Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за зимни гуми +джанти


Elinos

Recommended Posts

Здравейте

Наскоро си купих Фабия и се налага сега да я оборудвам с зимни гуми.

Можете ли да ми дадете съвет за хубави зимни гуми на прилична цена (не скачам нито на най-евтините нито на най-скъпите модели) Трябва да ги взема със стоманени джанти защото не искам да си прецаквам алуминиевите зимата.

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл при нас колега.

 

Темата за гуми (зимни,летни) е дискутирана доста.

За да се информираш по-добре,ползвай търсачката на форума и прочети намерените теми за гуми.

Надявам се ще се ориентираш?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледах темите, поразраових се из нета и се спирам на няколко модела:

DEBICA FRIGO-2 : 74лв.

BARUM POLARIS 2 : 75лв.

SEMPERIT Winter-Grip: 93лв.

GISLAVED NORD FROST 3: 92лв.

 

Имате ли впечатления за тези модели? По навит съм да взема по евтините модели, макар че чета ,че Гиславеда е много добра гума. Тънкият момент е там ,че доколкото разбрах тя се износва много бързо на не дотолкова заснежени повърхности. Основно колата я карам в града , но съм скиор и ми се случва да ходя и по планините отвреме на врема. Как мислите заслужава ли си да ги взема или да карам на по ниския клас?

 

Дано правилно съм разбрал но тези гуми се водят нещо като среден клас (това което търся) поправете ме ако бъркам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lassa Era ;) ако ги сложиш на 15ки има вариант да са с протектор на джантата. Няма толкова здрави бордове - изпитано е на служебните коли, джантите стават многоъгълници всяка зима, а на третата година бордовете на гумата са като нови. Пък и заводът е на Бриджстоун, нека да не е от значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.