Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

DVD/GPS - пожелано, поръчано, доставено, монтирано ... + PIX


unclejack

Recommended Posts

ей това е верно голяма работа, имаше преди една тема дето ме зариби ама сега си взех и аз и да се похваля...

много е добро и всичко с монтажа за някаде около 1100лв.

всичко си работи супер, без забележка, екрана се натиска лесно, не е гумен а стъклен (сензорен), което е хубаво, има си карти за БГ, глас и всичко пожелано от iGO 2008! ...звъка даже е по добър от този на оригиналното на шкода, може би малко по слаб, но много много по плътен и по чист! ...

едиснтвената забележка е че и на този модел подсветката не е точно зеленото на шкода ... ама не дразни, мека е светлината и не се набиват бутоните на фона на голямия екран ;) ... така че ... който иска да купува! ...

 

п.с. Боби (доктора) мерси за отзоваването, ама днес като отворих пакета и не ме стръпя да не го сложа веднага - при майстор! ...

но пак ще те замоля като ми пристигне камерата за задно виждане да я оправим нея, заедно с ТВ антената ... мерси предварително!!!

 

ето и малко и снимки! ;) ...

 

 

 

37341941dp9.jpg

w640.png

 

15512339uk2.jpg

w640.png

63503738vq4.jpg

w640.png

10ov9.jpg

w640.png

11oy5.jpg

w640.png

89745121lm6.jpg

w640.png

75187860vj0.jpg

w640.png

98280724aj0.jpg

w640.png

90932082rx0.jpg

w640.png

98896909nk2.jpg

w640.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей това е верно голяма работа, имаше преди една тема дето ме зариби ама сега си взех и аз и да се похваля...

много е добро и всичко с монтажа за някаде около 1100лв.

всичко си работи супер, без забележка, екрана се натиска лесно, не е гумен а стъклен (сензорен), което е хубаво, има си карти за БГ, глас и всичко пожелано от iGO 2008! ...звъка даже е по добър от този на оригиналното на шкода, може би малко по слаб, но много много по плътен и по чист! ...

едиснтвената забележка е че и на този модел подсветката не е точно зеленото на шкода ... ама не дразни, мека е светлината и не се набиват бутоните на фона на голямия екран ;) ... така че ... който иска да купува! ...

 

п.с. Боби (доктора) мерси за отзоваването, ама днес като отворих пакета и не ме стръпя да не го сложа веднага - при майстор! ...

но пак ще те замоля като ми пристигне камерата за задно виждане да я оправим нея, заедно с ТВ антената ... мерси предварително!!!

 

ето и малко и снимки! ;) ...

 

 

 

.... А при парктроника има ли проблеми? (моето устройство вече три седмици стои в шкафа и все не намирам време да го монтирам :( , но вече се амбицирах и в събота ще го монтирам непременно... :lol: )

 

Ти от къде го взе? През e-bay или директно. Преди 6 седмици през e-bay с доставката ми излезе около 830 лв.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей това е верно голяма работа, имаше преди една тема дето ме зариби ама сега си взех и аз и да се похваля...

много е добро и всичко с монтажа за някаде около 1100лв.

всичко си работи супер, без забележка, екрана се натиска лесно, не е гумен а стъклен (сензорен), което е хубаво, има си карти за БГ, глас и всичко пожелано от iGO 2008! ...звъка даже е по добър от този на оригиналното на шкода, може би малко по слаб, но много много по плътен и по чист! ...

едиснтвената забележка е че и на този модел подсветката не е точно зеленото на шкода ... ама не дразни, мека е светлината и не се набиват бутоните на фона на голямия екран ;) ... така че ... който иска да купува! ...

 

п.с. Боби (доктора) мерси за отзоваването, ама днес като отворих пакета и не ме стръпя да не го сложа веднага - при майстор! ...

но пак ще те замоля като ми пристигне камерата за задно виждане да я оправим нея, заедно с ТВ антената ... мерси предварително!!!

 

ето и малко и снимки! ;) ...

