Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Багажник на О1 - комплектовка!?


v-georgiev

Recommended Posts

Здравейте,

знае ли някой каква е заводската комплектовка на багажника на О1? Има ли някакво твърдо дъно над стиропорените елементи в и около резервната гума? А и какво са слагали чехите в клетките на стиропора? В момента имам само крик и ключ за винтовете на колелата.

Поради липса на равно дъно мокета е копирал всички неравности, и е кофти. Каквото и да сложиш, то стои върху стиропора, което според мен не е много редно, особено ако товара е тежък.

Ако някой може да се похвали с пълна комплектовка на багажника, моля да пост-не снимка.

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми под мокета или квото е там, трябва да е шперплат некъв и си е прилично твърдо - нема как да сложиш нещо и да пропадне в празното място за резервната гума... Баси - мнооо са ти я опоскали колата тея търгаши бе! Трябва да имаш и една двустранна отверка и евентуално скоба за вадене на пластмасовите капачки на болтовете на алуминиевите джанти ако колата е била оборудвана с тях при покупката. За триъгълник не се сещам, ма и той требе да е там некъде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... мине ли през ръцете ( краката ) на български търговец, всичко възможно се щипва. По-лоши са от скакалците...

В тоя ред на мисли ... запалката ми липсва, вероятно е имало mp3 трансмитер там, металното на пепелника също, ... и СD changer-a ми е щипнат - за SONY XR-C290 RDS.

Пуста ориенталска жилка...

Ама да се върнем на багажника - трябва ли да има кора под мокета, или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, значи меря, режа и поставям. Но цял лист ли е, или е разделен на две, според мокета (отдолу е подлепен с 2 по-дебели части, които се сгъват отделно).

Все пак някоя снимка, ако може...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има шперт плат, който е прекъснат на едно място, за да може да се прегъва мокета. Довечера ще ти пратя снимки, само дай мейл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, шпертплатът е от 2 части. Резервната гума стои с лицето към дъното и в нея има стериопорена отливка за крик, ключ 17 за джанти, щипка за вадене на капачките за болтовете на джантите, мрежичка за багажника, ключ 10, отвертка (+/-), преходник за секретен болт. Моята Октавия и на брат ми са така оборудвани, но предполагам, че това не е стандартно оборудването за всички коли - ако нямаш заводски лети джанти, няма да имаш капачки на болтовете и респективно щипка в багажника с която да ги вадиш :roll: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.