Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

DVD/GPS - пожелано, поръчано, доставено, монтирано ... + PIX


unclejack

Recommended Posts

Аз пък сериозно се замислям за поръчка на Дядо Коледа :mrgreen: да ми подари това

 

 

normal_ze-mc5600.jpg

 

 

малко по-скъпо е, но има CAN комуникация (демек ще си запази всички функции от предишния интерфейс - парктроник, клима и т.н. и копчетата от волана - което е много важно)

 

 

Освен това - зеленото си е истинското зелено на Шкода!

 

 

Подсказката дойде от колегата WERZ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето и на мен ми стана интересно къде са тия устройства в иБей толкова евтини.....аз лично бих си взел още едно (както казва колегата за 299 долара) освен това което Ви показах в моите постове, ей така да си имам резервно. zloQQ - не бъди голословен - дай линк да ги видим тези евтинийки къде са :)

 

п.п. Не знам къде и как сте гледали но моя има управление на чейнджър !!!!

 

 

Хахаха - е нали не очакваш тея евтините да са на едно място скупчени - в магазин с голяма обява ;) Абе нали си имате достъп до мрежата - намерете си!

 

Оф аман от програмисти и специалисти в интернета. Добре го показваш този сайт - цената е 299 паунда = около 450 долара. НО има една малка подробност - 120 Долара - доставка - и колко излиза в крайна сметка ????? 570 USD !!!!! И то за какво - за нещо което е подобно на това което вече няколко човека си взехме и монтирахме с малката разлика че нашите са превени точно за О2 - с логото и зелената подсветка. И в интерес на истината не се ограничавам само в немския и американския иБей и ако беше чел малко по внимателно, щеше да видиш, че мойто е поръчано от британския иБей - на цена - 370 евро.

 

А и чичо Джак си е прав - да спестя 50-100 лв за модел който няма да пасне и който няма да ми допада, не смятам че си заслужава а и мерси - нямам желание. Да спестявам половината цена добре, а в случая една малка сума за нещо което според мен не си струва.

 

И след като ти толкова евтини си намирал - ами сподели твойто което ще монтираш за колко пари го взе и от къде - нали затова е форума - да си помагаме. Аз няма да си взема второ но има колеги които (ако наистина си прав) биха могли да се облагодетелстват. По твойта логика можех преди 3 месеца и аз да се похваля и дотам - ха търсете и се мъчете като грешници....А аз снимки правих - опаковки...описания....обяснения...сайтове...плащене...доставка и всичко.....точно като за колеги във форума !!!!! smile175

 

А на чичо Джак - да си го ползва със здраве и много безаварийни километри с новата придобивка :-) Евала - само той освен мен сложи снимки на устройството - а една камара други колеги си сложиха и си траят. :-)

 

Ехеее - тва ми е любимото - като някой титан на мисълта ме постави на място с 2 думи ;) Мдаааам - аман от мен :) Ни съм програмист, ни съм специалист в нет-а, ама нейсе...

На твоето уредче разликата е саааааамо външния дизайн - пластмасата, нали се сещаш! Разкости го и ще се убедиш, че е като всяко едно от останалите. Спор няма, че изглежда супер и дори аз търся подобно, обаче за О1...ама няма... Избора за мен е 2 DIN или с подвижен дисплей. За това и дадох линка по-горе - че го има и този вариант за вашите коли - пасва иделано с приставката, въпреки че седи различно, а и гледам цената е 100$ надолу. За някои хора са си бая пари и това, че ти ги пренебрегваш като сума не може да е критерий. С доставките не се заинтересувах как стоят нещата честно казано - гледах цената само. Появяват се и модели като вашите на доста изгодни цени, но са единични бройки и е шанс да се намерят - трябва да имаш късмет да са точно в момента на продажба ;) Подсветката на копчетата и началния екран може да си ги направиш с малко желание такива, каквито искаш! Както и по-горе писах - никой не е събрал на едно място евтино и не е дал обява - т.е. няма някакъв магазин или продавач. За това казах, че няма как да седна да се ровя. Ако имаше такова място - до сега да съм дал линк - не съм стисня! Не съм и щракал нищо, за да покажа снимки - най-малко колата е далеч от монтажа пък и още не съм решил 1 или 2 DIN да е. + това, не ме и влече много-много да си щракам колата, опаковки, обяснения и секви превземки и изпадания в подробности до най-малкия детайл...и после да показвам кво-що-как, ма мое и да ми дойде музата след Нова година ;) Ще си взема поука, щом даваш такъв хубав пример!