 

 

 

.... А при парктроника има ли проблеми? (моето устройство вече три седмици стои в шкафа и все не намирам време да го монтирам :( , но вече се амбицирах и в събота ще го монтирам непременно... :lol: )

 

Ти от къде го взе? През e-bay или директно. Преди 6 седмици през e-bay с доставката ми излезе около 830 лв.)

 

ами паркторимника си работи перфектно, но не показаж нищо на екрана - настроено е като дадеш на задна да се включва камера, която съм поръчал но още чакам да дойде да я сложа, инач звуковиясигнал е супер ...

а и преди 6 семдмици долара беше 1,25, а сега е 1,55 ;) ... извадил си късмет - моето го поръчах от китай доректно, дойде с ДЧЛ за 3 дена, обмитих го на 300лв. ;) ... като в ената горе съм сложил и 116лв мито и ДДС ;)

слагай и се радвай, наистина е много добра машинката ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито ;) Абе гледам го тоя сайт, но тея 2 DIN дето са за първата Октавия...никое не управлява чейнджър! Аз ли пропускам или...? Не е било зле да погледнате в e-bay - има машинки за по 390$ - същите като показаните на сайта - щехте да изпиете няколко бири в повече ;)

 

П.П. Боби, чичо Джак е скокнал веднага, ма ти се учи на него :mrgreen: после да си обигран на моята кола, че освен алармата, ше требе подобни глезотий да правиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито ;) Абе гледам го тоя сайт, но тея 2 DIN дето са за първата Октавия...никое не управлява чейнджър! Аз ли пропускам или...? Не е било зле да погледнате в e-bay - има машинки за по 390$ - същите като показаните на сайта - щехте да изпиете няколко бири в повече ;)

 

П.П. Боби, чичо Джак е скокнал веднага, ма ти се учи на него :mrgreen: после да си обигран на моята кола, че освен алармата, ше требе подобни глезотий да правиш...

 

хм, айде да видя в ебай това за 390 USD, че нещо не се сещам, има да за наддаване, ама ако мислиш че накой ще ти го даде за тази цена се лъжеш - да го купиш искат 550 USD, така че ако си го намериш за толкова някаде, аз лично ще ти го купя за подарък :P :P :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а, да и да ти кажа 4е има за управление на чейнджър, макар че не намирам смисуъл при положение че можеш да сложиш 20 GB във всичките му дупки ;) ... нема чейнджър дето можеш повече да набуташ - 8 GB FlashDrive, 8GB SD Card, 4,7 GB DVD ;) ... да не говорим ако имаш и iPod с по-голяма памет ...

за кво ти е този чейнджър не разбирам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито ;) Абе гледам го тоя сайт, но тея 2 DIN дето са за първата Октавия...никое не управлява чейнджър! Аз ли пропускам или...? Не е било зле да погледнате в e-bay - има машинки за по 390$ - същите като показаните на сайта - щехте да изпиете няколко бири в повече ;)

 

П.П. Боби, чичо Джак е скокнал веднага, ма ти се учи на него :mrgreen: после да си обигран на моята кола, че освен алармата, ше требе подобни глезотий да правиш...

 

хм, айде да видя в ебай това за 390 USD, че нещо не се сещам, има да за наддаване, ама ако мислиш че накой ще ти го даде за тази цена се лъжеш - да го купиш искат 550 USD, така че ако си го намериш за толкова някаде, аз лично ще ти го купя за подарък :P :P :P

 

