Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фейслифта на Октавия се продава в Германия, вече и в БГ


Sev

Recommended Posts

То заради "телевизорите" и самите калници са по издути,а в комбинация с предната решетка и брони като на RS...

Не съм я виждал на живо,няма я във Варна още май.Като я видя ще споделя впецатления

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    24

  • bega4kata

    19

  • Ради

    11

  • Wolf

    9

Най-много писали в темата

ти си 1 от малкото на които им харесват тези гооолемички фарове-/телевизори ;) /

 

Определено разликата между снимките и на живо е доста голяма.

За снимките май нямаше положителни мнения, аз като я видях на живо... smile195 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я харесах и на снимките (писах го още в първата нощ, когато изтекоха в нета и ги постнах), и на живо ми хареса.

Само не ми харесва сивата пластмаса :evil: . Че е грозновата - няма спор, но като я разглеждах няколко минути ми се видя много здрава.

В смисъл, че няма да се изтърка бързо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес я видях на живо във варна и първото ми впечатление е,че на живо изглежда по-добре като изключим карбоновата рамка на средната конзола,която според мен изглежда на евтина китайска пластмаса,която е имитация на оригинала,вероятно само черна ще е хубава,но тя май е на L&K ,абе не е кофти,по-интересни ще са новите двигатели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес я видях на живо във варна и първото ми впечатление е,че на живо изглежда по-добре като изключим карбоновата рамка на средната конзола,която според мен изглежда на евтина китайска пластмаса,която е имитация на оригинала,вероятно само черна ще е хубава,но тя май е на L&K ,абе не е кофти,по-интересни ще са новите двигатели
той само 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8TFSI бил усъвършенстван, с по-добра динамика и по-малък разход.

Но не съм намерил преки сравнения със стария, засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако сте забравили официалния сайт ,където са официалните снимки

http://oldpartner.skoda-auto.com/pictur ... efault.asp

 

жалко освен тази на интериора няма друга на новата октавия RS

OCLFRS80001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако сте забравили официалния сайт ,където са официалните снимки

http://oldpartner.skoda-auto.com/pictur ... efault.asp

 

жалко освен тази на интериора няма друга на новата октавия RS

Aми няма,защото отвън си е същата!Eто пълното каталогче :

 

http://new.skoda-auto.com/cze/Documents ... gue_CZ.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес карах до една от новите няколко километра (основно задръствания) и я огледах доста добре. Честно казано не ми харесва - предницата е като пришита! Отзад е готина, но отпред е ужас....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я видях в ЕТ София. Сложили са я до новия Супърб :D Поогледах я малко и отвън може да се каже че ми хареса, но не мога да преценя все още дали е по-хубава от тази преди нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в ЕТ. Разглеждах почти един час (и все при Октавиите.. :D )....и съм приятно изненадан от новия вид на Октавия. Не мога да крия, винаги съм харесвал Октавия II, но промените по задницата са направени изключително балансирано и правят от красивата кола прекрасна.....

В Октито- ми, докати я избирах малко ме дразнеше леко грубоватия вид на задницата, но тогава сякаш такава беше модата...след това свикнах. За този лек дефект ми напомняше винаги, когато гледах колата в тясно и затворено пространство (на открито и с много въздух не личи). И няма да крия...че съм си помислял как би изглеждала колата с не толкова агресивна и задигната задница....е сега разбрах....сякаш някой е прочел мислите ми....

Е....дай Боже скоро да си взема такава!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа дали тая система Bolero може да плейва DVD-та?Щото ако не ще е грехота при тоя голям екран!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в ЕТ. Разглеждах почти един час (и все при Октавиите.. :D )....и съм приятно изненадан от новия вид на Октавия. Не мога да крия, винаги съм харесвал Октавия II, но промените по задницата са направени изключително балансирано и правят от красивата кола прекрасна.....

В Октито- ми, докати я избирах малко ме дразнеше леко грубоватия вид на задницата, но тогава сякаш такава беше модата...след това свикнах. За този лек дефект ми напомняше винаги, когато гледах колата в тясно и затворено пространство (на открито и с много въздух не личи). И няма да крия...че съм си помислял как би изглеждала колата с не толкова агресивна и задигната задница....е сега разбрах....сякаш някой е прочел мислите ми....

Е....дай Боже скоро да си взема такава!

