Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фейслифта на Октавия се продава в Германия, вече и в БГ


Sev

Recommended Posts

Айде ся!Всички О2-драйвери умряхте от яд,че излезе феслифт на колата ви.Чудо голямо! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    24

  • bega4kata

    19

  • Ради

    11

  • Wolf

    9

Най-много писали в темата

Айде ся!Всички О2-драйвери умряхте от яд,че излезе феслифт на колата ви.Чудо голямо! :mrgreen:

 

 

... дрън - дрън .... боли ме знаеш какво... просто си казвам личното мнение... или вие "драйверите" на фабии се радвате, че октавията е почнала да прилича на гаврата с автомобилния дизайн - Фабия 2 (Фабия 1 е с много по- хубав дизайн от Фабия 2) .... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wolf-добре му го каза

и аз споделям мнението че е грозна ф.л.Ма не защото ме е яд а защото е факт.

Как може човек да го е яд ,че излязъл нов модел на някаква кола smile065 Ми то постоянно излизат нови неща :roll:

Просто ако беше по хубава нямаше да казваме обратното

Но за какво е този спор :?: Всеки си има вкус

ма много е грозна отпред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wolf-добре му го каза

и аз споделям мнението че е грозна ф.л.Ма не защото ме е яд а защото е факт.

Как може човек да го е яд ,че излязъл нов модел на някаква кола smile065 Ми то постоянно излизат нови неща :roll:

Просто ако беше по хубава нямаше да казваме обратното

Но за какво е този спор :?: Всеки си има вкус

ма много е грозна отпред

 

smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги всеки с мнението си... На мен лично доста ми допада фейслифта на О2-то... Като се пусне на пазара и в БГ най-вероятно ще заменя старата (тя нова де на 5-6 месеца вече). Просто ми се искаше да има и фейслифт със 170к.с. CR ама както и да е... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги всеки с мнението си... На мен лично доста ми допада фейслифта на О2-то... Като се пусне на пазара и в БГ най-вероятно ще заменя старата (тя нова де на 5-6 месеца вече). Просто ми се искаше да има и фейслифт със 170к.с. CR ама както и да е... :)

 

.... е няма ли да има? А за CR не съжалявай... двигател PD е доста по-вълнуващ и удоволствието е по-голямо... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги всеки с мнението си... На мен лично доста ми допада фейслифта на О2-то... Като се пусне на пазара и в БГ най-вероятно ще заменя старата (тя нова де на 5-6 месеца вече). Просто ми се искаше да има и фейслифт със 170к.с. CR ама както и да е... :)

 

.... е няма ли да има? А за CM не съжалявай... двигател PD е доста по-вълнуващ и удоволствието е по-голямо... :mrgreen:

Някой колега беше казал, че няма да има фейслифт на РС варианта...Иначе за CR съжалявам, защото е по-икономичен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега беше казал, че няма да има фейслифт на РС варианта

 

Фейслифт ще има, но просто няма да пипат фаровете. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега беше казал, че няма да има фейслифт на РС варианта

 

Фейслифт ще има, но просто няма да пипат фаровете. ;)

в какво ще се изразява фейслифта тогава-няма да я пипат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги всеки с мнението си... На мен лично доста ми допада фейслифта на О2-то... Като се пусне на пазара и в БГ най-вероятно ще заменя старата (тя нова де на 5-6 месеца вече). Просто ми се искаше да има и фейслифт със 170к.с. CR ама както и да е... :)

 

Много ми е интересно на каква цена ще ти я заменят. :roll:

И дали ще се навиеш на нея????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега беше казал, че няма да има фейслифт на РС варианта

 

Фейслифт ще има, но просто няма да пипат фаровете. ;)

в какво ще се изразява фейслифта тогава-няма да я пипат

 

smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега беше казал, че няма да има фейслифт на РС варианта

 

Фейслифт ще има, но просто няма да пипат фаровете. ;)

в какво ще се изразява фейслифта тогава-няма да я пипат

 

А новия интериор забрави ли го? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега беше казал, че няма да има фейслифт на РС варианта

 

Фейслифт ще има, но просто няма да пипат фаровете. ;)

в какво ще се изразява фейслифта тогава-няма да я пипат

 

А новия интериор забрави ли го? ;)

 

Волан и евтин панел на управление на климатроника.......Това в поевечето случаи се сменя без да рекламира шумно...Друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Иначе за CR съжалявам, защото е по-икономичен...