Фактура от Paypal осребряваш ли?:mrgreen: Щот за 390$ има джаджа, която поддържа и CDC - чейнджър контрол! Т'ва го споменавам, понеже аз лично искам тази опция и съм търсил да я има и нея. Не знам до колко си наясно с e-bаy и начините на търсене на стоки изобщо в Интернет, но ако купуваш директно buy-it-now - не е най-доброто, което правиш! И не говоря за наддаване, а за продукти с фиксирана цена! Място за пазарлък винаги има, просто трябва да се пита :) А ако си го купувал твоето не от e-bay, а директно от магазин в Интернет или производител - тогава отстъпката, която може да спазариш е прилично голяма :) Такива като твоето, но с различен дизайн на OS-а - цветове и картинки - има не само на тази фирма WITSON... Нали се сещаш, че китаеца само требе да докара пластмасата на външен вид - вътрешностите са еднакви! Иначе има дори по 290$, но те вече не са за твоята кола - обикновен 2 DIN стандарт - т.е. могат да станат, но трябва една пластмаска от ЕТ ;) Ма т'ва дето си избрал е паснало перфектно - изглежда много готино - още веднъж честито! Продължавай все да глезиш колата :)

П.П. Единственно на CD може да си пуснеш нещо качествено - другото си е компресирани MP3-ta :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

 

П.П. Боби, чичо Джак е скокнал веднага, ма ти се учи на него :mrgreen: после да си обигран на моята кола, че освен алармата, ше требе подобни глезотий да правиш...

 

Фактура от Paypal осребряваш ли

 

Само дето и на мен ми стана интересно къде са тия устройства в иБей толкова евтини.....аз лично бих си взел още едно (както казва колегата за 299 долара) освен това което Ви показах в моите постове, ей така да си имам резервно. zloQQ - не бъди голословен - дай линк да ги видим тези евтинийки къде са :)

 

п.п. Не знам къде и как сте гледали но моя има управление на чейнджър !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...п.п. Не знам къде и как сте гледали но моя има управление на чейнджър !!!!

 

Колега, а защо ги няма вече снимките в твоята тема :cry:

 

Исках пак да направя сравнение между твоя и този модел ама... :cry:

 

А пък страницата на witson се отваря тооолкова бавно :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...п.п. Не знам къде и как сте гледали но моя има управление на чейнджър !!!!

 

Колега, а защо ги няма вече снимките в твоята тема :cry:

 

Исках пак да направя сравнение между твоя и този модел ама... :cry:

 

А пък страницата на witson се отваря тооолкова бавно :cry:

 

май ти е кофти доставчика на нета - мен ми се отваря супер ;) ...

сменяй най добре с някой квартален доставчик - хем по евтино, хем по бърза връзка, хем ако има проблеми веднага го оправят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май ти е кофти доставчика на нета - мен ми се отваря супер ;) ...

сменяй най добре с някой квартален доставчик - хем по евтино, хем по бърза връзка, хем ако има проблеми веднага го оправят...

 

В офиса сме с бате Любо... сещай се ;)

 

Вкъщи всичко си е ОК 8)

 

По-скоро исках пак да разгледам снимките на колегата simichoil защото бяха повече... от различни ъгли... защото на страницата на witson са само няколко...

 

Иначе и двата модела са много готини - спор няма.

 

Поздрави и на двама ви още веднъж за ъпгрейда ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето и на мен ми стана интересно къде са тия устройства в иБей толкова евтини.....аз лично бих си взел още едно (както казва колегата за 299 долара) освен това което Ви показах в моите постове, ей така да си имам резервно. zloQQ - не бъди голословен - дай линк да ги видим тези евтинийки къде са :)

 

п.п. Не знам къде и как сте гледали но моя има управление на чейнджър !!!!

 

 

Хахаха - е нали не очакваш тея евтините да са на едно място скупчени - в магазин с голяма обява ;) Абе нали си имате достъп до мрежата - намерете си! Не се ограничавайте с американския или немския e-bay - особенно в европейските страници - цените на много стоки са непонятно завишени! Освен това, както ви е известно - има единични бройки чат-пат - с фиксирани цени - т.е. има и % късмет - да уцелите времето и мястото :) Са да се разровя заради Вас - нема да стане - просто не пращя от време за размотаване... На първо четене цената е като вашите - 550$! Ако четете обаче, аз споменах, че може да си се пазарите, колкото ви душа иска! Вие сте избрали да си пазарувате от магазина на прозиводителя, по цената, която са ви казали - честито ;) Ако се бяхте пазарили - както писах - щяхте да пийнете по някоя и друга бира. + това, ако търсите през определени портали/търсачки - изскачат разни намаления от тях... Като инфо - последната такава покупка направих за един приятел - Pioneer AVH-P4000DVD за 356$ и понеже имам желание да се поровя малко - намирам си -25% - та стигнахме до 267$ Не мога да ви дам линк за него, защото ми е на акаунта - нямам как да се види...

