Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Екстремно изпълнение с багер


karst

Recommended Posts

Абе не знам, това ми се струва, че е против всички закони на физиката. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога,

 

Не е. Това му отпред е ел. магнит и се лепи на самата на равните участъци. Демонстрация колко е силен (BTW тая година на панаира видяш едно нещо с диаметър 15см което можеше да вдигне то 5 тона!) А като е отлепен той виси на веригите (обръни внимание на "закотвянето" на третата снимка). Т.е. мисля си че е реално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно си е реално, даже мисля че това не е и магнит, просто се застопорява както и веригите. Гледал съм таков нещо на клип и не беше с магнит. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е магнит, застопорява се - вижте улеите в горната и долната част на всяко място, където багера подпъхва плочата (вероятно плъзгайки я отстрани).

Веригите също се застопоряват на подобен принцип, пъхайки се между два упора.

За електромагнит не може да става дума, понеже е нужна много електроенергия, а не виждам никакви силови кабели.

---

На кулата забелязвам един култов надпис - АКЗ (Авторемонтный Кузовной Завод)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех, че това с магнитите иска мнооого ток ... докато не отидох на панаира тая година. Там просто ме утрепаха ... С една джиджавка дето самата тежеше 5кг вдигаха тонове ... БЕЗ ел. захранване! Тия със захранване хич не ми се мислят :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще пробваме и нашия Катерпилар дали ги може тия работи. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм писал в профила-професия БАГЕРИСТ-има защо явно ! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кво се вкопчихте - багера, та багера! Аз бих казал...ЕБАСИ ШОФЕРА! Сигур требе да е мнооо пиян, щом се вее кат байряк на тая кула :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, къде се е случило това нещо, но се обзалагам, че в Русия за бутилка водка, мужиците са готови и на далеч по-необмислени неща! :mrgreen:

 

п.п. всъщност за такъв 'кретенизъм', все пак се изисква доста премисляне на ситуацията... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кое е кретенизма аз не виждам. Просто демонстрация на багера. Със сигурност всичко е пресметнато предварително и кулата и багера, такаче да издържат на всички възникващи усилия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кое е кретенизма аз не виждам...

Идеята ми беше, че не влиза официално в Олимпйските игри все още таз' дисциплина... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.