Поздрави!

 

 

Значи най-добрият избор ще да е един Скаут или РС - хубавите черти на новата задница и старата муцунка отпред. smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа дали тая система Bolero може да плейва DVD-та?Щото ако не ще е грехота при тоя голям екран!

 

За жалост не може. Между другото все още не се продава отделно като допълнителен аксесоар, а само при поръчка на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Една молба към колегите, който са си взели ценовата листа с допълнителните екстри, ако може да я качат някъде. Предварително благодаря.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една молба към колегите, който са си взели ценовата листа с допълнителните екстри, ако може да я качат някъде. Предварително благодаря.

smile159

Те ЕТ така и не изкараха май нова ценова листа и си ползват от преди фейса!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изкараха нова ценова листа , четете внимателно
Mай ти трябва да четеш!Говирим за ценова на допълнителните екстри!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

и новата октавия като новата фабия-старите модели бяха с по-готин вид според мене :) октавия двойката е много по-спортно изглеждащ автомобил от тази новата както и старата фабия също беще с по-спорни черти от своят наследник.мисля че има мнозина в този форум които мислят като мен.

поздрави на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Сивото от таблото и светлоотразителите на задната броня е взе взето от RS, която на мен лично хич не ми допада....

 

Тъй че има успокоение поне за волана има с четри спици, който по пасва поне според мен, а в елеганса сивото е заменено с имитация на дърво, поне според чешкият сайт..... и като гледам снимките определено стой по добре.

тази на снимката на Боби е елеганс/виж 4 ел стъкла има/

Тъмно сивата имитация на карбон в Елеганс е заменена с тази простеещо светлосива окраска като при Амбиенте на предните.И на всичкото отгоре,за да заприлича на ефтина корейска кола и да стане още по грозно,са нацапали и централната конзола сива.

Махагона ще е при Лауринките за БГ.

 

Не мога да твърдя дали махагона ще е при Лауренките за БГ, но в чешкият сайт Лауренките определено не са с махагон по таблото:

 

http://new.skoda-auto.com/cze/model/new ... ement.aspx

 

 

Ето и Елеганса:

http://new.skoda-auto.com/cze/model/new ... gance.aspx

 

Ето Абиентето с нашето любимо сиво :mrgreen:

http://new.skoda-auto.com/cze/model/new ... iente.aspx

 

И ето Класика:

http://new.skoda-auto.com/cze/model/new ... assic.aspx

 

 

Тъй че не ми се вярва за България да продават Абиенте под името Елеганс?!?!?! Може да липсва някоя и друга екстра примерно ESP, или пък да се доплаща за по-хубава музика, ксенон и прочие, ама чак такава разлика не ми се вярва.......

 

 

Тъй като имам ценовата листа с допълнителните екстри, реших да напиша продължението на това.

Тъй че колеги който иска Елеганс с имитация на дърво, доплащането според ценовата листа на ЕТ е 118 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
Старата Октавия била по - красива......... аз лично не мисля така, но все пак всеки има право на мнение smile021[attachment=1]DSC04433new smaler.JPG[/attachment][attachment=0]DSC04499 new 2 smaler.JPG[/attachment]

 

според мен новата в никакъв случай не е грозна,но са попрекалили с корейските форми на фаровете и никела е малко в повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старата Октавия била по - красива......... аз лично не мисля така, но все пак всеки има право на мнение smile021[attachment=1]DSC04433new smaler.JPG[/attachment][attachment=0]DSC04499 new 2 smaler.JPG[/attachment]

 

според мен новата в никакъв случай не е грозна,но са попрекалили с корейските форми на фаровете и никела е малко в повече

Аз си харесвам моята, но въпреки това претръпвам по няколко пъти когато видя това отпред, че и отзад, когато бронята не е в цвета на купето и калобраните не на последно място, които в никоя друга марка не присъстват:

323824739_ec2d5d960f.jpg

 

Същото предизвиква и на Само (bega4kata) зеленката от темата в подписа му, когато я гледам на снимките...

 

Но, определено черната, св. зелената и синята за фейслифта са the best. Сивата, Кафето, Бялото - никакви черти не си личат по нея и е боза с айрян...

GW30685_1.jpg

 

GW30693_3.jpg

 

Но вече съм пристрастен, защото си имам една св. зеленка fl-ка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.