Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Жулнах сладураната...


TIG

Recommended Posts

Привет на всички. Заглавието си го казва. Като се мушках в една малка уличка между две спрели коли в моята посока, за да пропусна насрещен, чух тъп удар. Слязох и воала! одрах си края на задната врата и малко от калника в пластнасовата броня на спрялата Самара. Слава богу, само ожулване, без кривене (като немалък принос за това имат лайсните по вратите).

 

Имам въпрос. Знам, че мога да си взема възлагателно писмо от застрахователя и в ЕТ. Знам, че мога и направо в ЕТ от джоба си. Второто ме изкушава, защото ще си запазя каското без щети и ще ми намалее сумата за догодина. Знам също, че един детайл ЕТ го боядисва за 300-350 кинта. Обаче колко ще ми вземат за тампониране на драскотина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, практиката показва че без щети трудно можеш да се опазиш...да не кажа невъзможно, особено в София, ако не си ти някой друг ще те ожули. така че смело си ползвай застраховката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай застраховката и не го мисли това "...защото ще си запазя каското без щети и ще ми намалее сумата за догодина...". Мислиш ли, че каското ще ти намалее с толкова, колкото би се бръкнал да "спонсорираш" щетата.

В края на краищата нали затова е каското - да ти робува, а не ти да му робуваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям напълно мнението на колегите. Ползвай си каското, то е точно за такива случай. Аз преди месец също си жулнах едната врата и малко я огънах, но 10 мин. след това вече бях в Алианц и описах щетата. Миналата седмица я оставих в четвъртъка в сервиза на ЕТ и в петъка следобяд си я взех оправена. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 2 пъти съм ходил за по две драскотини, и двата пъти сметките бяха над 1000лв, така че изобщо не си прави такива тънки сметки, че ще ти е по евтино каското следващата година. Ти ще си го платиш в ЕТ, ако не го ползваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всички положения щетата струва повече спрямо сумата с която ще ти намалее каското.Застраховката е за това,всяка година им даваме доста пари на Алианц,не са за жалене. [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички сте прави, имам си възлагателно писмо.

 

След 50 км в София до преди малко, получих следната информация:

- В ЕТ "драскотината" си е 400 лв на детайл, независимо от размера, а ако е вдлъбнато става и повече...

- Армеец са повишили стандарта и приключих при тях за 8 минути!

- В ЕТ ми записаха час за 25.11 (днес е 07.11)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшшшшш - еййййй !!!!!

 

Кви са тия 400 лв за детайл бре! В Казанлък например има майстори , които са в пъти по-добри , (манниаци , точни пичове ...или както искате ги наречете :D ) , перфектни , които взимат по 100-150 лв на детайл . Какви са тия цени за драскотини бе ей !!!

Ами "nicolas" - ти чуваш ли се бе , пич - 1000 лв за драскотина !!!!!!!

Някои хора не знаят цената на парите !!!!

Като ще е толкова скъпо при теб Веднага да отиваш да си ползваш застраховката !!!!

 

 

... и после да рапортуваш !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

п.п. ... и още нещо : не може в страна с мин. заплата 200 лв пребоядисване на калник да струва 2 заплати или 2 Жигули. :mrgreen: ...ама като има кой да дава ...

п.п.п. ... вероятно застрахователни измами са това ...ба ли ма ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димон, колкото и да не ти харесва цените са високи. Не съм чувал да има определена цена за детайл иначе. За боядисване на задна броня+заден калник+съвсем малко тенекиджийска работа, сметката ми щеше да е над 600лв., ако не бях си ползвал каското. Иначе бояджиите, с които работят ЕТ София са до-о-о-оста добри според мен. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga, човекът е прав - бях ожулил мойта, но след отстраняване на щета и трябваше сам да го платя - в Еуратек човека ми каза"При нас няма да ви е евтино, по-добре си регистрирайте щетата и тогава елата"

И аз вика:"Е, че колко ще ми стурва?"

Той:"400лв на детайл!"

 

Това е инфо от преди 3 месеца. Сега не можа да са по-малко, най-много да е вдигнато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.