Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трябва ми кутия за Фелиция и се чудя дали може да я има....


The Red Guy

Recommended Posts

същата на Фолксваген. Шкодата е 1.3 68 коня АМH мотор, 1999 г., никой не може да ми каже кутията ква е точно, а трябва да намеря кутия, виждам в ЕТКА, че има 4 кутии за тая шкода, не знам точно коя е - DVM, DWU, DWV, DWW, рамата е TMBEEA613X0147368, ама етката не я познава като правилна. Некви идеи? Мерси много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш от VW да сложиш. Можеш от фаворит 1.3 но трябва да смениш капака на кутията с такъв от Фелиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимай я да я видим тази "кутия" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фелиция 1.3 и Фворит/форман имат някаква разлика и в предавателните числа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама съм смотан - като казваш кутия - пиши - ск. кутия - ако знаеш колко кутии има по колата - аз лично си мислех за кутия на въздушния филтър - честно. Оправи си поста ...

А иначе - която и да сложиш шкодова он фав/фелиция - ще пасне като присъединителни размери. Единствената разлика е капака отстрани заради закрепването на тампона там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.