Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За 1ви път при застрахователя


skodafen

Recommended Posts

предполагам че имаш пълно автокаско за да не ти се прават и да ти излизат с номерата им хващаш брокера който ти прави застраховката и отивате той знае най добре какво да прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам че имаш пълно автокаско за да не ти се прават и да ти излизат с номерата им хващаш брокера който ти прави застраховката и отивате той знае най добре какво да прави

 

да ...обаче ми е на вноски трябва ли да платя всичко за да ми я оправят?

това няма значение не е нужно да го плащаш цялото
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-добрият вариант е да заведеш щетата, възлагателно писмо няма да ти дадат докато не платиш всичко на 100%, и да изчакаш до като платиш (когато и дойде времето) и последната вноска.

между временно ако имаш и други щети продължаваш само да ги завеждаш и така докато платиш и последната вноска, накрая си вземаш възлагателните писма на куп и я вкарваш в сервиза...иначе за всяка щета ще губиш време (и нерви) да я оправяш...

успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от всички начини за изплащане за щета съм се обедил че най добрия е експертна оценка няма разкарване и обикаляне вземаш парите вършиш работата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от всички начини за изплащане за щета съм се обедил че най добрия е експертна оценка няма разкарване и обикаляне вземаш парите вършиш работата
Да бе да!

Най-добрия начин е по фактури!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от щетата - може да се наложи да си прихванат всички вноски, може и да минеш само с тези, които си платил до сега. Иначе наистина най-добре се обърни към човека които ти е правил застраховката, ако разбира се си я правил през брокер или агент.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз г о имах същият случай с моята Астра.Каското ми е валутно и до сега винаги съм си правил колата с възлагателно писмо в някой дилър на Опел,но понеже последният път от каското ми оставаха 2 вноски ми казаха или плащаш всички вноски и си я правиш с възлагателно или ти даваме колкото пари решиме и от там нататък се оправяш!Аз си платих вноските и колата е оправена!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех вие сте с нови коли и при вас става с възлагателно писмо а моята като прехвърли 8 годинки никой застраховател неще да я изпрати в еура тек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.