Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не разбирам?...


stemit

Recommended Posts

карам О1 2000г SLX. Над огледалото за задно виждане има едно малко "сенниче"от пластмаса, подвижно. На страната от към стъклото има малка дупка, от другата нищо. За какво служи това, и не се смейте!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моето стъкло там е тъмно. А отделно всичка са зелени. Затова не разбирам предназначението. Мисля, че там е монтиран някакъв датчик, на това ми прилича. Понеже не ми се разглобява търся информация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите не се шегуват - 3ти сенник е! И е адски удобно в конкретни ситуации, когато слънцето ти пече между ръба на челното стъкло и огледалото за обратно виждане.

 

П.п.: И недей да разглобяваш колата, там няма датчик ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.