Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

С Фабия и джипове до Украйна


trimata

Recommended Posts

Преди месец-два заедно с приятели от "Офроуд форума" отидохме на експедиция до "Другата България". Тук качвам няколко снимки, свързани с Шкода.

Освен по асфалтови пътища в Украйна имаше движение и тук:
70a.jpg
Gorbi

P9201898.jpg
Nik

IMG_6945.jpg

IMG_6949.jpg

Кратка демонстрация на ходовете на окачването на Фабия;
IMG_7637.jpg

IMG_7640.jpg

 

 

Ако на някой му е интересно ето и подробна информация за пътуването : Снимки и описания на следния адрес: http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=41811

 

Благодарност към Stenly

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно! Сега чета цялата тема в Офроуд форума и направо съм се залепил за монитора. Я сподели как се представи Фабиана по тези пътища из Украйна? Имаше ли нужда да я тегли някой Патрол от калта?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Равносметката от пътуването до Украйна за Фабията беше следната:
~2500 км, ср. разход 7.2-7.3, около 48 ч. по борд компютър (някъде ги имам записани). В един момент, пътувайки към Одеса един от нашите каза: Малко по-вдясно е главния път, дайте да не пътуваме по тая гадория, да минем накратко? Много яко.... През полето... Джипките дори не се и замислиха, аз карах внимателно извън коловозите и минахме... Имаше една долчинка с кално поточе с ширина около 3-4 метра, през което се минава със засилка и с цЕлата газ. Шоуто беше пълно, а свършихме и работа.
Колата тропа, та се къса от преди да тръгнем (сигурно всички тампони по предницата са за смяна), сега още тропа така :lol: . Зарекъл съм се тази седмица или другата да ги поправя.

ПП. Фабията не само че не се наложи да я дърпат, но при едно друго събите тя дъпра натоварен УАЗ (свърши му бензина по магистралата). ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че можах да помогна :)
Подарих му четири гуми на човека. Когато пуснах тема, че подарявам четири запазени гуми, на някой който е запален шкодаджия, но няма възможност да си купи такива, като такъв първи ми писа колегата trimata... Да ти кажа честно когато видях тази тема не ми стана много приятно за какво са използвани гумите. Дано колата не се е разбила много и дано колегата не е изхвърлил гумите някъде след офроуда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Евала на момчето за приключенския дух.
Всеки може с джипка, а неща като гуми, разбита предница и колко е ниско подкартерната кора - няма да ги помни след 20 години. Експедицията, обаче, със сигурност :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
Подарих му четири гуми на човека. Когато пуснах тема, че подарявам четири запазени гуми, на някой който е запален шкодаджия, но няма възможност да си купи такива, като такъв първи ми писа колегата trimata... Да ти кажа честно когато видях тази тема не ми стана много приятно за какво са използвани гумите. Дано колата не се е разбила много и дано колегата не е изхвърлил гумите някъде след офроуда.

Много съм благодарен за гумите! Свършиха перфектна работа, по принцип не въртя много километри, но сега се случи така, че им врътхан около 5-8 хил. км. досега (зимата оставих само две задни, беше доста забавно).

А това през което карахме беше доста далеч от понятието за сериозен офроуд. Беше просто черен път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.