Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фейслифта на Октавия се продава в Германия, вече и в БГ


Sev

Recommended Posts

Нормално е по-ниска цена да значи липса на някой екстри както беше при ОК2, съгласен съм и за стелки, аптечки, пожарогасители и прочие.... всеки от вас може да си направи сметка колко струва една аптечка - Шкода и една аптечка в Метро. Едни гумени оригинални стелки и едни от Илиенци....

Но не мога да се примиря с факта, че може да ми продават Абиенте за Елеганс?!?!?! Честно казано нещо не ми се вярва.

Според мен е поредната врътка от страна на ЕТ. Няма да забравя, когато излезе ОК2 и бях на Пловдивският панаир и я разглеждах, тогава климатроника в ниво на оборудване Елеганс се заплащаше отделно за около 2500 ако не ме лъже паметта, също така сензорите за паркиране назад бяха екстра в ниво на оборудване Елеганс. Само след няколко месеца изведнъж се появиха като стандартно оборудване в ценовата листа на Елеганса.

Тъй че ми се въртят едни мисли че това са едни обикновенни Абиенти, който в момента ги продават с някоя друга екстра отгоре на "интересна" цена. За съжаление когато бях в ЕТ минах много на бързо, само загледах колите за миг, но на нито една нямаше цена, да не говорим за ценова листа.....

Тъй че който бърза да купува, според мен най-рано след 6 месеца ще се разбере реалното оборудване за България за отделните модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    24

  • bega4kata

    19

  • Ради

    11

  • Wolf

    9

Най-много писали в темата

След нова година ще видите какво е това: -един от законите на маркетинга и продажбите -"Клиента е цар"

Сега е времето да се купува. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е по-ниска цена да значи липса на някой екстри както беше при ОК2, съгласен съм и за стелки, аптечки, пожарогасители и прочие.... всеки от вас може да си направи сметка колко струва една аптечка - Шкода и една аптечка в Метро. Едни гумени оригинални стелки и едни от Илиенци....

Но не мога да се примиря с факта, че може да ми продават Абиенте за Елеганс?!?!?! Честно казано нещо не ми се вярва.

Според мен е поредната врътка от страна на ЕТ. Няма да забравя, когато излезе ОК2 и бях на Пловдивският панаир и я разглеждах, тогава климатроника в ниво на оборудване Елеганс се заплащаше отделно за около 2500 ако не ме лъже паметта, също така сензорите за паркиране назад бяха екстра в ниво на оборудване Елеганс. Само след няколко месеца изведнъж се появиха като стандартно оборудване в ценовата листа на Елеганса.

Тъй че ми се въртят едни мисли че това са едни обикновенни Абиенти, който в момента ги продават с някоя друга екстра отгоре на "интересна" цена. За съжаление когато бях в ЕТ минах много на бързо, само загледах колите за миг, но на нито една нямаше цена, да не говорим за ценова листа.....

Тъй че който бърза да купува, според мен най-рано след 6 месеца ще се разбере реалното оборудване за България за отделните модели.

абсолютно си прав :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днас видях една реклама на новата Октавия (фейстлифта) и пишеше че цената започва от 26 850 лв.

Справка с ценовата листа на ЕТ, която си бях свалил предварително 1,4 MPI 16V / 80 к.с. започва от 26 876 лв.

Тъй че май разлика няма, ако съм запомнил правилно цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво си гледал,но почва от 26838 лв. и стига до 54460 лв.

 

http://www.skoda-auto.com/NR/rdonlyres/ ... ctavia.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я скибах таз Фейслифтка в ЕТ Бургас!

Огледалата,волана,климатика и саунда са от Superb-а!

Голяма гъзария са мигачите във фаровете!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма гъзария са мигачите във фаровете!!!

 

 

Мигачите направо къртят... наподобяват "веждите" във фаровете на новите Ауди-та

какво точно вкъртят ;) :?:

да не се бъркаш с габаритите :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво точно вкъртят ;) :?:

да не се бъркаш с габаритите :!:

 

Не, не се бъркам, става дума за мигачите.

Просто ми харесаха много на мен, като ги видиш ще разбереш, щом я има в Бургас, сигурно и във Варна я има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво си гледал,но почва от 26838 лв. и стига до 54460 лв.

 

http://www.skoda-auto.com/NR/rdonlyres/ ... ctavia.pdf

 

Имах в предвид че цените на старата преди фейстлифта и на новата вече Октавия са едни и същи, оборудването и то е едно и също, поне по това което са написали в ценовата листа не виждам никаква разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето цените на старата Октавия 2 - много добри предложения има, особено в ниво Елеганс:

 

http://www.skoda-auto.com/NR/rdonlyres/ ... aenjoy.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са точно мигачите?

OCFL80016.jpg

 

добра снимка си подбрал.

оранжевата светлина си мига в края на мигача, както обикновено, но продължава по цялата дължина под целия фар, на снимката ясно се виждат едни такива "точици" отдолу, които очертават фара. (затова казах, че наподобява "веждите" на ауди).

Аз без инфо, като ги видях, много хубаво и приятно впечатление ми направиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това вече се казва снимка smile162 .

Само се чудя дали ми харесват :roll: - трябва да се огледат от различни ъгли...

Сега някой може да извади и филмче :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип като се погледне отпред колата още по-добре изглеждат мигачите!

Абе като цяло - голяма красавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип като се погледне отпред колата още по-добре изглеждат мигачите!

Абе като цяло - голяма красавица!

ти си 1 от малкото на които им харесват тези гооолемички фарове-/телевизори ;) /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То заради "телевизорите" и самите калници са по издути,а в комбинация с предната решетка и брони като на RS...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.