И още нещо - гледам ползваш най-скъпия е-бей - британския! Не случайно писах, че европейските страници са със завишени цени, ма ти да си кажеш, че освен немския и английския сайт ползваш ;) Ами пробвай с автралийския или с някой от южна америка или азия :) Това имах в предвид, като писах, да не се ограничавате! Изглежда, че Британия е края на мирогледа ти, а съдейки по писането ти - не е хич така!

Както и да е! Исках само да кажа, че избора е огромен и ако се улучи добър момент или се търси повечко - не е изключено да изскочи нещо наистина "курс-подарява" :) Е, няма да е "оригинално", а стандартно, но пак е избор. Щот, това че пасва на колата ти в отвора не го прави оригинално, особенно уповавайки се на ОС и производителя... Както и споменах, че винаги може да се пазариш с цената, а не да купуваш веднага! Та следващите, които купуват да имат едно на ум - ако са добри оратори - за кореспонденция от 3-4 писма може и да се спести 1/4 от цената... Има и търсачки, които предлагат % намаление, ако тъсиш продукта през тяхната страница! Намалението варира за различните сайтове, където се открива търсения продукт!

 

@Боби - изглежда мнооо добре бе, но в линка, дето е дал колегата от горе има няколко подобни и всичко е в едно, а не както това от твойта снимка - с отделна кутия за GPS-а. Ма т'ва пък наистина визуално нема грижа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз и още двама колеги си монтирах ме witson и като цяло сме много доволни,ако някой има някакви въпроси може да разчита на помощта

ми. искам да изкажа много-големи благодарности на колегата simichoil

за оказаната помощ от негова страна за софта на навигацията и за неговото търпение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо - гледам ползваш най-скъпия е-бей - британския! Не случайно писах, че европейските страници са със завишени цени, ма ти да си кажеш, че освен немския и английския сайт ползваш ;) Ами пробвай с автралийския или с някой от южна америка или азия :) Това имах в предвид, като писах, да не се ограничавате! Изглежда, че Британия е края на мирогледа ти, а съдейки по писането ти - не е хич така!

 

Да казах си, и наистина ползвам и други освен немския и британския. Както казах - при мен цената излезе 370 евро и затова го взех от британския - смятам е доста изгодна. И за да не продължаваме спора - отвори сайта (същия от където го взех мойто), виж какви са цените и сам прецени дали съм се пазарил и дали ми е направена отстъпка.

 

 

skodanavqd4.jpg

w991.png

 

Къде е тази цена - къде са 370 евро ?????

 

А и го купих от британския по ред причини:

 

1. Доставката в никакъв случай не е 120 Долара - при мен излезе 30 евро.

2. Гаранцията ми е към продавача а не към завода - т.е. за 60 евро ще отиде и ще се върне при мен отремонтирано а не както при колегите за 2 х 120 долара - 240 долара.

3. Платих с ПейПал - нещо което не можеше да стане със завода или който и да е дилър в Китай - те приемат само Western Union - система която лично аз не харесвам.

4. От Британия не го обмитяват и цената си е такава каквато е описана.

 

А това колко лесно може да се сложи логото на Шкода - евала - хората в една камара форуми все още се мъчат да намерят начин да променят софтуера и да сменят логото и не успяват, не се и съмнявам че на теб ще ти е лесно :-) Нищо лично де, може и да успееш :-) А за подсветката - нали се сещаш че в момента в който отвориш ПНАто - нямаш гаранция ??? И никога не съм твърдял че за мен 100 лв не означават нищо, напротив - ценя парите и знам как и с колко труд и лишения ги изкарвам, просто като купувам нещо гледам да е компромисен вариант и преценявам колко и как мога да отделя.

 

 

Не съм титан на мисълта просто изказах мнение - за това са форумите за да си помагаме и да сме полезни един на друг - кой по малко, кой повече.