 

Искам да кажа, че ако сте имали време и желание - можело е да спестите спокойно 25%...примерно - нищо повече :)

Не, че сте се минали или нещо подобно. Принципно, вашите модели просто са оформени като за оригиналната фасада и заради това, че вие държите на изгледа - щипат ви малко повечко! Ако сте навити на 2 DIN - от раз се спестяват 100$ - ето нещо за 450$ >>> http://cgi.ebay.com/VW-SKODA-Multimedia ... .m63.l1177

Но и това не е крайна цена - ако се разтърсите - същото такова чудо го има за 399$ free shipping...

Желание и време - това се иска :)

Чичо Джак - т'ва по-горе да не си го разбрал грешно - че си скочил веднага... Имах впредвид, че си го монтирал веднага и Боби не е успял да го разчовърка! Ма моето ще може :) Поне с такова впечатление останах - че сте се разбрали да го монтира той!

Радвай се на придобивката ;) Да ти кажа - ВТ-а е перфектен - чуваш и те чуват прекрасно! Филмите, ако ги гледаш от SD/MMC може да накъсват на кадрите в близък план - панорамните кадри са перфектни! А за навигацията - нагласи я да приема инфо от радиото, за да може да те известява за време, трафик, ремонти, катастрофи... За съжаление, не знам да ли имаме станция, която да предлага това, ма знае ли си...

 

П.П. 1 DIN са 299$, че дори и по-тънки ;) 2 DIN са единични на тази цена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей това е верно голяма работа, имаше преди една тема дето ме зариби ама сега си взех и аз и да се похваля...

много е добро и всичко с монтажа за някаде около 1100лв.

всичко си работи супер, без забележка, екрана се натиска лесно, не е гумен а стъклен (сензорен), което е хубаво, има си карти за БГ, глас и всичко пожелано от iGO 2008! ...звъка даже е по добър от този на оригиналното на шкода, може би малко по слаб, но много много по плътен и по чист! ...

едиснтвената забележка е че и на този модел подсветката не е точно зеленото на шкода ... ама не дразни, мека е светлината и не се набиват бутоните на фона на голямия екран ;) ... така че ... който иска да купува! ...

 

п.с. Боби (доктора) мерси за отзоваването, ама днес като отворих пакета и не ме стръпя да не го сложа веднага - при майстор! ...

но пак ще те замоля като ми пристигне камерата за задно виждане да я оправим нея, заедно с ТВ антената ... мерси предварително!!!

 

ето и малко и снимки! ;) ...

 

 

 

Колега, къде монтира антената на GPS-а? Отпред на таблото или я лепна на стъклото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето и на мен ми стана интересно къде са тия устройства в иБей толкова евтини.....аз лично бих си взел още едно (както казва колегата за 299 долара) освен това което Ви показах в моите постове, ей така да си имам резервно. zloQQ - не бъди голословен - дай линк да ги видим тези евтинийки къде са :)

 

п.п. Не знам къде и как сте гледали но моя има управление на чейнджър !!!!

