Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ALH 1.9 TDI - eл. проблеми...


swich

Recommended Posts

Здравейте, горд собственик съм на О1 TDI мотор ALH. Задните ми светлини не светят, а на таблото свети лампата за чек на еърбезите. В същото време всички бушони са здрави. Моля форума за помощ.

 

Боби доктора EDIT: следващия път пиши на кирилица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл във форума. За светлините имам следния съвет - (първо да уточним КОИ светлини - за заден ход ли, габаритите ли и т.н.?) Започни от крушките (не е изключено да са изгорели и двете. Ако не са и бушоните са здрави - проследи кабела от стоповете до таблото. Погледни и масата - голям кафяв кабел, захванат в долната част на купето (пода) като не забравяш и буксите на стоповете за окис. Еърбега ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да мине на диагностика. Може да изчезне и само с преглед, а може да трябва и по-сериозен ремонт. Диагностиката ще си каже.

И преди да "изстрелваш" апели за помощ на маймуница - прочети правилата. УСПЕХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бих искал да разбера дали някой има проблем като моя и дали може да ми помогне с отстраняването! Имам Skoda O1 99' 110ph 1.9 TDI преди няколко дни започнаха да ми падат стрелките на таблото на оборотомера, километража, температурата и горивото! От време на време падат както си карам след малко показват, докато седи на едно място и работи също го прави! Благодаря предварително за помощта ви! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на кирилица!

 

Проблема вероятно е студена спойка в таблото. Мисля, че някъде беше писано по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за кирилицатаАко се сетиш къде точно пише нещо по темата, моля пиши, че аз ровя цел ден но не намирам нищо! А колкото до това, че е студена спойка, ремонтира ли се и къде? благодаря предварително![/b]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за ново табло си

 

Силно мнение. А аргументи? Щото както си го подкарал най-лесно е да кажем: "За нова кола си" :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте отново! Благодаря за оказаното съдействие. От таговете който ми пуснахте успях да разровя и да намеря координати на хора които се надявам да ми помогнат! При пурва възможност ще закарам колата при техник и ще споделя как се развива слу4ая! Колкото до колата, аз я имам от скоро! няма и 1 месец, няма да я сменям за нова :P харесвам си я само да оправя таблото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

УРААААА!!!! Много съм благодарен на човекът, отговорен за отремонтирането на проблема ми в таблото! Стрелките ми вече си работят! Надявам се да нямам повече проблеми с това, защото човекът наел се да работи по колата ми е страхотен и ВНИМАТЕЛЕН! Още веднъж благодаря на него и хората отзовали се във форума! Успех на всички!!! Всъщност, не написах какъв е бил проблема! Всичко е било заради скапана студена спойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е било заради скапана студена спойка.

Проклятието на електрончика smile123 . Майтап - студената спойка не е била хич скапана :lol:

Поздравления за успеха, и дано няма повече откази :smt017 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.