че незагрявам :?
И аз това се питам :?: Просто една нова кола.Красива е, както всяка една останала.Не виждам нищо атракционно.Може да се види и тук www.skoda-auto.com
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей...не може човек дс си спре колата без да му я снимат и да я пуснат по форумите....Защо не се обадихте да Ви дам по едно кръгче...

:D:D:D

ПС. Шега... Колата изглежада супер...особено на широко открито пространств....

Като порасна ще си купя такава....разбира се не точно бяла....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер му ходи белия цвят.само джантичките много малки са му бе :(
Да бре.Ambiente е. 16''

е кво :roll: :?: :!: 19-ки :!: :!: :!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЙ КАЗА ЧЕ БЯЛОТО Е ГРОЗНО?

Бялото е аристократичен цвят, Булката на Сватбата е в Бяло, Бялото излъчва нравствена и душевна чистота, Бялото се забелязва по лесно в градската сивота (ако съм ходил на мивка разбира се) Бялото е цветът на свободната душа. Бялото излъчва спокойствие и мъдрост...

И като го насерат Бургаските Гларуси много ясно си личи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЙ КАЗА ЧЕ БЯЛОТО Е ГРОЗНО?

Бялото е аристократичен цвят........

И като го насерат Бургаските Гларуси много ясно си личи.

А те какви големи ги метат :mrgreen:

 

Значи ...след дълги размисли се навих да си купя и аз такава шкода,но ще изчакам 20 години все пак ;) smile084

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЙ КАЗА ЧЕ БЯЛОТО Е ГРОЗНО?

Бялото е аристократичен цвят, Булката на Сватбата е в Бяло, Бялото излъчва нравствена и душевна чистота, Бялото се забелязва по лесно в градската сивота (ако съм ходил на мивка разбира се) Бялото е цветът на свободната душа. Бялото излъчва спокойствие и мъдрост...

И като го насерат Бургаските Гларуси много ясно си личи.

Пропусна пейките в парка. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Малко торпедо спрямо общата дължина и безлична корейска задница от ранните години. От новите модели само Окти Скаут ме кефи. Новата фабия, особено комбито, също не кефи. Йетито изглежда симпатично, дано не е супер малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма хубавица.Аз съм я засичал няколко пъти в София,заедно с един черен и един тъмно син SuperB,голяма мания !!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като кола е страшна, ама тва бяло някакси................(въпрос на вкус де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.