 

 

Хахаха - е нали не очакваш тея евтините да са на едно място скупчени - в магазин с голяма обява ;) Абе нали си имате достъп до мрежата - намерете си! Не се ограничавайте с американския или немския e-bay - особенно в европейските страници - цените на много стоки са непонятно завишени! Освен това, както ви е известно - има единични бройки чат-пат - с фиксирани цени - т.е. има и % късмет - да уцелите времето и мястото :) Са да се разровя заради Вас - нема да стане - просто не пращя от време за размотаване... На първо четене цената е като вашите - 550$! Ако четете обаче, аз споменах, че може да си се пазарите, колкото ви душа иска! Вие сте избрали да си пазарувате от магазина на прозиводителя, по цената, която са ви казали - честито ;) Ако се бяхте пазарили - както писах - щяхте да пийнете по някоя и друга бира. + това, ако търсите през определени портали/търсачки - изскачат разни намаления от тях... Като инфо - последната такава покупка направих за един приятел - Pioneer AVH-P4000DVD за 356$ и понеже имам желание да се поровя малко - намирам си -25% - та стигнахме до 267$ Не мога да ви дам линк за него, защото ми е на акаунта - нямам как да се види...

 

Искам да кажа, че ако сте имали време и желание - можело е да спестите спокойно 25%...примерно - нищо повече :)

Не, че сте се минали или нещо подобно. Принципно, вашите модели просто са оформени като за оригиналната фасада и заради това, че вие държите на изгледа - щипат ви малко повечко! Ако сте навити на 2 DIN - от раз се спестяват 100$ - ето нещо за 450$ >>> http://cgi.ebay.com/VW-SKODA-Multimedia ... .m63.l1177

Но и това не е крайна цена - ако се разтърсите - същото такова чудо го има за 399$ free shipping...

Желание и време - това се иска :)

Чичо Джак - т'ва по-горе да не си го разбрал грешно - че си скочил веднага... Имах впредвид, че си го монтирал веднага и Боби не е успял да го разчовърка! Ма моето ще може :) Поне с такова впечатление останах - че сте се разбрали да го монтира той!

Радвай се на придобивката ;) Да ти кажа - ВТ-а е перфектен - чуваш и те чуват прекрасно! Филмите, ако ги гледаш от SD/MMC може да накъсват на кадрите в близък план - панорамните кадри са перфектни! А за навигацията - нагласи я да приема инфо от радиото, за да може да те известява за време, трафик, ремонти, катастрофи... За съжаление, не знам да ли имаме станция, която да предлага това, ма знае ли си...

 

П.П. 1 DIN са 299$, че дори и по-тънки ;) 2 DIN са единични на тази цена...

 

да това го знам, ама е първо по-малко, и ще стои кофти на Л&К а 0,8 инча екран са си някаде 2см в диаметъра, второ - главоблия с ЕТ докато ти дойде маската, и трето - предпоч1итам да дам 16 USD (моето го взех от производителя за 468 USD) и да си ми легне на 100 % ... който кара Л&К ще ме разбере, като си е гъзария, да си е гъзарията докрай :P

иначе наистина има ного модели, които СТАВАТ ама не са баш за шкода - как си преставяш че на кола за 45 000 ще сложа нещо пригодено ... хахахахахаха ...

мерси все пак, начи и аз поне не съм чка толкова лаик, защото намерих също по евтините модели, просто май не се разбрахме - милех че говориш за същото като това което аз сложих! ...

просто си искам... да си ми е всичко ток и жица както се вика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей това е верно голяма работа, имаше преди една тема дето ме зариби ама сега си взех и аз и да се похваля...

много е добро и всичко с монтажа за някаде около 1100лв.

всичко си работи супер, без забележка, екрана се натиска лесно, не е гумен а стъклен (сензорен), което е хубаво, има си карти за БГ, глас и всичко пожелано от iGO 2008! ...звъка даже е по добър от този на оригиналното на шкода, може би малко по слаб, но много много по плътен и по чист! ...

едиснтвената забележка е че и на този модел подсветката не е точно зеленото на шкода ... ама не дразни, мека е светлината и не се набиват бутоните на фона на голямия екран ;) ... така че ... който иска да купува! ...

 

п.с. Боби (доктора) мерси за отзоваването, ама днес като отворих пакета и не ме стръпя да не го сложа веднага - при майстор! ...

но пак ще те замоля като ми пристигне камерата за задно виждане да я оправим нея, заедно с ТВ антената ... мерси предварително!!!

 

ето и малко и снимки! ;) ...