 

Аз спирам до тук с този излишен спор - кой колкото дал - важното е всеки да си е доволен и да е получил това което иска - достатъчно оспамихме темата на чичо Джак :-) И пак казвам - нищо лично - всичко написано от мен е с добър и приятелски тон :)

 

аз и още двама колеги си монтирах ме witson и като цяло сме много доволни,ако някой има някакви въпроси може да разчита на помощта

ми. искам да изкажа много-големи благодарности на колегата simichoil

за оказаната помощ от негова страна за софта на навигацията и за неговото търпение!

 

Винаги - с каквото мога съм насреща :-) Радвам се, че съм помогнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди известно време, имаше една обява във форума за GPS, направен така, че да се ползва като ПДА направо :) Аз човъркам бая, но по-скоро не бих се справил - нямам и претенции - има си хора. Да оставим, че ОС-а е Win базиран... Изводите може да си направиш сам! Имам приятел, който е с такава джаджа и синът му грейва като фон на дисплея ;)

А това за Китай и всеки един дилър там...ако говорим за точно определено нещо съм съгласен, но като цяло съм пазарувал доста неща от Китай и няма проблем да се плати с Пейпал.

Аз спор не виждам - казваме тва-онова ;) А зa титана - беше в контекста на твоето начало ;) Далеч съм от мисълта за дразги!

А имам и един въпрос - имайки RDS, можеш ли да го ползваш за ъпдейтване на трафик информацията - накратко - позволява ли ти устройството да ползваш RDS-a за ТМС? Щот софтуера я има опцията, но може ли да се използва?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди известно време, имаше една обява във форума за GPS, направен така, че да се ползва като ПДА направо :) Аз човъркам бая, но по-скоро не бих се справил - нямам и претенции - има си хора. Да оставим, че ОС-а е Win базиран... Изводите може да си направиш сам! Имам приятел, който е с такава джаджа и синът му грейва като фон на дисплея ;)

 

А имам и един въпрос - имайки RDS, можеш ли да го ползваш за ъпдейтване на трафик информацията - накратко - позволява ли ти устройството да ползваш RDS-a за ТМС? Щот софтуера я има опцията, но може ли да се използва?

Поздрави!

 

Относно РДС-а - не мога да го използвам за ТМС - трябва отделно устройство което да се закачи към навигацията за да може да се използва тази функция. Преди да си взема това - ползвах ПДА като навигация и към нея си бях купил и този "адаптер" за ТМС - вършеше ми идеална работа и много пъти ми е помагало да избегна задръствания и ремонти по пътищата. Просто обаче не знам как може да се върже такъв адаптер към PNA - навигацията.

 

Относно операционната система - с Windows СЕ си е - доста си поиграх един ден и корегирах някои неща които ме дразнеха в самото устройство. Успях да подкарам десктопа - контрол панел-а, и експлорър-а, пробвах и игри тръгват - офис пакет си качих, WinAmp, и една камара други програми - Видео Плейър с много повече функции и т.н., доста програми имам вече на него сложени допълнително:-) Има една камара настройки които могат да се правят - но има един много малък ОГРОМЕН проблем - Уиндоус-а е на китайски и каквото и да правя внимавам страшно много понеже в 70-80 % от случаите не знам какво променям :-) Въпреки това успях да направя някои важни за мен настройки :)

 

Проблема в случая е в софтуера който е качен, скрит е по някакъв начин и не може да се види и да се копира - именно това се мъчих да направя и аз. Има и втори интерфейс (ако може така да се каже) който е доста по-добър от този на снимките но за жалост и него не мога да копирам и съответно да променя. Малко ме е страх да не направя нещо което няма да мога да поправя и затова много много не бутам..

 

И аз си сложих друг фон - но той е само за екрана с иконите - а идеята е да се промени Splash Screen-a - екрана с ЛОГОто когато системата зарежда - там е трудната част.

 

Както и да е, следя редовно разни форуми относто този въпрос и ако има нещо веднага пробвам и пиша :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее - супер си - много благодаря за обясненията ;)

А относно интерфейса...и мен не ми допадат много изборите, които се предлагат, ма...

