Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SKODA MP3 AUDIENCE 6 CD CHANGER for OCTAVIA/FABIA


unclejack

Recommended Posts

колко ли струва едно такова чудо, ако искаш да си купиш от ЕТ?

чейнджър за 6 диска, мп3+радио ... знаете за какво говоря?

ново струва... ?!?

 

п.с.мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В eBay постоянно го има на търг. Тук много често си купуват коли, след което им купуват навигации и продават тези Audience (с 6 дисков чейнджър ) До сега съм попадал на такова нещо поне 10тина пъти и може би 7-8 са били нови - купена е колата и е смъкнато веднага (поне така казват де). Следил съм търговете понеже и аз исках да си купувам такова и цените стигат от порядъка на 170-220 евро. Не смятам, че е много - поне за това което получава човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В eBay постоянно го има на търг. Тук много често си купуват коли, след което им купуват навигации и продават тези Audience (с 6 дисков чейнджър ) До сега съм попадал на такова нещо поне 10тина пъти и може би 7-8 са били нови - купена е колата и е смъкнато веднага (поне така казват де). Следил съм търговете понеже и аз исках да си купувам такова и цените стигат от порядъка на 170-220 евро. Не смятам, че е много - поне за това което получава човек.

 

е що да е много, за 400лв незнам друго цд чейнджър да можеш да си вземеш!!! ...и то вградено а не в багажника или нещо такова ...

 

че и аз си ...поръчах навигация с двд и мисля да продавам края на месеца мойто, на няколко месеца е , ама колата и то съответно е гедлана като малко БЕБЕ ... :)

та ако някой иска, ще му търся не повече от 450 лв ;) ...

ако има мераклии пишете на лично, в ЕТ е 850 при нов автомобил, или 1200 ако се поръчва отделно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не смятам, че е много - поне за това което получава човек.

 

е що да е много, за 400лв незнам друго цд чейнджър да можеш да си вземеш!!! ...и то вградено а не в багажника или нещо такова ...

 

че и аз си ...поръчах навигация с двд и мисля да продавам края на месеца мойто, на няколко месеца е , ама колата и то съответно е гедлана като малко БЕБЕ ... :)

та ако някой иска, ще му търся не повече от 450 лв ;) ...

ако има мераклии пишете на лично, в ЕТ е 850 при нов автомобил, или 1200 ако се поръчва отделно!

 

Именно това написах, че не е много !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не смятам, че е много - поне за това което получава човек.

 

е що да е много, за 400лв незнам друго цд чейнджър да можеш да си вземеш!!! ...и то вградено а не в багажника или нещо такова ...

 

че и аз си ...поръчах навигация с двд и мисля да продавам края на месеца мойто, на няколко месеца е , ама колата и то съответно е гедлана като малко БЕБЕ ... :)

та ако някой иска, ще му търся не повече от 450 лв ;) ...

ако има мераклии пишете на лично, в ЕТ е 850 при нов автомобил, или 1200 ако се поръчва отделно!

 

Именно това написах, че не е много !!!

 

да, извинявай, сега кат осе зачетох разбрах че това и ти казваш ... ама пуст алкохол, снощи пак попрекалих, на рожден ден на бащата ... :( и сега още не съм в час!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.