Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Фелиция 1.3 бенз.с счупена скоростна кутия и картер


kostadin

Recommended Posts

Ако има желаещи цената е 2000 лв., незнам може и да е скъпо затова съм тука за съвет, ударих я отдолу в неделя и ми замина скоростната кутия и картера леко. колата е 1999 година на 90000 км.(аларма, централно, 4-5 врати), досега не съм имал проблеми с нея и сега се чудя дали да я опраям или да я продам, незнам дали някой би ми дал тази цена :) тел.0888381832, също така ако някой има излишна скоростна кутия за този модел - LX, оже да звънне по което и да е време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много са ниски тия фелиции от 99-та 2000-та, незнам защо, по-старите по-високи. Съвета е намери си скоростна, ако иначе те кефи колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искаш ли бартер пак зе фелиция само,че 1995 година , модел LX ????? бордо металик, газова уредба, всички документи изрядни... само,че е карбуратор ...?????? колата се продава 2000 лв... телефона ми е 0878 924 952 ако искаш звънни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,а резервната гума каква ти е.Ако ти е оригиналната не я ли продаваш,защото си тьрся такава нова.Фелите по принцип са ни едни и сьщи и ако питаш мен заради един картер и кутия не си струва да продаваш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам аз съм я ползвал и мисля , че не е точно оригиналната.

 

Ето снимки на красавицата за тез , които искат да я видят :D

http://trunk.puiako.com/skoda1.jpg

http://trunk.puiako.com/skoda2.jpg

http://trunk.puiako.com/skoda3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако питаш мен заради един картер и кутия не си струва да продаваш....

 

Подкрепям ... скоро ще сменям верига и ще се възползвам да сложа и малко по - прав картер , тъй че ако не си на зор за колата мога да те спонсорирам , с един картер / не е много прав , но не тече и събира 4 л. масло / ... а корпуса може да се завари ако не липсват парчета от него ... имах и корпус за скорости , но замина с един Форман за скраб , макар че идеята беше да сложим само кожух и да му вземем скоростите , но не ни се усмихна късмета ... мисли какво ще правиш , па може и някое рамо да турим та да покараме колицата ;)

Успех!

 

П.П. Използвай кирилица :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mi to lo6oto e 4e samo kojuh ne vur6i rabota, s4upil sum zadnata skorost :( Kolkoto do kartera, mersi za predlojenieto, no 6te si napravq moq, toi ne e tolkova zle, montjora kaza, 4e ne e problem, ama prokletata skorostna kutiq ne moga da q namera nikade. Montjora vika, 4e v kraina smetka moje da stane skorostna i ot favorit, ama ne mi se vqrva mnogo :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Фаворит е трудно. Не продавай! Ще се появи някой във форума и ще стегнеш хубавицата.Аз моя Фаворит го блъснах отпред и го пуснах във форума за разпродажба, но колегите ме разубедиха и за нищо пари с помощ от FAV, malkiq i Scrooge отново съм по пътищата.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с Шкодов двигател може да стане със скоростна кутия от Фаворит.

Успех!

 

 

Има разлика в конструкцията на тампоните на скоростните кутии на Фаворит и Фелиция,Неможе да се взаимозаменят.

 

Мен ме интересува дали валовете и колелата може да се взаимозаменят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с Шкодов двигател може да стане със скоростна кутия от Фаворит.

Успех!

 

 

Има разлика в конструкцията на тампоните на скоростните кутии на Фаворит и Фелиция,Неможе да се взаимозаменят.

 

Мен ме интересува дали валовете и колелата може да се взаимозаменят?

 

Сменяш капака на кутията и си готов... :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.