Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

маншони за полуоски


Kaschey

Recommended Posts

здравейте.

отскоро съм горд притежател на фелиция.

след като на връщане от морето, на излизане от созопол, се ударих в дървена трупа, изпаднала от камион пред мен, смениха ми гумата и се прибрах поживо-поздраво в софия, направо се влюбих в тая кола.

 

сега обаче ми се налага да сменя маншоните на полуоските и въздушния филтър.

и въпросът ми е:

има ли разлика между гореспоменатите части при фелициите, произведени през 96-та и 97-ма година?

 

хич не разбирам от коли и съзнавам, че въпросът сигурно е тъп.

но не зная точно коя година е произведена колата и не ми се ще да купувам части, които да не паснат на колата ми.

 

благодаря предварително.

 

ако някой случайно продава маншони и въздушен филтър, а и тас, също да ми пише.

благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че няма, но си мисля че като отидеш в магазина за авточасти ще те посветват съвсем компетентно. А при все че казваш че не разбираш предполагам ще ги сменяш в сервиз => техника който ремонтира колата ти ще ти каже какво точно да си закупиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.