Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на дюза на задна врата Фабия 2001


baibrother

Recommended Posts

Здравейте, от седмица съм горд собственик на Фабия комби 2001. Счупена е дюзата за течност за чистачката на задното стъкло. Тя е вградена в третия стоп. Купих си нова дюза, как да я монтирам?

 

Съжалявам, но съм зле със "съветския" и не можах да намеря инфо в базата данни на hamsia.org

 

Имам и още едно питане-моля кажете как се свалят корите на петата врата. На щипки ли са, къде са щипките???

 

 

Предварително благодаря за съдействието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на щипки е.И моя механизъм не работи,но повредата при мен е в моторчето.Чистачката ми не се движи,иначе кората лесно се сваля с малко издърпване около третия стоп има отвор.Внимавай само че всичко е пластмаса и лесно се чупят гнездата да щипките....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.