Според този сайт http://www.spritmonitor.de/de/uebersich ... ower_e=110 е точно обратното... иначе фейслифта, според мене, хич не е лош.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги всеки с мнението си... На мен лично доста ми допада фейслифта на О2-то... Като се пусне на пазара и в БГ най-вероятно ще заменя старата (тя нова де на 5-6 месеца вече). Просто ми се искаше да има и фейслифт със 170к.с. CR ама както и да е... :)

 

Много ми е интересно на каква цена ще ти я заменят. :roll:

И дали ще се навиеш на нея????

Виж това наистина си е болна тема...кола за която съм хвърлил близо 40 000лв. да ми я изкупят на 25 000...Имам познати в турция, които казаха, че такъв автомобил от европейска държава каквато сме ние ще бъде купен за 40 000лв. Накратко мисля да проверя дали има някакъв вариант да я продам в Турция за 35-40к. Имам и лада 2107, за която ми дават 4000лв.(95г. е автомобила)...ще видим...ще се мисли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега беше казал, че няма да има фейслифт на РС варианта

 

Фейслифт ще има, но просто няма да пипат фаровете. ;)

в какво ще се изразява фейслифта тогава-няма да я пипат

 

А новия интериор забрави ли го? ;)

разликата в интериора се изразява главно в ново табло за уредите и по грозен климатроник без дисплейчета.Едва ли ще направят точно за рс-а табло до 270 фейслифтово :roll:

или да и сложат ужасния нов волан вместо триспицовия

рс-ката си е перфектна от всякъде/като изключа БЯЛАТА АЛКАНТАРА в салона-главната причина да не си купя такава кола след като ме казаха че не може да се поръчва с друга тапицерия/ по добре да не я барат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Иначе за CR съжалявам, защото е по-икономичен...

 

Според дебелите книжки PD работи с налягане до 2000 а CR до 1800. Като резултат PD е по-икономичен. За съжаление от това страда комфорта и издръжливоста (голямо натоварване на главата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Иначе за CR съжалявам, защото е по-икономичен...

 

Според дебелите книжки PD работи с налягане до 2000 а CR до 1800. Като резултат PD е по-икономичен. За съжаление от това страда комфорта и издръжливоста (голямо натоварване на главата).

СР-до 1700 б.-лека поправка и PD е по ефективен точно заради това.Много е скъпа технологията за производство и за това я спират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво спират,след като продължават да си пласират PD.Защо не представиха 2.0 ТDI-CR с 143 коня?!!!

Май единствената пречка на PD е, че не я направиха EURO 5.

A по въпроса за фейслифта,то пък О2 е голяма красавица! ;)

То и Superb-a не беше кой знае какво на снимка,ама на живо е страхотен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и Superb-a не беше кой знае какво на снимка,ама на живо е страхотен!

 

 

... да бе....точно обратното.....на снимка е добре, ама на живо си е жива скръб (лично мнение) По-добре VW PASSAT с по-ниско ниво на оборудване от колкото кола (Супърб) приличащ на дакел със странни пропорции... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да бе....точно обратното.....на снимка е добре, ама на живо си е жива скръб (лично мнение) По-добре VW PASSAT с по-ниско ниво на оборудване от колкото кола (Супърб) приличащ на дакел със странни пропорции...

 

:smt017

С разликата, че на мен и на снимки не ми харесва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да бе....точно обратното.....на снимка е добре, ама на живо си е жива скръб (лично мнение)

подкрепям това мнение

но отстрани и отзад и на снимка си е грозен

пък ще видим Октавията на живо и пак ще споделим

поздрави на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.