Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проект Гюнтер модел 79


bega4kata

Recommended Posts

Гледам че сте приели проект на Сеат в раздела.Ако модератора прецени -да изтрие темата.Аз я слагам-така просто за "цвят",за разнообразие,пък може и на някой да му хареса резултата от труда на Миро-Хашек и моя

Тая кола е братчето на белия рапид.

В максимално кратък снимков вариянт го представям проекта

 

PRR: Темата е супер, но раздела проекти е само за Шкоди :( Затова я преместих, както и темата за Сеат-а (дано я намеря, че съм я пропуснал!)

 

008754917-big.jpg

 

008754895-big.jpg

 

008754896.jpg

 

008754916-big.jpg

 

008755049-big.jpg

 

008755038-big.jpg

 

008755050-big.jpg

 

008755051-big.jpg

 

008755052-big.jpg

 

008755088-big.jpg

 

008755091-big.jpg

 

008755089-big.jpg

 

008755093-big.jpg

 

008755095-big.jpg

 

008755124-big.jpg

 

008755123-big.jpg

 

008755127-big.jpg

 

008755129-big.jpg

 

това сме в началото на проекта

 

008754915-big.jpg

 

а това сме в края ;)

 

66.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    23

  • anastas

    4

  • kadett d

    4

  • votolom

    3

Най-много писали в темата

Така е-гледам последната снимка и много и се кефя.

Две млади,хубави момчета-а сега............пенсионери :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: -мъка мъка мъка!

 

 

(Шегувам се разбира се)!

 

Супер як е станал Г'нтер-бат Сами.... ти си знаеш!

 

Евала! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти след 30 години да "накажеш" и Октавията така ! :mrgreen: Невероятен е червения манекен!!! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална кола :mrgreen: Изключително добре направена и изпипана, до колкото ми е разказвал брат ми (пък и то се вижда на снимките) :!: smile015 smile015

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала за темата батко кадета просто трепи,нямам думи.освен шкода опел и хонда също са ми слабост.някои ден искам да се повозя на тая бегачка. smile161 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata,

скоростната кутия от този опел ли е? Двигателя не е ли малко тежичък.Я разкажи малко за трансмисията и ходовата част на тая кола.Предполагам и там има доста промени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоростната кутия е от мен редена ,базата е ф20-БЕЗ ДУПКИ М/У скоростите.този двигател е по лек от оригиналния 1,8 8v.Освен това е с по-лек маховик,ковани биели и т.н..Окачването е със спортни усилени тампони на носачите,цялата преднича-пода и там където са носачите е дублирана с 1мм ламарина-от двигатела до средата на пода-щото иначе колелата треперят.Окачването е -пружини спакс и амортисьори фк-регулируеми.

Колата е печелила 1-во място на драг състезание в клас до 2000кубика

проекта е надхвърлил бюджет от 25000лв без труда-всичко по купето и мотора е сменено -от стъклата до буталата :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен!

 

От създаването на тази кола ли си с този nickname :?: smile068

Забелязах разминавания в регистрационните номера на снимка номер 13 В0900АК и последната снимка - на нея номера е В4913АХ ;) . С кой номер е сега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега е с в0900ка.стария беше 4913.Последната снимка е правена преди 2006-преди последното боядисване/само на двата борда/.Имаше едни флагове,които след разлепването им имаше разлика в боята.

регистрирах го с този мотор,минавах техн.комисия в Шумен

ето снимка за доказателство:

63.JPG

това беше предишния му наказателен хулигански вид 8)

За nickname-това ми е прякор от махалата-имах 1 Лада напращяна,после Ланчия турбо бензин,Рено и т.н.-всичките бегачки

 

008803891-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея двете коли дето са на последната снимка,ще участвот в ралито на 06.12 Варна smile153 ако не вали сняг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана модно да се набутват Хета в леки коруби.В София има Корса А със същия сетъп на мотора и същия цвят

тая мода за бг аз и Миро сме я измислили :mrgreen:

за Варна айде-2003

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая мода за бг аз и Миро сме я измислили :mrgreen: за Варна айде-2003

 

:smt017 Даже взе да отминава. Аз смятам да слагам на Хашек 1.3 от Фав, а батко Сами - 1.6SR от Аскона В :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.