А пък RDS-а би трябвало да се намира от навигационния софт да му се невиди! Кофти работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди известно време, имаше една обява във форума за GPS, направен така, че да се ползва като ПДА направо :) Аз човъркам бая, но по-скоро не бих се справил - нямам и претенции - има си хора. Да оставим, че ОС-а е Win базиран... Изводите може да си направиш сам! Имам приятел, който е с такава джаджа и синът му грейва като фон на дисплея ;)

 

А имам и един въпрос - имайки RDS, можеш ли да го ползваш за ъпдейтване на трафик информацията - накратко - позволява ли ти устройството да ползваш RDS-a за ТМС? Щот софтуера я има опцията, но може ли да се използва?

Поздрави!

 

Относно РДС-а - не мога да го използвам за ТМС - трябва отделно устройство което да се закачи към навигацията за да може да се използва тази функция. Преди да си взема това - ползвах ПДА като навигация и към нея си бях купил и този "адаптер" за ТМС - вършеше ми идеална работа и много пъти ми е помагало да избегна задръствания и ремонти по пътищата. Просто обаче не знам как може да се върже такъв адаптер към PNA - навигацията.

 

Относно операционната система - с Windows СЕ си е - доста си поиграх един ден и корегирах някои неща които ме дразнеха в самото устройство. Успях да подкарам десктопа - контрол панел-а, и експлорър-а, пробвах и игри тръгват - офис пакет си качих, WinAmp, и една камара други програми - Видео Плейър с много повече функции и т.н., доста програми имам вече на него сложени допълнително:-) Има една камара настройки които могат да се правят - но има един много малък ОГРОМЕН проблем - Уиндоус-а е на китайски и каквото и да правя внимавам страшно много понеже в 70-80 % от случаите не знам какво променям :-) Въпреки това успях да направя някои важни за мен настройки :)

 

Проблема в случая е в софтуера който е качен, скрит е по някакъв начин и не може да се види и да се копира - именно това се мъчих да направя и аз. Има и втори интерфейс (ако може така да се каже) който е доста по-добър от този на снимките но за жалост и него не мога да копирам и съответно да променя. Малко ме е страх да не направя нещо което няма да мога да поправя и затова много много не бутам..

 

И аз си сложих друг фон - но той е само за екрана с иконите - а идеята е да се промени Splash Screen-a - екрана с ЛОГОто когато системата зарежда - там е трудната част.

 

Както и да е, следя редовно разни форуми относто този въпрос и ако има нещо веднага пробвам и пиша :)

 

ще споделиш ли как стават тези гъзарийки че и аз обичам да се бъзикам по уиндусите, и по софтуерите, ама специало за това идея си нямам как да му влзена под кожичката ;) ...??? :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз монтирах GPSа/ С огромната помощ на колегата Simichoil всичко стана супер. Браво на него,той е много кадърно и земно момче. Снимки ще има по-късно. Колега Simishoil, тествах уреда - всичко работи перфектно.дано не се появят дефекти. благодаря за помоща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз монтирах GPSа/ С огромната помощ на колегата Simichoil всичко стана супер. Браво на него,той е много кадърно и земно момче. Снимки ще има по-късно. Колега Simishoil, тествах уреда - всичко работи перфектно.дано не се появят дефекти. благодаря за помоща.

 

това устройство което колегата с ЛиК си е купил ( демек това което е точно като шкодовото ) има ли РДС, защото на сайта на призводителя няма...

 

 

Със здраве Габи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това устройство което колегата с ЛиК си е купил ( демек това което е точно като шкодовото ) има ли РДС, защото на сайта на призводителя няма...

 

 

Със здраве Габи !

 

780 - има RDS, а 782 няма RDS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз монтирах GPSа/ С огромната помощ на колегата Simichoil всичко стана супер. Браво на него,той е много кадърно и земно момче. Снимки ще има по-късно. Колега Simishoil, тествах уреда - всичко работи перфектно.дано не се появят дефекти. благодаря за помоща.

 

това устройство което колегата с ЛиК си е купил ( демек това което е точно като шкодовото ) има ли РДС, защото на сайта на призводителя няма...

 

 

Със здраве Габи !

 

няма РДС, ама не виждам пък и за какво ти е - да гледаш името на станцията която слушаш ли ;) ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз монтирах GPSа/ С огромната помощ на колегата Simichoil всичко стана супер. Браво на него,той е много кадърно и земно момче. Снимки ще има по-късно. Колега Simishoil, тествах уреда - всичко работи перфектно.дано не се появят дефекти. благодаря за помоща.