 

 

 

Колега, къде монтира антената на GPS-а? Отпред на таблото или я лепна на стъклото?

 

ами зад устройството я набутах заендо с другите кабеляци, залепена с двойно тиксо ;) ... СИГНАЛА Е ПОСТОЯНЕН НА 100%!!! ...явно антената си я бива ... и това да е възможно по навън са ... МИТОВЕ!!!

ако дойдеш в събота ще ти я покажа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name="unclejack

ами зад устройството я набутах заендо с другите кабеляци' date=' залепена с двойно тиксо ;) ... СИГНАЛА Е ПОСТОЯНЕН НА 100%!!! ...явно антената си я бива ... и това да е възможно по навън са ... МИТОВЕ!!!

ако дойдеш в събота ще ти я покажа ;)[/quote]

 

... благодаря ти...;)

 

...питам, понеже извадих кашона от шкафа и утре мисля да го монтирам...;)

 

...а за събота, ако съм в Сф ще гледам да мина... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това го знам, ама е първо по-малко, и ще стои кофти на Л&К а 0,8 инча екран са си някаде 2см в диаметъра, второ - главоблия с ЕТ докато ти дойде маската, и трето - предпоч1итам да дам 16 USD (моето го взех от производителя за 468 USD) и да си ми легне на 100 % ... който кара Л&К ще ме разбере, като си е гъзария, да си е гъзарията докрай :P

иначе наистина има ного модели, които СТАВАТ ама не са баш за шкода - как си преставяш че на кола за 45 000 ще сложа нещо пригодено ... хахахахахаха ...

мерси все пак, начи и аз поне не съм чка толкова лаик, защото намерих също по евтините модели, просто май не се разбрахме - милех че говориш за същото като това което аз сложих! ...

просто си искам... да си ми е всичко ток и жица както се вика :)

 

Ако ше е гъзария - трябвало е да я поръчаш с фабричната навигация ;) Ма ако вземеш от Шкода - плащаш незнам-си-колко отгоре и не получаваш всички екстрички, които имаш в момента. Иначе, тея дето карат L&K не ги знам - да си плащат скъпи коли и прескъпи играчки :) За Октавия 1 обаче, братята китайци се ослушват и за това - афтър-маркет - не е фабрично, ма поне има куп бъзикни в повече от истинското.

А ти са с тая навигация - фащай Европа - БГ я знаеш - нема се загубиш :)

А камерата безжична ли я поръча?

 

Wolf - успех с монтажа и да се похвалиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name="unclejack

ами зад устройството я набутах заендо с другите кабеляци' date=' залепена с двойно тиксо ;) ... СИГНАЛА Е ПОСТОЯНЕН НА 100%!!! ...явно антената си я бива ... и това да е възможно по навън са ... МИТОВЕ!!!

ако дойдеш в събота ще ти я покажа ;)[/quote]

 

... благодаря ти...;)

 

...питам, понеже извадих кашона от шкафа и утре мисля да го монтирам...;)

 

...а за събота, ако съм в Сф ще гледам да мина... :lol:

 

не те разбирам ;)

може ли да си купиш такава шукарийка и да не си я сложиш веднага?!? :o

мойта беше монтирана един час след като си я получих от ДХЛ!!! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това го знам, ама е първо по-малко, и ще стои кофти на Л&К а 0,8 инча екран са си някаде 2см в диаметъра, второ - главоблия с ЕТ докато ти дойде маската, и трето - предпоч1итам да дам 16 USD (моето го взех от производителя за 468 USD) и да си ми легне на 100 % ... който кара Л&К ще ме разбере, като си е гъзария, да си е гъзарията докрай :P

иначе наистина има ного модели, които СТАВАТ ама не са баш за шкода - как си преставяш че на кола за 45 000 ще сложа нещо пригодено ... хахахахахаха ...

мерси все пак, начи и аз поне не съм чка толкова лаик, защото намерих също по евтините модели, просто май не се разбрахме - милех че говориш за същото като това което аз сложих! ...

