Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проект-Хашек-НАЙ-КРАСИВИЯ


bega4kata

Recommended Posts

Манекена е един от ФЛАГМАНИТЕ във форума и заслужава почитно място тук :!: Повечето го познавате ,но за тези които не са имали удоволствието.........Проекта е осъществяван през далечната 2003-2004година.

бегло ще нахвърля основните работи с които може да се гордее:

-спортно,модифицирано окачване

-подсилена скоростна кутия

-двигател 1,8 инжекцион със спортен разпределителен вал,спортен регулируем горивен клапан и филтър,увеличена степен на сгъстяване,легла на клапаните на 30 градуса и модифицирани клапани в главата за по-добро пълнене и отвеждане на газовете и др.

-уникална спортна изпускателна система/тръбен изпускателен колектор 4 в 2 в 1/тип "спагети" на фирмата Каткамс-спорт Фолсваген 1,9 гти.Обърнете внимание 1,9гти

-черен кожен салон

-спарко волан и скоростен лост

-другото се вижда

собственика да допълни темата ако нещо важно съм пропуснал

 

 

Picture_001%7E0.jpg

 

Picture_005.jpg

 

Picture_002.jpg

 

Picture_008.jpg

 

Picture_022.jpg

 

S4300004.JPG

 

S4300001.JPG

 

Picture_0250.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех Хашоооо,Хашоооооо!

Красавеьц си Хашо!

Ах кога ще дойдеш в мойте ръчички да те .........:) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както обичаме да казваме... СКАНДАЛНО!

Снимката с електрожена действа много ентусиазиращо.

ПС Онзи ден забелязах нещо на бегачката на Сами, виждам го и тук. Може ли някой да ми поясни какво точно означава "Гюнтер Спорт"? Предполагам, че е студио за тунинг, но не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно това е-немска фирма за тунинг :mrgreen:

Но,навремето с бат Миро като ходихме по рейсърски изяви ,решихме този надпис да стане емблема на нашите бегачки за бг.Така че като видите кола из варна с такъв надпис-не се закачайте.Хашек си има братче от друга марка 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам такива снимки като 1,2 и 3!

И джантетата са се променили и рег. номера, но като цяло винаги е бил красавец!!!

Поклон пред този автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не, за тази кола трябва подробна да се опише еволюцията :mrgreen: За нея не може да се говори накратко :!: smile015 smile015 Мисля,че това е първият Rapid който видях на живо и от тогава си мечтая един ден да имам този модел на Skoda. smile140

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм удоволствието да го покарам няколкостотин метра - наистина вървежа му е също толкова впечатляващ, колкото вида му, направо забравяш каква кола караш :smt017 Имаше преди доста време тема с подробно описание на процеса на конверсията, няма да е зле да видим и целия снимков материал, понеже наистина е нещо уникално дори за самите чехи (имаше снимки с техни коментари от Докси събора)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

КОЙ СЕ ПРОБУДИ от ЕДНОГОООООДИШЕН СЪН :?: smile153 smile157 smile076

 

008982710-big.jpg

 

изпускател

008982712-big.jpg

 

008982711-big.jpg

 

008982713-big.jpg

 

008982714-big.jpg

 

008982730-big.jpg

 

008982729-big.jpg

 

раздвижна зъбчатка на спорт камшафта

:mrgreen:

008982731-big.jpg

 

008982732-big.jpg

 

008982733-big.jpgхахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво - доста зор е било, като знам къде беше забутан чак в дъното на гаража... но определено си заслужава да се поразтъпче тази колица ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като се събуди Хашо от дълбооок,дълбоок сън,нещо много го чукаше и го болеше главата :cry: Диагнозата беше-КЪЛВАЧ В ГЛАВАТА :mrgreen: И се наложи лека хирургическа намеса,за да е отново в кондиция.

 

DSC00154.JPG

 

DSC00152.JPG

 

DSC00160.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

износени :!: не ги сменихме преди години като правихме ремонта/тогава си бяха цифра 45лв броя и не тракаха толкова -само докато загрее/

а сега като е стояла 1 година-нямат пълнене

новите млъкнаха за 10 сек./учудващо бързо междудругуто/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен новите обувки в момента е в бутика при батко Тони -бояджията,за козметично разкрасяване. \:D/

утре ще нося бронята на Октавиана и ще снимам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъмммм,Хашо е готов пременен,не съм снимал защото си е същия не си личи,нали разбирате ;)

Но какво има тук-195/45/14 -малко размер,а :?: без коментар

 

009225645-big.jpg

 

009225643-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 година по-късно...

Извинявам се ,че вадя темата от архива... ама... може ли някой да каже колко J са тези джанти... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.