 

това устройство което колегата с ЛиК си е купил ( демек това което е точно като шкодовото ) има ли РДС, защото на сайта на призводителя няма...

 

 

Със здраве Габи !

 

няма РДС, ама не виждам пък и за какво ти е - да гледаш името на станцията която слушаш ли ;) ???

 

Да обикновенно за това го използвам, просто ми беше либопитно защо няма като е идентично с другото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EISA Awards 2008/2009

 

European In-Car Integration

 

 

Panel

 

In-Car Electronics

 

Brand

 

Zenec

 

Model

 

E>GO

 

Description

 

Zenec’s E>GO is the first range of head units to offer a true ‘plug and play’ concept. Unlike generic 2DIN devices, these units are made to perfectly match the original looks and controls of specific car models. Even more importantly, they will communicate immediately with modern cars’ CAN bus systems, including existing steering wheel controls. It goes without saying that E>GO models far exceed OEM equipment in terms of audio and video performance, while also meeting the latest connectivity standards. They provide interfaces for iPod, USB and SD card, as well as AV inputs both on the unit front panel, and on the media link box. A complete set of pre-outs can be used to build a multimedia system. There is Bluetooth functionality, including audio streaming, while with an optional box E>GO can become a state-of-the-art navigation system. The E>GO concept provides a way to seamlessly, easily and affordably upgrade AV and navigation facilities in modern cars.

 

1200 лева без ддс франко София!За 400 лева с навигационен модул

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА....че аз за толкова пари ще си взема КОЛУМБУС с 30ГБ хард и пак с CAN BUS. Напоследък редовно се намират такива за по 900-950 евро, нови.

 

Зенек са хубави но им е прекалено висока цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EISA Awards 2008/2009

 

European In-Car Integration

 

 

Panel

 

In-Car Electronics

 

Brand

 

Zenec

 

Model

 

E>GO

 

Description

 

Zenec’s E>GO is the first range of head units to offer a true ‘plug and play’ concept. Unlike generic 2DIN devices, these units are made to perfectly match the original looks and controls of specific car models. Even more importantly, they will communicate immediately with modern cars’ CAN bus systems, including existing steering wheel controls. It goes without saying that E>GO models far exceed OEM equipment in terms of audio and video performance, while also meeting the latest connectivity standards. They provide interfaces for iPod, USB and SD card, as well as AV inputs both on the unit front panel, and on the media link box. A complete set of pre-outs can be used to build a multimedia system. There is Bluetooth functionality, including audio streaming, while with an optional box E>GO can become a state-of-the-art navigation system. The E>GO concept provides a way to seamlessly, easily and affordably upgrade AV and navigation facilities in modern cars.

 

1200 лева без ддс франко София!За 400 лева с навигационен модул

 

абе гледах и аз ама не намерих нито едно такова дето да е баш за шкода ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

да , това го гледах, със смяна на панела, по малък екран, 2 x RCA composite video outputs (NTSC) - ТОВА Е ФОРМАТ САМО ЗА ЩАТИТЕ, и още някой дреболии, които го правят доста скъпо ... за това което предлага :) ... иначе не е лошо наистина ... :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

High resolution 1200 x 234 (280'800 pixels)

 

Е като вземат на официални сайтове на производители да пишат такива глупости хем ми е смешно хем ме хваща яд. Лъжат хората и те им вярват...Каква е тази резолюция, какво е това нещо ?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

High resolution 1200 x 234 (280'800 pixels)

 

Е като вземат на официални сайтове на производители да пишат такива глупости хем ми е смешно хем ме хваща яд. Лъжат хората и те им вярват...Каква е тази резолюция, какво е това нещо ?????

 

що да лъжат бе колега, това си е чиста проба 6,5 инчова ПЛАЗМА на сони, най дброто с плацк тринитрон нова технология ... са като не занеш недей да спориш smile175 smile175 smile168

 

п.с. майтап беше разбира се, да не се върже някой :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

High resolution 1200 x 234 (280'800 pixels)

 

Е като вземат на официални сайтове на производители да пишат такива глупости хем ми е смешно хем ме хваща яд. Лъжат хората и те им вярват...Каква е тази резолюция, какво е това нещо ?????