просто си искам... да си ми е всичко ток и жица както се вика :)

 

Ако ше е гъзария - трябвало е да я поръчаш с фабричната навигация ;) Ма ако вземеш от Шкода - плащаш незнам-си-колко отгоре и не получаваш всички екстрички, които имаш в момента. Иначе, тея дето карат L&K не ги знам - да си плащат скъпи коли и прескъпи играчки :) За Октавия 1 обаче, братята китайци се ослушват и за това - афтър-маркет - не е фабрично, ма поне има куп бъзикни в повече от истинското.

А ти са с тая навигация - фащай Европа - БГ я знаеш - нема се загубиш :)

А камерата безжична ли я поръча?

 

Wolf - успех с монтажа и да се похвалиш :)

 

тц, камерата с кабел, че няма безжична дето и да свети на тъмно, а тази дето си поръчах аз е тази:

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... otohosting

 

със светодиоди ... да се вижда, не че ч ползвам много де, ама ... както обичам д казвам: МОЖЕ И ДА НЕ ТИ ТРЯБВА, АМА ДА ИМА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето и на мен ми стана интересно къде са тия устройства в иБей толкова евтини.....аз лично бих си взел още едно (както казва колегата за 299 долара) освен това което Ви показах в моите постове, ей така да си имам резервно. zloQQ - не бъди голословен - дай линк да ги видим тези евтинийки къде са :)

 

п.п. Не знам къде и как сте гледали но моя има управление на чейнджър !!!!

 

 

Хахаха - е нали не очакваш тея евтините да са на едно място скупчени - в магазин с голяма обява ;) Абе нали си имате достъп до мрежата - намерете си!

 

Оф аман от програмисти и специалисти в интернета. Добре го показваш този сайт - цената е 299 паунда = около 450 долара. Екрана му е 6,1 инча докато на нашите е 7,0 инча - има разлика все пак нали ???? НО има една малка подробност - 120 Долара - доставка - и колко излиза в крайна сметка ????? 570 USD !!!!! И то за какво - за нещо което е подобно на това което вече няколко човека си взехме и монтирахме с малката разлика че нашите са превени точно за О2 - с логото и зелената подсветка. И в интерес на истината не се ограничавам само в немския и американския иБей и ако беше чел малко по внимателно, щеше да видиш, че мойто е поръчано от британския иБей - на цена - 370 евро.

 

А и чичо Джак си е прав - да спестя 50-100 лв за модел който няма да пасне и който няма да ми допада, не смятам че си заслужава а и мерси - нямам желание. Да спестявам половината цена добре, а в случая една малка сума за нещо което според мен не си струва.

 

И след като ти толкова евтини си намирал - ами сподели твойто което ще монтираш за колко пари го взе и от къде - нали затова е форума - да си помагаме. Аз няма да си взема второ но има колеги които (ако наистина си прав) биха могли да се облагодетелстват. По твойта логика можех преди 3 месеца и аз да се похваля и дотам - ха търсете и се мъчете като грешници....А аз снимки правих - опаковки...описания....обяснения...сайтове...плащене...доставка и всичко.....точно като за колеги във форума !!!!! smile175

 

А на чичо Джак - да си го ползва със здраве и много безаварийни километри с новата придобивка :-) Евала - само той освен мен сложи снимки на устройството - а една камара други колеги си сложиха и си траят. :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.esg1.co.uk/2-din-gpsdvd/

 

Може би това е най-доброто. Моя го поръчах през e-bay, но после открих доставчика, отказах доставката и го поръчах директно при него и ми излезе с около 150 лв. по-евтино...

 

Хората са сериозни...така, че който иска да действа...Успех.... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.esg1.co.uk/2-din-gpsdvd/

 

Може би това е най-доброто. Моя го поръчах през e-bay, но после открих доставчика, отказах доставката и го поръчах директно при него и ми излезе с около 150 лв. по-евтино...

 

Хората са сериозни...така, че който иска да действа...Успех.... :mrgreen:

 

 

И моето го поръчах от същото място само че тогава имаха магазин в иБей :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.