Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте!


lent

Recommended Posts

От известно време сам регистриран,но сега намерих време да пиша.Казвам се Ясен и сам от Стара Загора.На 21 г. сам и от 2 г. карам Шкода 105Л '78.По колата сам правил доста подобрения и ремонти,които изваршвам сам или с помощта на1-2 приятели под мое раководство :mrgreen: Разполагам с гараж и там сахранявам автомобила,там сащо го барникам,когато се наложи.Фен сам на марката ,но за тези 2 години имам поглед основно над 105/120.Изваршвал сам доста операции по автомобила,вкл.2-3 по-големи ремонта-смяна на верига,саединител,биелни лагери и сегменти(последното преди месец). Колата е на 59000 реални км,бяла с 2 черни ленти по протежение на автомобила.Скоро ще кача малко снимки за да получите нагледна представа :lol: Надявам се да се запознаем с колегите от форума и да се видим на някоя среща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега! Поздрави за избора да съхраниш още една красавица,при това на тези години. Малко са хората вече,които имат желание да поддържат и карат такива коли,особено младежи като нас :mrgreen: (и аз съм на 21 :oops: ).Ще чакаме снимки и да я стягаш за събора през Май ! smile187

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от мен.

 

Евала за ентусиазма.

Един съвет -използвай бутона ЕДИТ-за да редактираш темите и мненията си-да не се получава разводняване! :mrgreen:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ли ви моята принцеса?На мен ми допада като ваншен вид,но каквото и да си говорим друг такьв лост за скоростите не сьм виждал smile169 .И резултата е интересен-качат ли се хора,особено вечер,не гледат навьн докато пьтуваме,аса си втренчили погледа в светещия кристал...даже понякога забравят накаде сме трьгнали!!! smile049 Само не ме питайте как го пазя-боравя с лоста нежно и деликатно като сас женски клитор :mrgreen:

 

PRR: Темата е леко позачистена. Моля не я оспамвайте пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз съм от Чирпан ,някой пък като минавам през стз или ти ,ско идваш насам може да се видим да полафим малко за шкодилаците ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много джиджена бре :mrgreen:

а лоста, ех, лоста направо сцепи \мрака\ - такъв не бях виждал..

 

Добре дошъл!

 

и да си позиш шкодето - щото иначе сам ще видиш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здрасти, колега! Видях, че си от Стара Загора. Ако познаваш бай Андро Тавитян искам да го поздравиш от мен и да му кажеш, че шапка му свалям. Той живее на "Митрополит Методи Кусев" 46 . Аз съм от Бургас и веднъж при един дълготраен престой в Стара Загора двигателя на колата ми започна да стърже. След проверки се оказа, че шумът идва от веригата на газоразпределителния механизъм. Аз знаех, че e необходима замяна, но не смеех сам да я направя. След неколкократни разпитвания на познати и близки разбрах за бай Андро. Той, не само смени веригата и зъбните колела, но направи и някои други поправки и от тогава колата ми пее.smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,разбира се че знам бай Андро!Много свестен и кадърен човек е!Той е бог на шкодите!преди няколко месеца ходих да райберова леглата на клапаните в главата на моята 105Л.Мазето си е превърнал в "лаборатория" за шкода...Много съм доволен от него,работи много качествено,не взима много.Общо взето притежателите на задмоторни шкоди в Стара Загора се познаваме и мислим да се организираме тази година за събора през май :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл колега,да си я пазиш,че е хубава.наистина малко останахме младоците които се радваме на тея коли.аз съм на 19 години и мн си харесвам шкодичката. smile159 аийде и да те видим на събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл колега,да си я пазиш,че е хубава.наистина малко останахме младоците които се радваме на тея коли.аз съм на 19 години и мн си харесвам шкодичката. smile159 аийде и да те видим на събора.

Наистина сме малко.Добре,че се подкрепяме. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е готина и да си я пазиш,аз скоро продадох моята105ца,а ми беше пьрвата кола сега ми е много тегаво,добре че имам още една,не мога да си позволя повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.