Не е съвсем неправилно, но е подвеждащо ;) .

Броят и трите цветни пиксела (R,G,B) поотделно, така че се получава 3 x 400 x 234

 

Видеоизхода наистина е само NTSC, но той едва ли ще бъде използван от някого :roll: .

Виж, за входовете не пишат какви системи поддържат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

High resolution 1200 x 234 (280'800 pixels)

 

Е като вземат на официални сайтове на производители да пишат такива глупости хем ми е смешно хем ме хваща яд. Лъжат хората и те им вярват...Каква е тази резолюция, какво е това нещо ?????

 

що да лъжат бе колега, това си е чиста проба 6,5 инчова ПЛАЗМА на сони, най дброто с плацк тринитрон нова технология ... са като не занеш недей да спориш smile175 smile175 smile168

 

п.с. майтап беше разбира се, да не се върже някой :D

 

То в случая продават не широкоекранен дисплей (Wide) a Мега-хипер-ултра широкоекранен дисплей :D Но като гледам и са ги сметнали на всичкото отгоре с грешните данни. :-)

Преди малко гледах в Youtube няколко клипа - и показваха отблизо екрана - качеството с нищо не е по-добро от това което е на нашите устройства. Пак си е със същата резолюция и контраст (поне колкото можах да видя де) Процесора е същия, Уиндоус-а е същия, просто управлението и софтуера са различни. Знам ли, може и по-добро да е, определено интерфейса обаче изглежда доста по-добре.

Аз сега съм се захванал с едно проектче - да сменя интерфейса на мойто и ако стане само гледайте снимки и чидесии :-) Вече успях да сменя някои от програмите в режима на навигация - Аудио и Видео Плеърите :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

High resolution 1200 x 234 (280'800 pixels)

Не е съвсем неправилно, но е подвеждащо ;) .

Броят и трите цветни пиксела (R,G,B) поотделно, така че се получава 3 x 400 x 234

 

Съвсем неправилно е. В случая говорим за реални пиксели а не за поотделни точки с цветове. Да - един пиксел е съставен от трите точки но това не означава че един пиксел е = на 3 пиксела. То по тази логика би могло да се напише и 400 х 234 х 3 = 400 х 702 пиксела. Още повече няма такъв стандарт за резолюция 400х234 !!! Стандарта е 480 х 234. Както и да е де, на няколко места вече виждам такава подвеждаща информация, което малко ме дразни. Не може всички клиенти да разбират от пиксели и е недопустимо по такъв начин тези фирми да заблуждават и мамят клиентите си. (дори и Зенек - нали уж е най престижната за техника в този раздел) За мен този надпис означава, че мога да пусна един JPG с размер 1200х234 и да се види целия в реалния му размер.

 

chavdarlk - безспорно си прав че това са имали предвид - въпреки че не е правилно :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... от 4-5 дена съм с такова монтирано устройство и честно да си кажа не съм доволен. (е за 900 лв. не мога да очаквам чудеса) Майната им на парите, но мисля да го махам. Има паразитни шумове, звукът не е от най-добрите, блутут-та работи зле, ако въобще работи...;) ...Така, че след няколко дена пак с с доброто старо L&K озвучаване... е за колеги, които не са с оригинален блутут и оригиналбна музика е прекрасен вариант, но определено това не е моят продукт... Sorry... 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... от 4-5 дена съм с такова монтирано устройство и честно да си кажа не съм доволен. (е за 900 лв. не мога да очаквам чудеса) Майната им на парите, но мисля да го махам. Има паразитни шумове, звукът не е от най-добрите, блутут-та работи зле, ако въобще работи...;) ...Така, че след няколко дена пак с с доброто старо L&K озвучаване... е за колеги, които не са с оригинален блутут и оригиналбна музика е прекрасен вариант, но определено това не е моят продукт... Sorry... 8)

 

кофти наистина, явно при теб или по време на монажа нещо са не окачили както требва, или си ти е бъгаво като софт ...

аз пък съм мн довоелн, както и ти видя си ми работи супер, ама си го поръчах чак от производителя - CHINA!!! ... МАЛКО ПО- СКЪПО, АМА ВСИЧКО СИ РАБОТИ НА 1000%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.